Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
timer
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Czy wiadomo coś więcej na temat zwiększania pojemności i liczby stanowisk? Będzie to w końcu robione czy nie?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Mam nadzieję, że podczas modernizacji nie zapomną o WC i wreszcie taksówkarze przestaną obsikiwać okoliczne budynki, bo widać nie stać ich na TOI TOI, żeby sobie postawić koło postoju.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ta, rano jak szedłem to jakiś obszczymur naprzeciw Słodkiej Chatki nie wytrzymał... pomijam, że tam kamera na rogu jest, już chciałem mu wybić ten pomysł z głowy, ale miał takie problemy z równowagą, że nie chciałem ryzykować bycia obsikanym w drodze do pracy... więc toaleta by się przydała, skoro już jest budynek dworca.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Chyba nie mamy co liczyć na remont wnętrza, a co za tym idzie kasa zostanie za zewnątrz. Mnie jeszcze zastanawia jak wykonają elewację? Czy zachowają stary styl, czy na nowocześnie?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Czy nasz dworzec jest w rejestrze zabytków ? Moim zdaniem nasz dworzec powinien być remontowany z zachowaniem oryginalnego wyglądu a jeśli mają go oblepić styropianem to ja dziękuje za taki remont ...
Niezłym przykładem jest stara poczta obok dworca moim zdaniem fajnie zrobiona
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Chociaż teraz tak się zastanawiam czy obecnie kasa biletowa nie znajduje się w przybudówce do dworca która ma zostać zburzona?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Chociaż teraz tak się zastanawiam czy obecnie kasa biletowa nie znajduje się w przybudówce do dworca która ma zostać zburzona?
nie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Chyba nie mamy co liczyć na remont wnętrza, a co za tym idzie kasa zostanie za zewnątrz. Mnie jeszcze zastanawia jak wykonają elewację? Czy zachowają stary styl, czy na nowocześnie?
nie jest
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ryszard pisze:
redziaczki pisze:Chociaż teraz tak się zastanawiam czy obecnie kasa biletowa nie znajduje się w przybudówce do dworca która ma zostać zburzona?
nie
Jesteś pewien, w reportażu z postu wyżej mówią że stojąc na peronie lewą strona dworca ma być wyburzona.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michalek
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Skoro o budynku dworca mowa... Na szczęście skończyło się na stosunkowo małych uszkodzeniach.

http://wejherowo998.wordpress.com/2014/ ... zardworzec
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ten link był już stronę temu, ale przytoczę raz jeszcze wraz z cytatem:
http://gwe24.pl/Doczekamy-sie-remontow- ... 14997.html
Natomiast w realizowanym już remoncie dworca kolejowego w Redzie w pierwszym etapie prac wykonano remont dachu oraz instalacji odgromowej
Teraz cytat z linku powyżej nt. akcji strażaków:
stan całego dachu dworca także pozostawia wiele do życzenia
I już sam nie wiem co mam myśleć...
Bori
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie dziwię się stanem technicznym tego dworca. Odkąd tu mieszkam a będzie parę ładnych lat dworzec ten nigdy nie przechodził gruntownego remontu a szczególności dachu. Remontowane było tylko wnętrze w zależności co tam się na chwilę obecną znajdowało. Natomiast wyglądem zewnętrznym jak również stanem technicznym nikt nigdy się nie przejmował usprawiedliwiając to brakiem pieniędzy.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dziś na nie oficjalnym profilu Miasto Reda na FB pojawiła się informacja: "Wkrótce kasa biletowa SKM / PKP w Redzie będzie mieć swój osobny lokal wraz z małą poczekalnią".

Ktoś coś wie? Mam nadzieję, że chodzi o jakiś zastępczy lokal na czas remontu dworca, bo lekką przesadą było by budować budynek dla kasy i poczekalni jak takie pomieszczenia są w budynku dworca.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Może chodzi własnie o to, że skoro ta "przybudówka" zostanie rozebrana, to kasa przeniesie się bardziej w stronę Rumii, dorobią nowe drzwi i dlatego to "nowy" lokal. Bo ja nie bardzo nawet widzę inne miejsce na kasę.
ODPOWIEDZ