Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Feniks Reda- RAZEM PONAD NORMĘ! -Zbiórka odzieży dla dzieci

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Obrazek


Witam!

Klub Sportów Walki Feniks organizuje akcję charytatywną, której celem jest zbiórka odzieży dla dzieci mi młodzieży z potrzebujących rodzin Naszego miasta.

Cała akcja jest przeprowadzona w porozumieniu z MOPS-em, dzięki czemu rzeczy trafią do rodzin, które najbardziej tego potrzebują.

Zbieramy:

-Odzież
-Zabawki

Tych rzeczy potrzebują dzieci i młodzież w różnym wieku. Tak wiec wszystkie rozmiary są potrzebne, a także zabawki dla dzieci z różnych grup wiekowych! Gwarantujemy, że nic się nie zmarnuje i wszystko trafi w ręce potrzebujących.

UWAGA! Jeśli ktoś chce przekazać pieniądze, prosimy o kontakt, ponieważ gotówki nie zbieramy - poprostu podpowiemy co jest najbardziej potrzebne i co można kupić i dać do przekazania!

Rzeczy można przynosić w godzinach treningów do Szkoły Podstawowej numer 2 w Redzie (sala gimnastyczna):

Poniedziałek - 18.00-19.30
Piątek - 18.00- 19.30

Lub w innym terminie i miejscu po uprzednim telefonie:

Patryk - 500 777 680

Pytania można zadawać w tym temacie.

POMÓZ I TY! RAZEM PONAD NORMĘ!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dziękujemy Ryszardowi za pomoc w akcji!

Wciąż czekamy na szerszą reakcję społeczeństwa! Mamy 18 dzieci do obdarowaina, potrzebna jest każda pomoc! Przeszukajcie szafy, wielu z was ma dzieci, które już powyrastały ze swoich ubrań lub zabawek. Tak niewiele potrzeba by pomóc!

Pozdrawiam!

POMÓŻ I TY!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:Dziękujemy Ryszardowi za pomoc w akcji!

Wciąż czekamy na szerszą reakcję społeczeństwa! Mamy 18 dzieci do obdarowaina, potrzebna jest każda pomoc! Przeszukajcie szafy, wielu z was ma dzieci, które już powyrastały ze swoich ubrań lub zabawek. Tak niewiele potrzeba by pomóc!
Czy ta akcja jest całkowicie bezterminowa czy może tylko do jakiegoś określonego dnia? Myślę, że znalazłabym trochę rzeczy po moich dzieciach, ale ogranicza mnie to, że wszystko mam poskładowane jeszcze w starym mieszkaniu i obawiam się, że nie dam rady przygotować tego przed wakacjami.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Generalnie chcemy przekazać rzeczy na początku czerwca. Ale będziemy an pewno szykować kolejne akcje po wakacjach! Na zimę chyba bardziej potrzebne są ubranka niż na okres letni.

Poza tym będziemy mieli kontakt do tych rodzin, które otrzymają pomoc, więc jak dasz później to też przekażemy w odpowiednie miejsce!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

UPDATE!

Odebrałem z MOPSU tabelę z rozmiarami, wiekiem i numerem buta dzieci do których kierujemy Naszą akcję. Podaję poniżej te informacje aby było łatwiej zdecydować się, czy macie cos przydatnego:

Chłopcy:

1. Lat 11 nr.buta 36 wzrost 140cm
2. Lat 11 nr.buta 36 wzrost 140cm
3. Lat 10 nr.buta 36 wzrost 140cm
4. Lat 13 nr.buta 44 wzrost 160cm
5. Lat 6 nr.buta 29 wzrost 116cm
6. Lat 10 nr.buta 35 wzrost 140cm
7. Lat 10 nr.buta 37 wzrost 140cm
8. Lat 12 nr.buta - wzrost 144cm

Dziewczyny:

1. Lat 12 nr.buta 37 wzrost 158cm
2. Lat 13 37 140cm
3. Lat 8 32 128cm
4. Lat 11 36 140cm
5. Lat 15 39 165cm
6. Lat 8 30 132cm
7. Lat 15 37 158cm
8. Lat 8 30 132cm
9. Lat 7 - 130cm
10. Lat 9 - 134cm
11. Lat 11 - 140cm

Jak widać większość chłopców jest w wieku około 10-13 lat tak więc, jeśli ktoś nie ma ubrań a chcałby równiez pomóc przyadzą się na okres wakacyjny jakieś piłki, rakietki do badmintona itp sprzęt sportowy, wielu z nas zalegają takie rzeczyw piwnicy, a również koszt piłki w Auchanie to około 15zł.

