Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Działania policji w naszym mieście

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Patrole piesze są, sama widziałam ale to pewnie było przed ustalaniem budżetu;) to było ze dwa razy nawet.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja może rok może dwa temuu widzialem patrol pieszy przy oczku - z psem:) ale to było dawno temu;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Artur pisze:Ja może rok może dwa temuu widzialem patrol pieszy przy oczku - z psem:) ale to było dawno temu;)
Psa byli wyprowadzić :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
mk
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A ja chcę serdecznie pozdrowić panów z czarnej Kii Ceed z dzisiejszej (wieczornej) zmiany.
To dzięki Wam, Reda jest bezpieczna, cieszę się, że jeździcie po osiedlach i WLEPIACIE MANDATY za źle zaparkowane samochody, za jamnika spuszczonego ze smyczy na polu, za wulgaryzm bo autobus, który jeździ co godzinę, właśnie uciekł, bo ktoś przejechał po przejściu rowerem... jak najbardziej w tym mieście czuję się "bezpieczny", bo w czasie, kiedy nasza szanowna Policja wypisuje babci mandacik bo poszła z psem bez smyczy, ktoś ukradnie torebkę, gdzieś zdewastują przystanek, inni sie włamią... Ale nie, najważniejsze, że te "parę groszy" wpadło do miejskiej kasy. Ferie się kończą. Proponuję na każdej przerwie podjechać pod zawodówkę, na następnej pod zespół szkół, potem jeszcze po gimnazja... Tam będziecie mieli największe żniwa... Jeszcze raz, serdecznie pozdrawiam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

kasa z policji nie trafia do miejskiej kasy! tak na marginesie
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

mk pisze:A ja chcę serdecznie pozdrowić panów z czarnej Kii Ceed z dzisiejszej (wieczornej) zmiany.
To dzięki Wam, Reda jest bezpieczna, cieszę się, że jeździcie po osiedlach i WLEPIACIE MANDATY za źle zaparkowane samochody, za jamnika spuszczonego ze smyczy na polu, za wulgaryzm bo autobus...
Może to taki sposób na budowanie zaufania społecznego...?
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a ja to bym chciał żeby tak powlepiali mandaty za parkowanie samochodów na trawnikach, czy w poprzek parkingu - pół metra zwężając ulicę... ależ bym chciał czasami...
poirytowana
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Musze się niestety zgodzić z moimi przedmówcami :cry: Policja zareaguje dopiero wtedy jak coś ci się stanie niestety:( Miałam sytuację że dwóch mężczyzn z polecenia trzeciego odwiedziło mnie z pogróżkami!!(że może mi się coś stać, że dom wyleci w powietrze itp) Powiadomiłam o tym fakcie policję uwierzcie mi byłam tą sytuacją przerażona a byłam sama w domu z dziećmi!! W obecności tych że panów nie byłam wstanie prosić o wparcie ze strony policji wiec uczyniłam to później. Policja przyjechała po 1,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedzieli tylko że się rozejrzą na wypadek gdyby znowu mieli się pojawić a o całym zajściu mam zgłosić na komisariacie oficjalną skargę. Zrobiłam jak poradzili. Nazajutrz udałam się jak poradzili a tu nic!! Pani policjantka z dyżurki powiedziała że przyjmie skargę jak będę znała dane sprawców!!!! Bo oni nie będą wiedzieli kogo mają szukać. Pomyślałam sobie że to chyba jakiś żart!! Pierwszy raz widziałam tych ludzi na oczy!! Brak słów!! Poirytowało mnie to strasznie. Powiedziano mi jeszcze że następnym razem jak się pojawią to mam zadzwonić szybko na policję no już tego nie dodała że pewnie znowu będę czekała 1,5 godziny!! Postanowiłam że w takiej sytuacji to powinnam na wszelki wypadek kupić pistolet gazowy(czytałam w internecie że nie muszę mieć na niego zezwolenia zwłaszcza że mąż często wyjeżdża w delegacje a ja sama zostaje z dziećmi w domu a mieszkamy sami). Poinformowałam o moich zamiarach panią policjantkę a ona na to że muszę mieć pozwolenie!! Zdziwiła się trochę jak oznajmiłam że taką imitację broni z gazem łzawiącym bez problemu można kupić w internecie i nie trzeba mieć na nią pozwolenia!! Odniosłam wrażenie że nie douczona ta nasza Redzka policjantka. Nie dość że nie przyjęła mojego zgłoszenia to jeszcze zagroziła że jak użyje tej broni przeciwko napastnikowi to ja mogę mieć problemy!! Paranoja. Nie zależy mi na tym jeżeli w grę wchodzi bezpieczeństwo moje a przede wszystkim moich dzieci!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Bo to jest tak, że jak się zgłasza oficjalne zgłoszenie, to policja musi coś z tym zrobić. Sam spotkałem się z sytuacją (nie w Redzie), że policjant zniechęcał do złożenia zgłoszenia - wtedy braku wykrycia sprawcy nie będzie w statystykach :roll:
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jak nie chce przyjąć zgłoszenia pomaga poproszenie o numer odznaki.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

