Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

via TOLL - Metalowe konstrukcje nad jazdnią

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

mi się już te 2 nie podobają (wizualnie) a co dopiero mówić jak będzie ich kilkanaście. strasznie szpecą widok.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

partagas pisze:mi się już te 2 nie podobają (wizualnie) a co dopiero mówić jak będzie ich kilkanaście. strasznie szpecą widok.
Dokładnie, nie wygląda to za ciekawie.
Można czujniki umieścić w jezdni, ale pewnie koszty dużo wyższe.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tam są anteny które przekazują dane do central.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:
Salamandra pisze:
Ryszard pisze:Jedyne co mnie zastanawia.... czemu przy wprowadzaniu prawa pod ten system Viatol, nie było żadnej dyskusji, zamieszania...
A co by to dało? Przy podwyżce VAT były i dyskusje i zamieszanie a i tak mamy 23% czy tego chcemy czy nie ;-)
to była inna sprawa i niewspółmiernie mniej ważna... 1% świata nie zbawi, ale tak OGROMNE opłaty za przejazdy przez polskie drogi już sporo krwi mogą napsuć
Nie było to mniej ważne, bo też bardzo znacząco wpływało na ceny, zwłaszcza że VAT nie poszedł do góry tylko z 22% na 23%, ale też w wielu wypadkach z 0% na 8% lub na 23%.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mówiłem że zrobią autostradę ;-), koszmarnie niszczą nam stopniowo miasta tą krajówką, a będzie GORZEJ, jak zaczna robi ekrany i likwidowac przejścia.
bulimaxiu

13 lat temu

A tak wygląda chodnik po wybudowaniu konstrukcji niedaleko skrzyżowania Gdańskiej z Obwodową.
Obrazek

Tak jest już 2 tygodnie. Zniszczono chodnik, uniemożliwiono bezpieczne przejście pieszym. Nikt się nie kwapi do naprawy.

Mało tego. Te duże skrzynie, to... agregator prądotwórczy - spaliny 24h.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Normalnie szlag mnie trafia jak przedzieram się z dziećmi zniszczonym, wąskim chodnikiem pomiędzy agregatem a barierą oddzielającą chodnik od Gdańskiej! Jeszcze gorzej jest jak jedziemy rowerami!
Ostatnio zmieniony |10 Lip 2011|, o 20:00 przez Artur75, łącznie zmieniany 1 raz.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Czy te agregaty będę tak hałasować 24/dobę ? Swoją drogą ciekawe ile kosztuje utrzymanie tego całego badziewia? I kolejne pytanie co nasi Włodarze zamierzają zrobić z rozpi…..niem chodnika?
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Przepraszam za wyrażenie ale to jest naprawdę irytujące.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

bulimaxiu pisze:Te duże skrzynie, to... agregator prądotwórczy - spaliny 24h.
Że co? Przecież tam z pewnością jest linia elektroenergetyczna! Trudno mi w to uwierzyć... A może to rozwiązanie tymczasowe?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Właśnie o tym piszę!!! Co to ma być? To są jakieś jaja!
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wiem. Ktoś powinien za to odpowiedzieć. Nie znam przepisów ale tu na pewno je złamali.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Z tego co z daleka(jadąc parokrotnie rowrem dk nr 6 ulicą) obserwowałem GDDKiA złamało prawo i nie zapewniło minimalnej szerokości chodnika 1m stawiając na środku śłupy i agregaty w co najmniej 2 miejscach.
Można to zaskarżyć jak komuś to wadzi i będą MUSIELI docelowo coś zrobić np wykupić grunt i zapewnić tymczasowo bezpieczne przejście. Nie wspomne już że robienie chodnika bezpośrednio przy drodze klasy GP bez pasa zieleni je IMO też naruszeniem rozporzadzeń dot dróg i ich wykonania.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jakby kogoś to ochodziło i miał ochotę poskrobać to adresat:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Oddział w Gdańsku
ul. Subisława 5
80-354 Gdańsk
ODPOWIEDZ