Pomagajmy ludziom, zacznijmy od swojego podwórka!!!!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Przypominam o trwającej do końca miesiąca zbiórce odzieży!

Pozdrawiam!
Marcinu
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Serdeczne podziękowania dla wszystkich klubowiczów Klubu Sportowego Feniks i mieszkańców miasta Reda, którzy wzięli udział w zbiórce ubrań i zabawek dla dzieci rodzin najbardziej potrzebujących, którą wraz z porozumieniem MOPS Reda udało się zorganizować w okresie od 01.05.2011 do 14.06.2011. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Redy oraz dużym zaangażowaniem wszystkich klubowiczów. Razem zebraliśmy 7 worków ubrań (dla dzieci od lat 7 do 15) oraz 2 worki zabawek dla najmłodszych. To nie ostatnia tego rodzaju akcja organizowana przez Klub Sportów Walki Feniks i MOPS. Na pewno w niedalekiej przyszłości będą organizowane podobne zbiórki.
Wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej:
www.feniks-reda.pl

Dziękujemy wszystkim za pomoc!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Powiem szczerze, że jakoś mi umknął wątek o tej akcji, ale dajcie znać kiedy będzie następny raz, bo trochę maskotek mam. Ciuchy, które stały się nagle na mnie za małe to raczej dla dorosłych.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Damy znac na pewno, kolejna akcja jakos po wakacjach :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Damy znac na pewno, kolejna akcja jakos po wakacjach :)
są jakieś plany na akcję? :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Też jestem ciekawa, bo mam ciuchy do oddania. W sumie nie dla dzieci tylko dla dorosłych, ale może sie przydadzą. Tylko dajcie znać czy tez dla dorosłych przyjmują, bo nie wiem czy mam zbierać dalej?
Zabawek, figurek, tzw. pierdułek tez trochę mam. Takie rzeczy też zbierają ?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Generalnie przekażemy wszystko co tylko zbierzemy! Jakoś na początku listopada zaczniemy zbierać odzież aby zdążyć na zimę.

Zastanawiamy się też nad innym rodzajem zbiórki typowo dla dzieci przed świętami (owoce, słodycze itp) ale zobaczymy jak to będzie, bo obawiamy się bardzo nikłego odzewu.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Maximreality pisze:Zastanawiamy się też nad innym rodzajem zbiórki typowo dla dzieci przed świętami (owoce, słodycze itp) ale zobaczymy jak to będzie, bo obawiamy się bardzo nikłego odzewu.
Nie wiem, nad czym się jeszcze zastanawiacie, generalnie to takiego rodzaju zbiórki mają największe wzięcie.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Klub Sportowy "Feniks" po raz kolejny organizuje akcję charytatywną, której celem jest zbiórka odzieży i zabawek dla dzieci i młodzieży z potrzebujących rodzin Naszego miasta. Jest to kolejny apel do osób, które w okresie przedświątecznym robią porządki w szafach, wymieniają odzież na nową bądź też chcą pomóc, a nie wiedzą w jakiej formie mogą to zrobić. Nasz Klub daje możliwość wsparcia najbardziej potrzebujących rodzin w Redzie. Nasza akcja przeprowadzana jest w porozumieniu z MOPS-em.
* Zbieramy:
-Odzież
-Zabawki
- Słodycze (trwałe, nie ciasta, takie z terminem conajmniej do mikołajków)

UWAGA! Jeśli ktoś chce przekazać pieniądze, prosimy o kontakt, ponieważ gotówki nie zbieramy - podpowiemy natomiast co jest najbardziej potrzebne, co można kupić i dać do przekazania!


Rzeczy można przynosić w godzinach treningów.
Szkoła Podstawowa numer 2 w Redzie (sala gimnastyczna), ul. Zawadzkiego 12.
* Poniedziałek - 18.00-19.20
* Środa -18.00 – 19.20
* Piątek - 18.00- 19.20

Lub w innym terminie i miejscu po uprzednim telefonie:
Patryk: 500 777 680

WSPIERAJ LOKALNE INICJATYWY - RAZEM PONAD NORMĘ!!!

LICZYMY NA LEPSZY ODZEW NIŻ OSTATNIO! NIE ROBIMY TEGO W CELU ZGARNIECIA JAKICHS PROFITÓW TYLKO ABY POMAGAĆ!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jutro wpadam z reklamówkami ciuchów:)
ODPOWIEDZ