Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Postój taksówek na chodniku przy dworcu P.K.P Reda

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dlaczego niektóre taksówki Redzkie stoją na chodniku, uniemożliwiając pieszym korzystanie z
chodnika, piesi muszą wchodzić na jezdnię ażeby ominąć stojące samochody.Proszę o komentarze , ted. :?: :?:
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zgadzam sie powinnismy solidarnie walczyc z tym, aby stali kawałek dalej, nie blokujac miejsca pieszym! Moznaby spontanicznie zorganizowac demonstracje, z naszymi radnymi na czele, to powinno pomóc, musimy takze naciskac na Urzad Miasta w Redzie i oddziały policji i wygramy tą nierówna walke.. Poruszyc moze warto takze, problem psich fekaliów, które robia nam wizytówke Redy i naszego pieknego dworca, to bardzo smutne, ze wszedzie jest to samo. Organizujmy sie i walczmy o swoje prawa, godne i powazne traktowanie ze strony władz!
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

No właśnie nie rozumiem skąd teraz wzięły się te dwie taksówki niedaleko tunelu, czemu nie mogą stać tam dalej, gdzie pozostałe taksówki? W tym miejscu podjeżdżają samochody podwożące ludzi na dworzec i odbierające z dworca...
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Co powiedzie drodzy uzytkownicy, zeby zrobic takie spontaniczne ruszenie na Urzad Miasta, mozna nawet rozbic namiot pod nim i domagac sie swoich praw, co o tym myslicie? To chyba najlepszy sposób.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

postawmy w tym miejscu krzyż
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Kusinox pisze:Co powiedzie drodzy uzytkownicy, zeby zrobic takie spontaniczne ruszenie na Urzad Miasta, mozna nawet rozbic namiot pod nim i domagac sie swoich praw, co o tym myslicie? To chyba najlepszy sposób.
A to w ogóle jest teren miasta, czy PKP?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ano właśnie, może zamiast rzucać oskarżeniami lepiej znaleźć tego, co jest autorem tego pomysłu, tylko że to by trzeba było zadzwonić np do UM, ale po co, skoro można nawoływać na forum do koczowania w namiotach przed urzędem ...

Przypomina mi się tu fajne powiedzonko: "Weźmy się i zróbcie to!" :P
Kusinox
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Widze bardzo lekceważące poglady na cała ta sprawe. To bardzo niesprawiedliwe i karygodne, wrzucac wszystkich obywateli do jednego worka, czuje zazenowanie ta sytuacja. Dziekuje..
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Uważam że Włodarze Miasta mają pieszych w nosie do następnych wyborów , potem zaczną coś obiecywać .
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Raczej powinno sie dociec na jakiej podstawie te taxi tam stoją i podjąć stosowne kroki np.policja-na chodniku na ogół jest zakaz parkowania czy postoju i jeśli już to powinno zostać 1,5m miejsca dla pieszych.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

kiedyś w Olsztynie była taka akcja - młodzi kadeci szkoły Policyjnej w Szczytnie postanowili nauczyć kierowców parkować. Więc wyposażeni w metrówkę i białą farbę (emulsję do ścian) przeszli się głownymi ulicami Olsztyna w poszukiwaniu źle parkujących. Widok zaparkowanych samochodów z białymi paskami na masce, dachu i reflektorze był bezcenny :) Może to jest sposób na tzw "źle parkujących".
Co do taksówkarzy, rzeczywiście jest to problem ( nie wszyscy) ale w większości uważają się za panów parkingów, miejsc postojowych i drogi.
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Będę drążył ten temat do skutku. Moim zdaniem włodarze Miasta nie podejmują zdecydowanych działań w sprawie parkowania pojazdów na chodnikach oraz ciągach pieszych może zainteresuje ten problem Radnych naszego miasta i wpłyną na urzędników do podęcia stosownych działań.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:Raczej powinno sie dociec na jakiej podstawie te taxi tam stoją i podjąć stosowne kroki np.policja-na chodniku na ogół jest zakaz parkowania czy postoju i jeśli już to powinno zostać 1,5m miejsca dla pieszych.
Są niby namalowane "koperty" i chyba jest jakiś znak, że to postój. Ale oprócz tych taksówek denerwują mnie też samochody zaparkowane tuż pod budynkiem dworca - czasami ciężko dostać się do autobusu, bo stoją praktycznie na środku przystanku. A poza tym, to tam na ścianie budynku jest znak zakazu postoju, czy on ich nie dotyczy?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ted pisze:Będę drążył ten temat do skutku. Moim zdaniem włodarze Miasta nie podejmują zdecydowanych działań w sprawie parkowania pojazdów na chodnikach oraz ciągach pieszych może zainteresuje ten problem Radnych naszego miasta i wpłyną na urzędników do podęcia stosownych działań.
Kolejny nowy nick pana Kusinoxa..? Posty są pisane w podobnym stylu i ciagle poruszają temat władz
Nie róbcie zamieszania na forum. Raz można zażartowac, ale to już przestaje by smieszne
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja to, o czym pisze Dorma,podejrzewam na innym wątku ,u innego użytkownika.to bardzo irytujące,ale co zrobić.
ODPOWIEDZ