Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Postój taksówek na chodniku przy dworcu P.K.P Reda

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kolejny nowy nick pana Kusinoxa..? Posty są pisane w podobnym stylu i ciagle poruszają temat władz
Moze zanim bedziemy wysuwac oskarżenia, sprawdzimy najpierw chociazby historie logowan, ip? Ja nie widze zadnej bliskosci w "stylu pisania", jedyna podstawa w Twoich jakze obiektywnych osadach to nie bycie czerwonym?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wszyscy wiemy że ip nie koniecznie musi by takie samo
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A może po prostu podejść i zapytać samych tam stojących taksiarzy -dlaczego tam stoją i ewentualnie wtedy cos zadziałać,a nie tak gdybać i podrywać urzędy i policję.
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

p.Dormo nie piszę w imieniu p.Kusinoxa ani pod niego się nie podszywam ale własnym .Nie było mnie dłuższy czas w Redzie , ale to co się dzieje obecnie zakrawa na kpinę p zdaniem ciągi piesze są dla samochodów a nie dla pieszych.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak tak Ted drąż dalej ten temat twoje posty na forum pomogą na pewno w tej jakże ważnej dla całej społeczności Redy sprawie...Kolejny biadoli zamiast podejść i spytać tych taksiarzy jak Ci to tak bardzo przeszkadza, sprawdź czy to zgodne z prawem, jak nie nagraj film i idź na policje albo zrób cokolwiek, bo jak narazie drążysz (moim zdaniem) bezsensowny temat. Założę się, że większość mieszkańców i użytkwników forum nawet tych taksówek nie zauważyło.
kowal60
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak dla mnie to ten postój był strzałem w dziesiątkę. Często podróżuje pociągiem ze swoimi bagażami i łatwiej jest jak taksówka jest prawie pod nosem a nie muszę dźwigać bagaży taki kawał. Wielkie pochwały składam na ręce Urzędu Miasta i burmistrza za dobrą decyzję i pomoc swoim mieszkańcom. A co do firmy która obsługuje te miejsca, to bardzo mili taksówkarze i pomocni. Dziękuje taksówkarzom chyba z firmy CARO.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:Wszyscy wiemy że ip nie koniecznie musi by takie samo
NP >> http://prx.centrump2p.com/

ted pisze:p.Dormo nie piszę w imieniu p.Kusinoxa ani pod niego się nie podszywam ale własnym .Nie było mnie dłuższy czas w Redzie , ale to co się dzieje obecnie zakrawa na kpinę p zdaniem ciągi piesze są dla samochodów a nie dla pieszych.
Co ciekawe, jak parkowali tam mieszkańcy to nikomu to nie przeszkadzało.
Ostatnio zmieniony |24 Maj 2011|, o 13:53 przez lelo, łącznie zmieniany 1 raz.
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

. Wielkie pochwały składam na ręce Urzędu Miasta i burmistrza za dobrą decyzję i pomoc swoim mieszkańcom.
Z tego co jest mi wiadomo to ci taksówkarze nie mieli zgody miasta.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ted pisze:. Wielkie pochwały składam na ręce Urzędu Miasta i burmistrza za dobrą decyzję i pomoc swoim mieszkańcom.
Z tego co jest mi wiadomo to ci taksówkarze nie mieli zgody miasta.
Ted wczoraj i dzisiaj, korzystałem z usług tej firmy (jestem bardzo pozytywnie nastawiony, na jakość Ich usług (pewnie tymczasowo)).
Co do miejsca postoju, to Operator wozidła, mówił że mają umowę z, i pozwolenie od, właściciela terenu (PKP).
Jako ciekawostkę, mogę dodać to, że Pan Operator, bardzo wychodził poza temat zadawanych pytań, dlatego też mogę stwierdzić że prawdopodobnie czytał ten temat, albo tyle osób już go gwałciło i zadawało pytania w tej sprawie.

Pozdrawiam, Leszek.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Włśnie Ted możesz rozwinąc swój poprzedni post bo w sumie chyba nie tylko ja nie iwem o co chodzi :) Zabronili im tam stać? Postawili jakiś znak?
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Fakt, nie wiadomo o co gościowi tak naprawdę chodzi. Podejmuje temat i nie potrafi go obronić i wykazać zasadności swoich postów.
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

lelo & Maximreality - ponieważ obecna moja wiedza na ten temat jest 80% , a pod koniec przyszłego tygodnia będę miał 100% informacji z którymi nie omieszkam się podzielić.
Dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość.
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ted pisze:lelo & Maximreality - ponieważ obecna moja wiedza na ten temat jest 80% , a pod koniec przyszłego tygodnia będę miał 100% informacji z którymi nie omieszkam się podzielić.
Dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość.
Spoko, spoko, ja tylko opisałem jakość usług tej firmy i to co powiedział mi Operator wozidła.
(Jakimś cudem 21 maja nikt nie stał (pewnie bali się końca świata) na chodniku, tylko wzdłuż niego (4 auta)).
Coś mi się zdaje że ten temat przez konkurencję jest nakręcany

BTW>> Maxim musimy zacząć się kłócić, bo w końcu zaczną nas o jakieś dziwne rzeczy posądzać, pomimo że się nie znamy. :wink:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

lelo pisze:
Dorma pisze:Wszyscy wiemy że ip nie koniecznie musi by takie samo
NP >> http://prx.centrump2p.com/


[quote-"ted"]p.Dormo nie piszę w imieniu p.Kusinoxa ani pod niego się nie podszywam ale własnym .Nie było mnie dłuższy czas w Redzie , ale to co się dzieje obecnie zakrawa na kpinę p zdaniem ciągi piesze są dla samochodów a nie dla pieszych.

Co ciekawe, jak parkowali tam mieszkańcy to nikomu to nie przeszkadzało.
Przepraszam ale nie bardzo rozumiem. To chyba zbyt duże uogólnienie nie tylko do mojej wypowiedzi, bo nie bardzo wiadomo do kogo chcesz sie odnieśc. Apeluję o większą precyzję w umieszczaniu cytatów bo chyba sie coś nie udało
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dorma pisze:
lelo pisze:
Dorma pisze:Wszyscy wiemy że ip nie koniecznie musi by takie samo
NP >> http://prx.centrump2p.com/


[quote-"ted"]p.Dormo nie piszę w imieniu p.Kusinoxa ani pod niego się nie podszywam ale własnym .Nie było mnie dłuższy czas w Redzie , ale to co się dzieje obecnie zakrawa na kpinę p zdaniem ciągi piesze są dla samochodów a nie dla pieszych.

Co ciekawe, jak parkowali tam mieszkańcy to nikomu to nie przeszkadzało.
Przepraszam ale nie bardzo rozumiem. To chyba zbyt duże uogólnienie nie tylko do mojej wypowiedzi, bo nie bardzo wiadomo do kogo chcesz sie odnieśc. Apeluję o większą precyzję w umieszczaniu cytatów bo chyba sie coś nie udało
Dorma, poprawiłem mój błąd, za co przepraszam (na temat błędnego wstawienia cytatu).
Co do tego uogólnienia, to tak miało to wyglądać, "że mądry nie będzie wiedział o co chodzi, a głupi będzie myślał że tak ma być".
Oczywiście nie miałem zamiaru kogokolwiek obrazić tą wypowiedzią.

Pozdrawiam, Leszek.
ODPOWIEDZ