Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

To tylko dobrze świadczy o niektórych.Rzadko jeździłam pociągiem z wózkiem-zdecydowanie wygodniej mi autem,ale czasami się zdarzało i naprawdę przypominało to łapankę-3-4 osoby odmawiały,bo cośtam,zanim się ktoś zlitował albo sama wciągałam,a może to ja odstraszam
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Binka pisze:ale czasami się zdarzało i naprawdę przypominało to łapankę-3-4 osoby odmawiały,bo cośtam,zanim się ktoś zlitował
Kurde - odmawiali? To już trochę chamskie.. by nie pomóc kobiecie z wózkiem?!
Jeszcze bym usprawiedliwił tych co nagle oglądają obłoki na niebie.. ale jak już się poprosi takiego miłośnika przyrody.. - to tylko jakiś buc może odmówić!
Eeeeh..
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ktoś się może orientuje co to za remont przy dworcu w Redzie?
Tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej

Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo zawiadamia, że w związku z remontem i zamknięciem wjazdu pod Dworzec PKP w Redzie nastąpią zmiany. Dotyczą one linii 8 oraz 18 i 19, natomiast obowiązywać będą od poniedziałku 24 czerwca do 5 lipca...
http://gwe24.pl/Tymczasowe-zmiany-w-kom ... 12809.html
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Pewno robią tą drogę przy dworcu, mam nadzieję że ją robią bo przy wyjeździe można było zgubić podwozie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ostatnio jechałam z wózkiem do Gdańska i ludzie sami mi proponowali pomoc przy wnoszeniu/znoszeniu wózka
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Informujemy mieszkańców, że zakończono o tydzień wcześniej prace remontowe przy Dworcu PKP w Redzie, i w związku z tym autobusy MZK Wejherowo linii 8 oraz 18 i 19 kursują już według ważnych, dotychczasowych rozkładów.
//Informacja ze strony UM w Redzie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

trzymaj formę ponad normę !! takie remonty to ja lubię powinni tak częściej robić, podawać termin o miesiąc dłuższy, a jak skończą szybciej to jaka radocha wśród ludzi
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

widziałem wczoraj że ktoś postanowił z redzkiego Park&Ride zrobić płatny parking, dzisiaj rano zamiast 50 stało już tam tylko 1 auto (podejrzewam że stoi tam od wczoraj), ktoś zna szczegóły tej "wspaniałej inwestycji"?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ostatnio widziałem, że strasznie mało samochodów tam stoi, ale nie wnikałem dlaczego? No to nieźle... jestem ciekaw czyj to teren i jak do tego doszło?! Teraz wszyscy przeniosą się na parking Lidla.... i tylko czekać jak i pod Lidlem będzie płatny tak jak stało się to przy Polo
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

No właśnie też się ostatnio zdziwiłem jak zobaczyłem pana w zółtej/pomarańczowej kamizelce.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze: Teraz wszyscy przeniosą się na parking Lidla.... i tylko czekać jak i pod Lidlem będzie płatny tak jak stało się to przy Polo
Ja sie wcale nie dziwię. To w końcu Lidl zapłacił za budowe tego parkingu dla swoich klientów. Gdybym był właścicielem gruntu to tez nie pozwoliłbym, aby tam za darmoche parkowały samochody. nie ma nic za free
Inna sprawa to jest to, że miasto powinno zadbac o takie sprawy. chociaz z drugiej strony do tego parkingu przy dworcu powinien dorzucic sie starosta pucki, poniewaz sporo aut (o ile nie wiekszość) to GPU.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ktoś wie jak to wygląda z tym parkingiem? Ile sobie życzą za postój? Ewentualnie może wiecie gdzie postawić samochód w okolicach dworca?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

życzą sobie 2zl za godzine, 10zl za cały dzien a miesięczny abonament 80zl, wydaje mi sie że w weekend tam nikogo nie ma albo przynajmniej ja nikogo tam nie widziałem kto by tego dziurawego pseudo parkingu pilnował. W okolicach dworca to chyba tylko Lidl, tych pojedynczych miejsc przy starej poczcie nie licze bo są zawsze zajęte.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Jednym słowem, robi się wiocha, nawet konia niema gdzie uwiązać;-).
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

icc2009 pisze:Jednym słowem, robi się wiocha, nawet konia niema gdzie uwiązać;-).
Gdy obserwuje ten nieprzerwany sznur samochodów ciagnacy na półwysep, to mysle sobie, gdzie oni zaparkują?

Byłem dziś (pociagiem) we Władku...masakra. A Straz miejska i Policja kasuje...tez maja żniwa, tak jak ten znany kebab
ODPOWIEDZ