Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Akcja zima!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie wiem skąd przybyłąś Dormo skoro tak bezkrytycznie przyjmujesz wszystko,widać to z Twoich postów,nie masz żadnych wymagań i oczekiwań i każde usprawiedliwienie jest dobre,gdy coś nie jest tak jak być powinno????????,
Dzięki przybyszom w latach 80-tych to miasto zyskało mieszkańców i specjalistów inaczej dalej byłoby mieściną,więc raczej trzeba dziękować tym którzy tu przyjechali i mają znaczny wpływ na rozwój gminy.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Eryku. Pisz na temat akcji zima .
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:Nie wiem skąd przybyłąś Dormo skoro tak bezkrytycznie przyjmujesz wszystko,widać to z Twoich postów,nie masz żadnych wymagań i oczekiwań i każde usprawiedliwienie jest dobre,gdy coś nie jest tak jak być powinno????????,
Dzięki przybyszom w latach 80-tych to miasto zyskało mieszkańców i specjalistów inaczej dalej byłoby mieściną,więc raczej trzeba dziękować tym którzy tu przyjechali i mają znaczny wpływ na rozwój gminy.
Na tym forum mamy zasadę, że dyskutujemy i oceniamy wypowiedzi a nie konkretne osoby.
A mnie nie interesuje czy ty uważasz czy jestem taka czy owaka i wątpię by kogoś to interesowało. No, ale jak się nie ma argumentów to się pisze o osobie.
Zresztą nie znasz mnie w ogóle a sie zachowujesz jak jakiś psycholog, wątpię abyś mnie poznał chocbyś nawet przeczytał moje wszystkie posty na tym forum ( bo to tylko forum, nie znasz mnie prywatnie).

Widac że czytasz tylko posty z dyskusji w których sam coś napisałeś ( samouwielbienie?), bo nie zauważyłeś, że wielokrotnie pisałam co mi się w Redzie nie podoba ( chocby brak miejsc pracy i nowych przedsiembiorstw), więc może jednak jakieś wymagania czy sprzeciwy mam. Pisałam tez w innych wątkach kilka razy skąd przyjechałam. Wystarczy poszuka, jak ktoś chce to znajdzie
Przepraszam za brak związku z tematem. Już nie będę :)
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dziś w Kartuzach spadł połeć lodu z dachu przysypując kobietę ,w stanie ciężkim jest w szpitalu,czyli usuwanie lodu i sopli ma sens!
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dormo! nie oburzaj się moja wypowiedż ma znaki zapytania więc nie jest stwierdzeniem. A tak wogóle tp zima wraca i problemy z nią związane też powrócą.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Chyba za bardzo pochwaliłam w innym wątku służby zajmujące się odśnieżaniem miasta. Dziś na betlejemskich ulicach masakra (w każdym razie w zachodniej części dzielnicy). Prawie się zakopałam w jednym miejscu. Niestety, pług tu od wczoraj albo nie zaglądał albo jeśli był, to odśnieżał bardzo niedokładnie.
A jak jest w innych częściach miasta?
Awatar użytkownika
bieniek2910
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Salamandro w innych częściach miasta nic lepiej nie jest. W tym roku to my w ogóle nie mamy odśnieżania bo to, że przejedzie pług z podniesionym lemieszem i sypnie jakimś gófnem odśnieżaniem bym nie nazwał.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Przy Młynie jest w miarę ok.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Bieniek, gdybyś napisał konkretnie w którym miejscu jest problem, to może ktoś mógłby podjąć skuteczną interwencję. Sposób w jaki napisałeś nie pozwala na pomoc a jest tylko narzekaniem. A ja twierdzę, że u nas jest o niebo lepiej niż np. w Gdyni.
Awatar użytkownika
bieniek2910
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tu nie chodzi o konkretnie tylko o całe miasto w poprzednich latach bywało lepiej z odśnieżaniem niż w tym roku.
A co do Gdyni to się z Tobą nie zgodzę jest o niebo lepiej odśnieżona od Redy.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Skończmy temat, dobrzy ludzie. Oprócz medialnej histerii nie ma żadnej zimy póki co. Ewentualne stłuczki to do tej pory efekt wystraszenia ludności a nie warunków. Jeśli jeszcze popada to ewentualnie przez najbliższe parę dni a potem ... chowamy sanki do piwnic. To jest zima wersja demo a na drogach to już dawno nie widziałem tak dobrych warunków zimą.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

g63361pd pisze: To jest zima wersja demo a na drogach to już dawno nie widziałem tak dobrych warunków zimą.
Fajnie masz - zazdroszczę ci!
....bo u nas, w Redzie.... :roll: :scratch:
good by my love, good bye...
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

:) czyżbyśmy mieli Redę "A" i Redę "B"?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja mam "B" - na pewno!
a raczej: beeeeeeeeeeee......
Jak nie wierzysz mogę załączyć foty!
good by my love, good bye...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

g63361pd pisze::) czyżbyśmy mieli Redę "A" i Redę "B"?
Pod względem odsnieżania pewnie tak. Jest chyba jakaś kolejność. A tak w ogóle to nie przesadzajmy. Jeszcze nie napadało tyle sniegu, aby podnosic alarm. Nawet, gdyby wcale nie odsniezano nie byłoby wiekszych problemów z poruszaniem się. Też chodzę i jeżdżę po ulicach naszego miasta. Owszem jest niekiedy troche kłopotów, ale jest zima.
Miasto dobrze wywiązuje sie z tego obowiązku.
ODPOWIEDZ