chyba wiem o której policjantce mowa, mam wrażenie, że poza urodą... to brak innych atrybutów potrzebnych do pracy w policji:) w wielki piątek spotkałem małego chłopca płaczącego pod biedronką, odprowadziliśmy go do domu... gdzie nas przywitano conajmniej nie mile, ale pan z komisariatu zareagował nadzwyczaj świetnie, zainteresował się sprawą.:)
a co do pani policjantki to, gdy zimą znalazłem tablice rejestracyjne (gdynskie) to powiedziała mi by następnego dnia z samego rana jechał do wydziału komunikacji i tam ją oddał.... położyłem im w komisariacie i poszedłem
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

"Miałam sytuację że dwóch mężczyzn z polecenia trzeciego odwiedziło mnie z pogróżkami!!(że może mi się coś stać, że dom wyleci w powietrze itp)"
Ale z tego wynika że chyba znasz tożsamość tego trzeciego ?? Skoro wiesz że byli z jego polecenia.
odbita
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

hmmmm....... a ja wracałam nieraz wieczorami i po nocach do domu <nie z imprez> xD i nikogo niebezpiecznego nie spotykałam...... widocznie mam farta ;] jak ja wracam do domu to zazwyczaj nikogo nie spotykam :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

odbita pisze:hmmmm....... a ja wracałam nieraz wieczorami i po nocach do domu <nie z imprez> xD i nikogo niebezpiecznego nie spotykałam...... widocznie mam farta ;] jak ja wracam do domu to zazwyczaj nikogo nie spotykam :D
to zapraszam na przechadzki, czasem odnoszę wrażenie, że wszystkie incydenty mnie dotykają :?
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

He, he Ryszard nie jest chyba tak źle - zwyczajnie reagujesz a nie odwracasz głowy jak wielu rodaków, którym nie chce zająć się płaczącym dzieckiem a tablice najwyżej kopną w krzaki :)
Co do pracy na komisariacie - cóż cały ten system jest w tej chwili chory. Nie będę opisywał przypadku szczegółowo, dość powiedzieć, że szkodę komunikacyjną w której byłem poszkodowany ponad rok temu rozwiązuje się do dziś. Po kilku miesiącach od zajścia miałem opowiedzieć wszystko na redzkim komisariacie. Trwało to dobre kilka tygodni, bo : pan policjant albo już wyszedł (przed umówioną godziną) albo był chory, albo miał urlop, albo jeszcze kilka powodów znalazło się by nie udało się prostej sprawy załatwić. Ostatecznie próbował nachodzić mnie w domu w ..... niedzielę ! Koniec końców opowiedziałem, sprawa poszła dalej a efekt jest taki, że w prostej sprawie o niewielkiej wartości, w której patrol policji powinien wlepić mandat sprawcy i obciążyć jego oc, końca nie widac do dziś. Drodzy państwo - w takim państwie lekko mieć nie możemy, niestety.
ODPOWIEDZ