Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Chodzi o ten kiosk przy wyjściu z tunelu na Gdańskiej?
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Pienio pisze:Chodzi o ten kiosk przy wyjściu z tunelu na Gdańskiej?


tak ten kiosk :D
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:prace mają się rozpocząć po wakacjach

http://biznes.onet.pl/pomorskie-3-mld-z ... news-detal
prace ponoć rozpoczną się (przy dobrych wiatrach) w październiku i jest szansa, pomimo przerwy w modernizacji w okresie wakacyjnym, że skończą się jeszcze w 2012 roku... choć samo PKP w to nie wierzy :)

http://gdynia.naszemiasto.pl/artykul/91 ... c608,1,3,8
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

a nadziei na nasz peron skm'kowy nie widać
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ryszardzie, małe sprostwanko - Reda nie ma peronu SKM, z Peronu 2 jedynie korzystają SKMki, peron należy do jednej z kilkudziesięciu spółek PKP :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

ja wiem, skm konczy sie w janowie:) ale cóż... i tak jesteśmy w czarnej .....
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Nie martwy się... należymy do tzw. elity bez dworca bądź z dworcem w opłakanym stanie - np. Wenecja :P haha
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Apropos remontu "Helskiego korytarza kolejowego", to rozmawiałem z panem ze starostwa który się tym zajmuje i powiedział mi, że tam jest jakiś problem, gdyż włoska firma która to ma robić ma jakieś problemy i to się odkłada, a co za tym idzie odłożona też zostanie budowa tunelu pod helskim torem 213 (tunel ten od remontu ulic Leśna-Cegielniana)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dzis po raz pierwszy wybralismy sie z malym dzieckiem w wozku na wycieczke skm-ka. Przejsc przez dworzec w Redzie z wozkiem to jak Malpki Gaj w wojsku. Jeden zjazd do tunel, w dodatku tak stromy ze zona musiala isc obok i dziecko trzymac bo zjezdzalo w gondoli, na glowny peron niema wjazdu wiec trzeba tachac wozek po schodach i potem jeszcze wsadzic go ze starego peronu do pociagu. Masakra! Sama kobieta miala by naprawde problem by przejsc ten tor przeszkod.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

dlatego jak widzę, mogę staram się pomagać :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

A co ma powiedzieć inwalida na wózku.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Z tego właśnie powodu dopóki miałam dziecko w wózku to jeździłam wyłącznie autobusami....
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Dwadzieścia lat temu tak samo tachałam wózek. Dworzec to relikt przeszłości, można tam odbywać lekcje z historii PRL-u. Niestety, jak na razie rozwiązania nie widać, póki dworzec należy do PKP.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Przedwczoraj w nocy wracając tunelem widziałam, że położone są folie. wczoraj juz ściany były obdrapane. Czyżby szykowało się malowanie?. Logo Feniksa oczywiście zostawiono:).
Ciekawi mnie tylko czemu przednia część tunelu stoi od 10 lat nieodmalowana i opłakanym stanie. Tej części nigdy sie nie maluje. Do kogo należy ta część tunelu? Do miasta? Bo ta dalsza chyba do SKM
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Przedwczoraj w nocy wracając tunelem widziałam, że położone są folie. wczoraj juz ściany były obdrapane. Czyżby szykowało się malowanie?. Logo Feniksa oczywiście zostawiono:).
Ciekawi mnie tylko czemu przednia część tunelu stoi od 10 lat nieodmalowana i opłakanym stanie. Tej części nigdy sie nie maluje. Do kogo należy ta część tunelu? Do miasta? Bo ta dalsza chyba do SKM
ta część z graffiti to miasto, ta taka "kolumniasta" przy wejściu od strony kiosku.. do GDDKiA bodajże, a ta przed peronami, na żółto to PKP ... jakieś tam bo spółek tam bez liku
ODPOWIEDZ