Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kolejny napad na agencję PKO w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj około godz.13 na ul.Mickiewicza w Agencji PKO był napad.Nie wiem czy coś się komuś stało i ile ukradli,ale dziwnie i niebezpiecznie zaczyna się dziać w naszej Redzie
DIORKA
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

w środku dnia, przecież tam przechadza się całkiem sporo ludzi. Świadków powinno być wielu, a odnalezienie sprawców nieco łatwiejsze... tak uważam, choć znając nasze społeczeństwo to każdy pochowa się do własnej "nory" i nie będzie się wychylał
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Byłem tam kilka minut po napadzie, z tego co widziałem nikomu nic się nie stało, bandyci polubili agencje pko w naszym mieście. znalazłem info o tym rabunku http://www.mtk.pl/wiadomosci/reda/kolej ... e,614.html[/url]
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pewnie znowu musi się znaleźć jakaś dzielna 60-latka, która pogoni jednego z drugim. Przechodzący obok 2-metrowi pakerzy wychodzący akurat z pobliskiego solarium przecież nie będą się fatygować, jeszcze by im się paznokcie połamały :lol:
Poważniej, faktycznie nie mogę uwierzyć jak może dochodzić do takich akcji. Czy agencje nie mają odpowiednich zabezpieczeń? Czy ludzie przechodzący obok nic nie widzą? Nie mówię, żeby rzucać się na gościa z karabinem maszynowym, ale przecież dziś niemal wszyscy noszą przy sobie telefony, aparaty cyfrowe, kamery itd. Jeden przytomny może pomóc schwytać tych łobuzów a innym podobnym dać sygnał, że nie tak łatwo bryka się w tym miejscu.
R Ochódzki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Na szczęście nic poważnego się nie stało bo bandzior miał pistolet pewnie na śrut z którego strzelał i trafił właścicielkę w podbródek.A co do napakowanych chłopców oni do takich spraw się nie mieszają ci innego komuś przywalić to owszem
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

R Ochódzki pisze:Na szczęście nic poważnego się nie stało bo bandzior miał pistolet pewnie na śrut z którego strzelał i trafił właścicielkę w podbródek.A co do napakowanych chłopców oni do takich spraw się nie mieszają ci innego komuś przywalić to owszem
się nie mieszają, gdy kobiety ledwo z życiem uchodzą (zakładam, że nie wiemy czym dysponuje sprawca). Wniosek z tego taki, że tym panom daleka droga do zostania dżentelmenem :lol:
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Robi się z naszej Redy gangsterskie miasteczko.Niepokoi mnie jakaś obojętność czy brak zainteresowania tym co dzieje się wokół nas,często udajemy,że nie widzimy, no bo po co się mieszać i narażać.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Tzn że niczego się nie nauczyli po ostatnich dwóch napadach. Jak to mówią okazja czyni złodzieja.
Brak odpowiednich zabezpieczeń robi swoje, a kamera i oznaczenie że ona jest (włączona czy wyłączona - bo słyszałem że jest wyłączona) nie dadzą ochrony przed złodziejami.
Nie rozumiem tylko jednego, mimo tylu napadów na agencję, dalej nie ma szyb oddzielających klienta od pracownika itd itp. Nie wiem czy nie istnieją jakieś przepisy bezpieczeństwa dotyczące takich placówek, nie ma nad tym kotnroli jakiegoś urzędu.
Jestem ciekaw ile jeszcze takich akcji będzie, zanim ktoś się obudzi...
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wydaje mi się, że swojego czasu była tam właśnie taka szyba oddzielająca..... później była zmiana wystroju i tej szybki już nie ma
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Panowie co wy wygadujecie? Ciekawe co by jeden z drugim zrobili jak byście to zobaczyli? Żeby nie było ja nie jestem ani napakowany ani nie mam 2 metrów, ale z waszych wypowiedzi wynika jakbyście napady na bank kojarzyli tylko z Hamerykańskimi filmami i bohaterskimi przechodniami którzy je często udaremniają ;) Oj łatwo na forum sobie pobiadolić...

Żeby nie było off topicu faktycznie zle sie dzieje w naszej Redzie jesli o to chodzi. Zastanawiam sie, czy to jakiś zwyrodnialec od nas, czy przyjezdny i czy w ogóle te napady są powiązane ze sobą.

Pozdrowienia
R Ochódzki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tuli była szybka ale dyrekcja w Warszawie wymyśliła sobie nowy wystrój i zabudowę agencji a jak ktoś nie dostosuje się do wymogów to musi zamknąć .Tak że to nie widzi misie agentów tylko panów na stołkach którzy niczym nie ryzykują wydając takie polecenia .Wystarczy pochodzić po bankach i agencjach i zobaczysz że wszędzie jest prawie jednakowo .A co do napadów to myślę że ro miejscowi chłopcy którzy potrzebują forsy na rozrywki napadają,bo wątpię aby taki jeden gówniarz przyjeżdżał i napadał na agencję .Przecież trzeba poobserwować kiedy nie ma ludzi i jest najmniejszy ruch
Redzanka
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nasza Reda zmienia się na niebezpieczną miejscowość. Niedługo wychodzenie na wieczorne spacery będzie ryzykowne. Oby szybko znaleźli tych bandytów!
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To już drugi czy trzeci taki napad na redzkie PKO?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

trzeci
ODPOWIEDZ