Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Działania policji w naszym mieście

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
janka460
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

to nie tylko jest problem chuligański jest w redzie wszędzie niebezpicznie i policja nie ma wplywu na to to jest wymysl naszego rządu że jest malo patroli proszę sobie wyobrazic że w mniejszych miejscowościach jest jeden patrol a większych miastach dwa patrole to jak ma być bezpiecznie jak oni nie sa wstanie być wszędzie
bozena
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A budynek wystawiono na 10 patroli, gdzie tu sens? W końcu my za to wszystko płacimy.
Pozdrawiam Ziomali
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi, ale w Redzie jest chyba 12 lub 14 policjantów...
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie wiem ile ich jest, ale policjanta chodzącego na mieście nie widziałem chyba nigdy. Lordowie co jakiś czas przejadą się wozem i z powrotem do pałacu.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

jest ich 25ciu bodajze
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:jest ich 25ciu bodajze
Ooo to sporo, no tak ale to trzeba podzielić na służby czyli jednorazowo na służbie będzie pewnie z ośmiu. A Tu takie gmaszysko.
Pozdrawiam Ziomali
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

tak, ale jak burmistrz wspominał to wyszło, że 5 na zwolnieniach i innych świadczeniach. więc liczmy 20 aktywnych
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:tak, ale jak burmistrz wspominał to wyszło, że 5 na zwolnieniach i innych świadczeniach. więc liczmy 20 aktywnych
A komisariat wygląda jak na dwustu trzy kondygnacje i po co?
Pozdrawiam Ziomali
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

w zeszłym roku komendant wojewódzki rodem bodajże z Olsztyna, przydzielił Redzie 1 etat więcej (a może był to już ten rok, np. w lutym), więc ja tam uważam, że niech już jest ten pałac... byleby nie było takich aroganckich tekstów, jak 2 lata temu podczas festiwalu eReFeN...
dorcik00
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Nie wiem co chcecie od Ciechocina... mieszkam tam i jakoś nie boję się chodzić wieczorami sama... Nie spotkałam jeszcze awanturujących się, pijanych owszem.... W Redzie jest niebezpiecznie w szególności okolica oczka "park Reda"... szczeniaki uważają że są urabura szef podwóra i nikt im nic nie może zrobić...
Ktoś wspominał o patrolu pieszym... czy takie coś wogule istnieje u Nas... ja jeszcze nie widziałam miśków "chodzących" wszędzie się wożą, a wtedy paliwa nie ma na poważne interwencje...
Chyba nie tak to powinno funkcjonować... Ja nigdy nie potrzebowałam ich interwencji i obym nie potrzebowała
TM
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

STARY1 pisze:diorka,
ależ Ty masz anielską cierpliwość. Ja na Twoim miejscu już dawno napisałbym skarge na posterunek do Komendy Wojewódzkiej.
Burmistrzowi Policja nie podlega
Ale Rada Miasta może nie dać pieniędzy na dodatkowe patrole ;)
TM
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Alfista pisze:A budynek wystawiono na 10 patroli, gdzie tu sens? W końcu my za to wszystko płacimy.
No co ty nie powiesz...
anja

15 lat temu

Szczerze powiem, że jest w Redzie kilku policjantów o których wiem, że jeśli są na służbie to nie ma się czego bać. Kilku młodych porządnych naprawdę jest.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

anja pisze:Szczerze powiem, że jest w Redzie kilku policjantów o których wiem, że jeśli są na służbie to nie ma się czego bać. Kilku młodych porządnych naprawdę jest.
Co chciałaś przez to powiedzieć?
Czy przestępcy nie mają się czego bać, czy to my obywatele nie mamy się bać przestępców?
Pozdrawiam Ziomali
anja

15 lat temu

Alfista pisze:
anja pisze:Szczerze powiem, że jest w Redzie kilku policjantów o których wiem, że jeśli są na służbie to nie ma się czego bać. Kilku młodych porządnych naprawdę jest.
Co chciałaś przez to powiedzieć?
Czy przestępcy nie mają się czego bać, czy to my obywatele nie mamy się bać przestępców?
Czasem piszę tak pół słówkami...:):):) Oczywiście, że to my nie mamy się czego bać kiedy są na służbie...:)
ODPOWIEDZ