Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy rozklad SKM

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie wściekły na nowy wspaniały rozkład skm. Dzis rano jechalem pociagiem 7:06, ludzi na dworcu bylo multum,w zwiazku z likwidacja pociagu 7:15. Scisk w pociagu byl nie mozliwy... Głupotą moim zdaniem jest likwidowanie pociągu który juź w Redzie miał zajęte miejsca siedzące dlatefo wychodzę z inicjatywą zaspamowania skm mailami o przywrócenie pociągu 7:15 . Podróź powrotna wcale nie wyglądała lepiej... Jednym słowem tragedia!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Artur pisze:...dlatefo wychodzę z inicjatywą zaspamowania skm mailami o przywrócenie pociągu 7:15...
to nie jest zły pomysł, bo rzecznik SKM coś wspominał, że ten rozkład jest na próbe i będą obserwować reakcję klientów przez 3 tygodnie i być może po tym czasie wprowadzą zmiany... tak więc jest szansa, że dwie kolejki, które rozpoczynają bieg z Rumii o 7.03 i 7.22 mogłyby rozpoczynać z Redy ( o 6.59 i 7.18 ) - o ile to technicznie możliwe.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

tak jak napisałem powyżej tak uczyniłem, napisałem maila w dziale kontakt. Opisałem wątpliwie przyjemną podróż porannym pociągiem i zaprosiłem planistów i szefów SKM do Redy by sobie pojechali o godzinie 7:06 kolejką do Gdańska - miejmy nadzieję, że uda się im wejść do pociągu.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Mnie najbardziej denerwuje to, że odkąd pojawił się nowy rozkład to ze stroną SKM ciągle są problemy, nie chce się załadować :/.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

aisne, z tym problem był już wcześniej. a co do nowego planu, to uważam to za porażkę planistyczną ... pociągi puste będą dalej jeździły puste, a te, które w szczycie rozluźniały troche inne pociągi zostały usunęte ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja mam jechać na Święta do Zabrza, a ze strona PKP jest podobnie. Sami pewnie słyszeliście co się dzieje na tak długich trasach.. Już się boję. Zwłaszcza, że bezpośrednie połączenie jest tylko w nocy :(
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ale podsumowując to poza pociągiem o 7.00 chyba nic nie zginęło? wiem, że 2 miesiace temu doszły pociągi o 11.00 czy o 12.00 bo byly kiedys tylko po 2 na godzinę
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak jak szybko przewertowałem rozkład to widzę że jest nawet małe zagęszczenie poranne jeżeli chodzi o kolejki w stronę gdańska a to chyba najważniejsze dla wszystkich co z Redy dojeżdżają do szkoły lub pracy.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

dzisiaj nic lepiej .. ścisk nieziemski a do tego tylko 1 skład .. za przeproszeniem żal du*e ściska
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Artur pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie wściekły na nowy wspaniały rozkład skm. Dzis rano jechalem pociagiem 7:06, ludzi na dworcu bylo multum,w zwiazku z likwidacja pociagu 7:15. Scisk w pociagu byl nie mozliwy... Głupotą moim zdaniem jest likwidowanie pociągu który juź w Redzie miał zajęte miejsca siedzące dlatefo wychodzę z inicjatywą zaspamowania skm mailami o przywrócenie pociągu 7:15 . Podróź powrotna wcale nie wyglądała lepiej... Jednym słowem tragedia!
Popieram akcję.

Dobrze by było zredagować jeden list, wkleić go tu, żeby każdy mógł takowy wysłać. Albo Arturze, możesz udostępnić swój.

Nie jechałem jeszcze 7:06, ale mogę się domyślać co tam się dzieje, skoro 7:15 był pełny już w Redzie. Kompletnie bezsensowny pomysł, skoro 2 pociągi ok. tej godziny jadą z Rumii ;/
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Z pociągami w naszym pięknym miasteczku zawsze był problem, a jeszcze większy z dopasowaniem autobusu pod pociąg. Pamiętam, jak jeszcze dwa-trzy lata temu codziennie rano "wypluwałam" swoje płuca na peronie bo autobus, który miał być pięć minut przed pociągiem był właściwie razem z nim. "Żeby żyło się lepiej...." :roll:
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

anaha - zgranie autobusu z pociągiem to nie jest taka prosta sprawa, jeżeli chodzi o sytuację, którą opisałaś, wystarczyłoby, żeby autobus odjechał np 5 minut wcześniej i by grało, ale żeby dopasować tak jak niektórzy chcą, żeby każy autobus do każdego pociągu pasował, to jest prawie niewykonalne (piszę prawie, bo może za n lat znajdzie się ktoś kto temu podoła) ale na dzień dzisiejszy jak pociągi potrafią się spóźniać bez żadnego wytłumaczenia 10-15 minut, to z żadnym autobusem ich nie zsynchronizujesz.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pytanie gdzie zsynchronizować autobus. W Redzie czy w Rumi. SKM jedzie 4 minuty a autobus coś koło 8 chyba.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ha ha dziś jechałem pociągiem w którym 50% drzwi było zamarzniętych i jedno skrzydło było wiecznie otwarte od Gdanska po Rede... Takie cudo nie powinno jezdzic, małe dziecko, nie upilnowane... i mamy tragedie
emaciole
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Problem jest nie tylko z kolejkami rannymi ale także popułodniowymi dlaczego o godz. 16 kolejki do Wejherowa a tym samym do Redy jadą co 30 min., bo o 16.16 ( z żabianki) kolejka obecnie jeździ tylko do Rumii. Nie rozumiem tego są to największe godziny szczytu bo bardzo dużo ludzi kończy wówczas pracę i koleki są okropnie zapchane i jeszcze ograniczają ich ilość. Porażka!! Koniecznie trzeba coś z tym zrobić ........
ODPOWIEDZ