Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Płatny parking przy Polo ?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wiatm forumowiczów
Nie wiecie co się dzieje przy Polo w Redzie dzisiaj zauważyłem jakiegoś parkingowego
pobierającego opłaty :( ,czyżby to koniec darmowego parkingu?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

DAVIDOFF pisze:Wiatm forumowiczów
Nie wiecie co się dzieje przy Polo w Redzie dzisiaj zauważyłem jakiegoś parkingowego
pobierającego opłaty :( ,czyżby to koniec darmowego parkingu?
podejrzewam, ża jakiś kierwonik się wkurzył na to, iż pół Redy tam parkowało (ja również). I zapewne klienci mają za darmo... inaczej strzelili by sobie samobója
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

tak to koniec darmowego parkingu teraz , nie wiem jak to dokładnie jest ale przy kasie się paragon otrzymuje w Polo i wtedy to z płacenia zwalnia ( pisze dokładniej przy wjeździe na parking ) ludzie z Polo się pewnie wkurzyli bo niektórzy głównie tam parkowali ze względu na kościół
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A mi się wydaje, że spora większość osób co tam parkują to mieszkańcy SEMEKO lub ich znajomi... :!:
Bo niejednokrotnie, jak jade zrobić zakupy do Lidla to parking pełny, a w sklepie nikogo prawie nie ma, a w środku dnia to raczej Mszy. Św. w Kościele nie ma.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Chodzi o Polo Market.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A ile kosztuje parkowanie? Może bardziej się opłaca kupić lizaka lub bułkę w Polo, by zdobyć paragon?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale ci panowie liczą ci czas ile jesteś w sklepie. Mi powiedział, że jesli nie ma cię dluzej niz godzine to tez placisz, bo tak dlugo zakupów się nie robi. chcą wyeliminowac to, ze ludzie stawiają sobie samochody na cały dzień
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

trzeba sie zastanowić czy ten parking wogule należy do nich czy do miasta , i czy mozna wprowadzac platne parkingi przy sieciach takie jak polo market :):):)
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tak biorą opłatę jak stoisz dłużej niż 30 minut Popieram bo dużo osób tam parkowało sobie samochody na cały dzień
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Postój przez pół godziny jest bezpłatny, a za każdą rozpoczętą godzinę parkingowy pobiera 5 PLN. Oczywiście wystawia na to paragon.
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A to sorki za pomyłke parkingów...małe niedopatrzenie :P .
Ale ten sam problem występuje na parkingu LIDLA. Ludzie też tam stawiają swoje samochody na kilka godzin i nie są to kilijęci sklepu. Uważam, że dobrze zrobili robiąc parking przy polo płatnym i tak samo powinni zrobić na parkingu Lidla.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

lisek_88 pisze:trzeba sie zastanowić czy ten parking wogule należy do nich czy do miasta , i czy mozna wprowadzac platne parkingi przy sieciach takie jak polo market :):):)
Oczywiście, że można jeśli parking jest na działce której właścicielem jest Polo Market. Płatny parking jest np przy Lidlu we Wrzeszczu, gdzie ludzie stawiali samochody na pół dnia i szli na zakupy do Galerii Bałtyckiej w której to za postój również trzeba płacić. Ciekawi mnie tylko czy będąc klientem saloniku prasowego lub apteki w Polo również zostaniemy zwolnieni z opłaty? A rozwiązanie jest bardzo dobre szczególnie w niedzielę, kiedy pół Redy zostawiało samochód i szło do kościoła, a Polo tylko na tym traciło, bo klienci nie mogąc zaparkować rezygnowali z zakupów.
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

herring pisze:
lisek_88 pisze:trzeba sie zastanowić czy ten parking wogule należy do nich czy do miasta , i czy mozna wprowadzac platne parkingi przy sieciach takie jak polo market :):):)
Oczywiście, że można jeśli parking jest na działce której właścicielem jest Polo Market. Płatny parking jest np przy Lidlu we Wrzeszczu, gdzie ludzie stawiali samochody na pół dnia i szli na zakupy do Galerii Bałtyckiej w której to za postój również trzeba płacić. Ciekawi mnie tylko czy będąc klientem saloniku prasowego lub apteki w Polo również zostaniemy zwolnieni z opłaty? A rozwiązanie jest bardzo dobre szczególnie w niedzielę, kiedy pół Redy zostawiało samochód i szło do kościoła, a Polo tylko na tym traciło, bo klienci nie mogąc zaparkować rezygnowali z zakupów.
Jeśli się nie myle to w niedzielę chyba opłat nie pobierają ,a co do parkowania samochodów osób idących do kościoła Polo market musi wziąść pod uwage że są to potęcjalni klienci sklepu .
Moim zdaniem opłaty nie wyjda na dobre zarządzającemu sklepu , obroty spadną a kawałek dalej jest Biedronka z parkingiem za free .
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ee tam do kitu,to teraz pójdę do Polo i będę się stresować, czy aby nie minęło pół godziny?A tam wiecznie kolejki przy kasie,teraz będą miały kasjerki do słuchania hehehe;P
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Tak jak pisałam wcześniej pierwsze pół godziny jest za free i nie ważne czy coś kupicie w Polo czy nie, czy tylko odwiedzicie aptekę. Dopiero po tym czasie płaci się za rozpoczętą godzinę, z resztą informacja jest umieszczona na wjeździe na parking i można się na nią powołać.
ODPOWIEDZ