Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Ostatnio widziałem, że strasznie mało samochodów tam stoi, ale nie wnikałem dlaczego? No to nieźle... jestem ciekaw czyj to teren i jak do tego doszło?! Teraz wszyscy przeniosą się na parking Lidla.... i tylko czekać jak i pod Lidlem będzie płatny tak jak stało się to przy Polo
Przy POLO jest płatny parking ???!!!
Ale jaja
ceń dzień
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A tak przy okazji, parking przy LIDL'u to nie jest droga publiczna. LIDL w ogóle ma prawo kasować za parkowanie? (LIDL czy POLO bez różnicy).
ceń dzień
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A dlaczego nie mogą kasować?wykupili teren i teraz jest ich własnością,a przy Polo pół godz jest bezpłatnie dla klientów marketu,a powyżej to chyba 5 zł za każdą rozpoczętą godz-o ile dobrze pamiętam
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ksantypa pisze:
redziaczki pisze:Ostatnio widziałem, że strasznie mało samochodów tam stoi, ale nie wnikałem dlaczego? No to nieźle... jestem ciekaw czyj to teren i jak do tego doszło?! Teraz wszyscy przeniosą się na parking Lidla.... i tylko czekać jak i pod Lidlem będzie płatny tak jak stało się to przy Polo
Przy POLO jest płatny parking ???!!!
Ale jaja
Jakbyś uważniej czytała posty to byś wiedziała że pisałem o parkingu przy dworcu SKM, a nie o polo
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Ostatnio widziałem, że strasznie mało samochodów tam stoi, ale nie wnikałem dlaczego? No to nieźle... jestem ciekaw czyj to teren i jak do tego doszło?! Teraz wszyscy przeniosą się na parking Lidla.... i tylko czekać jak i pod Lidlem będzie płatny tak jak stało się to przy Polo
Ja to rozumiem że przy POLO jest płatny już...
ceń dzień
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Już dawno jest
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Binka pisze:A dlaczego nie mogą kasować?wykupili teren i teraz jest ich własnością,a przy Polo pół godz jest bezpłatnie dla klientów marketu,a powyżej to chyba 5 zł za każdą rozpoczętą godz-o ile dobrze pamiętam

Sprostowanie-1 godz jest bezpłatna!zwróciłam uwagę
Adas
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Z tego co powiedział mi parkingowy pod skmką, to teren został wydzierżawiony od PKP. Biorąc pod uwagę ilość samochodów, które teraz tam parkują, to zastanawiam się kiedy stwierdzą, że im się to nie opłaca
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Też o tym wczoraj myślałem, że mogą nie zarobić miesięcznie tyle by opłacić dzierżawę i parkingowego

A tak na marginesie, znalazł ktoś jakieś alternatywne miejsce do parkowania?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Coś mi się zdaje, że miasto za późno się obudziło i teraz nie będzie tak łatwo odzyskać ten teren.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Umowa jest na czas nieokreślony, wydaje mi sie że dzierżawca niedługo sam dojdzie do wniosku że jest to ekonomicznie nieopłacalne, śmiem wątpić aby te pare samochodów dziennie zarobiło na sparkingowego i dzierżawe a tym bardziej zimą.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Parking Lidla full, okoliczne mniejsze parkingi pełne... widać gdzie teraz ludzie parkują
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja z Jana Pawła na dworzec idę 10-12 min-nie opłaca mi się wyciągać auta z garażu,jeździć po osiedlu i szukać miejsca,żeby zaparkować kawał od dworca-na to samo wychodzi,a mam spacer i się nie stresuję
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

U mnie jest inaczej, żona jeździ z 2 latkiem, którego odstawia do teściowej. Teraz musi gnać samochodem do Gdyni... a jeszcze te remonty w Cisowej... masakra
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