Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

likwidacja tygryska

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Pepco może być konkurencją dla Kwadji,też mają szeroki asortyment,samoobsługę i dobre ceny.Otwarcie już 15.03.2011.
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

oooo no proszę, a gdzie ma mieć swój punkt - w Redzie?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pepco będzie w budynku starej Ewy/Neonetu przy przystanku autobusowym Łąkowa (9 i 19).
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przy PKO na Łąkowej wejście razem z Żabką-masa towaru ,zwłaszcza dla dzieci i dla domu.Na pewno pójdę zobaczyć i może znajdę coś dla siebie.
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:jak właściciele obiektów nie będą "windować " cen najmu lokali to będą sklepy. A tu z jednej strony kupujący chce aby ceny były jak najniższe a właściciele obiektów żądają horrendalnych czynszy. Tego po prostu nie da się pogodzić !
Maja i Tygrysek zostały zlikwidowane ze względu na przenosiny do sklepu w Rumi, który to punkt miał być wielkości około 200m, samoobsługowy, jak jest niesprawdzałem.

Co do cytowanej wypowiedzi; "nie wiesz, nie szczekaj"
Pan Trocki nie miał podnoszonego najmu od początku swojej działalności w Redzie na Gdańskiej.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Facer - prosiłabym o więcej kultury! nie życzę sobie takich porównań! A moja wypowiedź dotyczyła całego handlu w Redzie a nie tylko Tygryska !
facer
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dorka04 pisze:Facer - prosiłabym o więcej kultury! nie życzę sobie takich porównań! A moja wypowiedź dotyczyła całego handlu w Redzie a nie tylko Tygryska !
Użyłem skrótu myślowego. Uraziłem-przepraszam.
Wg mnie nie jest tak jak mówisz.
Podpowiem tylko z czego to wynika, mianowicie w Redzie wygląda to tak jak i w pozostałych miastach, więc:
podatek od nieruchomości ustalany jest przez ustawę "do maksymalnej wysokości", gminy nie dochodzą do maksymalnej wysokości o kilka groszy, przedstawia się to tak (mowa o budynkach, nie o gruntach):
* mieszkalnych – 0,62 zł od 1 m² powierzchni użytkowej,
* związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz od budynków mieszkalnych lub ich części zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej – 19,81 zł od 1 m² powierzchni użytkowej,
Więc nie można wynająć np 100m2 za mniej niż 2000zł/mc, chyba, że będzie zbierał na podatek od nieruchomości przez kilka miesiecy, bądź traktuje to tylko i wyłącznie jako- "aaa, trafiło się to będzie"
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A mojej kuzynce nie dawno urodziło się dziecko i prezencik kupiłem w tym sklepie na Gdańskiej koło Rzymu. Mają takie fajne leżako-bujaki dla maluchów - nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa bo się na tym nie znam.
celina
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

w GALERII w Rumi też jest sklep Pepco
celina
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Po co jeżdzić do Rumi, jak masz ten sklep w Redzie.Oferta i ceny na pewno te samo ,bo to sklep sieciowy.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak dla mnie to mało rozbudowany dział odzieży damskiej,wydaje mi się,że w Wejherowie jest tego więcej,ale może to tylko tak na początku?
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Co sądzicie o sklepie Pepco ?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

xpagax pisze:Co sądzicie o sklepie Pepco ?
O Pepco dyskusja tutaj: http://e-reda.pl/viewtopic.php?p=29498#29498
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dzięki bo nie mogłam znaleść
ODPOWIEDZ