Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Słuchajcie, co się stało z kioskiem na peronie skm? Dziś jak wracałem to widziałem ze go rozbierają? Czy to koniec tego kiosku czy może w tym miejscu będzie dalej tylko w nowszej budce? Fakt że był już troche obskurny i starego typu (mało okienko), ale przyzwyczaiłem sie do niego i troche będzie mi go brakowało..
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pan właściciel kiosku mówił dziś, że to koniec interesu.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tez właśnie widziałam jak go dzisiaj rozbierali
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

NO to lipa. Do kupienia biletu pozostanie tylko kasa, nie wspominając o możliwości kupienia czegoś innego. ;/

Na Relay raczej nie mamy szans.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

No to kiepsko. Zawsze można było tam kupić jakąś gazetkę do poczytania, albo cosik innego.. Eh..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

no dla mnie to tragedia, od 8 lat kupowałem tam regularnie stos czasopism... a teraz no cóż...
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

teraz został tylko sklem na dworcu też mają tam gazety i słodycze
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Co do sklepu na dworcu to mam mieszane odczucia ;)...Mają chyba świadomość, że prowadzą sklep na DWORCU, gdzie ludzie wchodząc, mogą się spieszyć np. na POCIĄG. Mimo to, potrafią siedzieć na zapleczu i przez minutę nie reagować na to, że ktoś wszedł. Po drugie- wybór asortymentu....hmmm - przemilczę. No i do tego ceny- widać, że mają świadomość braku konkurencji w najbliższym otoczeniu.
I dlatego też nieraz zmuszona jestem tam kupować... co czynię z niechęcią...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

to dokładnie tak jak ja, i np. jednego dnia zapłaciłem za wodę mineralną 2,5 zł (chyba kiedys o tym wspominalem na forum) a innego 1,7 zł.

A co do oczekiwania i uprzejmości wobec kupujących to fakt, pozostawia to dużo do życzenia
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/W-G ... 46088.html
ak poinformowali nas przedstawiciele SKM, w związku z awarią w poniedziałek wszystkie pociągi dalekobieżne, między Gdańskiem a Gdynią Główną jeździć będą po torach Szybkiej Kolei Miejskiej. Oznacza to, że także SKM-ki, przynajmniej przez cały poniedziałek, kursować będą nieregularnie. Dopiero rano podane zostaną jednak konkretne informacje - wszystko zależy od tego, co uda się naprawić już w nocy.
źródło trójmiasto.pl

Kto jutro jedzie SKM do szkoły/pracy niech weźmie poprawkę na wzmiankę powyżej.
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

lena pisze:Co do sklepu na dworcu to mam mieszane odczucia ;)...Mają chyba świadomość, że prowadzą sklep na DWORCU, gdzie ludzie wchodząc, mogą się spieszyć np. na POCIĄG. Mimo to, potrafią siedzieć na zapleczu i przez minutę nie reagować na to, że ktoś wszedł. Po drugie- wybór asortymentu....hmmm - przemilczę. No i do tego ceny- widać, że mają świadomość braku konkurencji w najbliższym otoczeniu.
I dlatego też nieraz zmuszona jestem tam kupować... co czynię z niechęcią...
Faktycznie, sklep to jakaś porażka. Kiedyś chciałam kupić gazetkę dla synka i jakiś napój dla siebie. Zanim ktokolwiek wypełzał z zaplecza (nie wspominam o odpowiedzi na moje "dzień dobry"), zdążyłam owy "sklep" zniesmaczona opuścić..
Anika
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Może tam wcale nie ma takiego ruchu jakby się wydawało-kiosk się zlikwidował, a w tym sklepie siedzą na zapleczu ,bo pewnie z nudów coś tam robią.Jak jest duży ruch to żaden sprzedawca nie siedzi w pakamerze.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zuza pisze:Może tam wcale nie ma takiego ruchu jakby się wydawało-kiosk się zlikwidował, a w tym sklepie siedzą na zapleczu ,bo pewnie z nudów coś tam robią.Jak jest duży ruch to żaden sprzedawca nie siedzi w pakamerze.

Morze i tak ale on jest tam długo już otwarty dziwię się ze jeszcze się utrzymuje tam ze go dawno nie zamkneli A obsługa jest bardzo nie miła i z łaską cie obsłuzą
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Jechałem do Gdańska Głównego i z powrotem koło 11-13 nie było żadnych utrudnień.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja powinienem jechać o 9.52, a jechałem kilka minut później. Na szczęście miałem dość spory zapas czasu i się nie spóźniłem;)
ODPOWIEDZ