Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Od zainstalowania monitoringu na dworcu minęło już sporo czasu, a o remoncie nie słychać :( Wizytówka Redy pozostawia nadal wiele do życzenia. Dobrze, że przynajmniej wrażenia zapachowe się znacznie poprawiły :) Kamery na szczęście odstraszają co niektórych ;)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Właśnie, mogliby cos w końcu zrobić skoro są kamery...no chyba, że nie działają :P
alanis pisze:Dobrze, że przynajmniej wrażenia zapachowe się znacznie poprawiły :) Kamery na szczęście odstraszają co niektórych ;)
No czasem da się odczuć, że jak kogoś przyciśnie to nawet kamera nie odstraszy :P
Awatar użytkownika
maras
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

"Wizytówka Redy" :lol: <--- dobre!
There is no dark side of the Moon really, as a matter of fact it is all dark.

Nikt Mi nie wkręci że "białe jest białe a czarne jest czarne"
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

No tak kamery są a o remącie nie słychać,a tylko dlatego że peron nalerzy do PKP,a tunel do miasta ,nawet jeśli odmalują i odremątują ale peron będzie brzydki tylko dlatego bo PKP,nie ma pieniędzy,no chyba że miasto pomogło by i dzięki temu zyskało lepszy wizerunek 8)
Ostatnio zmieniony |4 Mar 2007|, o 19:29 przez darek95, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

17 lat temu

[quote="darek95"]No tak kamery są a o remącie nie słychać,a tylko dlatego że peron nalerzy do PKP,a tunel do miasta ,nawet jeśli odmalują i odremątują ale peron będzie brzydki tylko dlatego bo PKP,nie ma pienędzy chyba że miasto dołoży do remontu poprawiając przes to swój wizerunek pozdrawiam 8)
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Sprzedałbym ten dworzec prywatnemu inwestorowi, który by utrzymywał budynek i perony np. z wynajmu stoisk handlowych, kiosków itp. Ale o takich przypadkach jeszcze nie słyszałem, państwowy moloch kolejowy chyba nie potrafi sobie wyobrazić takiej sytuacji.
dorcik
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Moja ciocia mieszka w gdańsku i kiedyś powiedziała mi że jak się wysiadało z pociągu to dworzeć był naprawde ładny i z miłą chęcia się na niego patrzyło a teraz to tylko straszy swym wyglądem. Od kiedy ja pamiętam to zawsze straszył... szyby powybijane... normalnie o zgroza.. przynajmniej zmienił się sposób zejścia z peronu- jest tunel, kiedyś były rogatki i trzeba było czekać ąż pociąg przejedzie...
Powiem szczerze mimo monitoringu to wieczorem strach wysiadać na tym dworcu :shock:
Aleksandra

17 lat temu

to faktycznie porażka. jak przywożę kogoś znajomego do Redy, to aż mi wstyd kiedy go prowadzę przez ten dworzec. brrrr...
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

muwicie że peron w redzie jest okropny a ten w gdyni ma być remontowany ale nie jest a jakie perony są w : rumi gdyni sopocie gdańsku i oczywiście w centrum czyli w warszawie a takich peronów jest duzo więcej i to dużo gorszym stanie a ten peron na kamiennym potoku w sopocie jest ładny bo PKP musiało go odremontowac bo groził zawaleniem i strach było po nim chodzic a gdyby ten w redzie tez groziłby zawaleniem to też by go pewnie wyremontowali i też był by piękny pozdrawiam darek95 8)
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Problem wyglądu dworca został poruszony ostatnio w TTM. Wypowiedział się burmistrz Krzemiński. Zaznaczył, że jest to teren kolejowy i miasto ma ograniczone możliwości działania w jego zakresie. Niestety, nie przedstawiono opinii przedstawicieli PKP Polskich Linii Kolejowych. Wygląda na to, że sytuacja nie prędko się zmieni. Ciekawe, co mogłoby skłonić PKP do wydania pieniędzy na choćby drobny remont budynku i tunelu?
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Sopot potrafi,a reda?O ile wiecie w sopocie ma być gruntownie przebudowany
preon sopot główny chociał peron jest własnością pkp ale miasto musiało dużo pomuc myśle że miasto dało 70 albo 80 procent,i to nie wszystko ma być remontowany peron sopot wyścigi czyli wszystkie perony w sopocie będą ładne.nasz pan burmistrz też mógłby wpaść na taki pomysł chociaż remont jednego peronuwyglondałó by to dużo ładnie.A co do inwestycji w sopocie było tyle tych inwestyci że nie zmieściły by sie na kartce a4.Ale reda będzie miąła jedną rzecz ktora wyóżni nas w trójmieście to będzie nova red apark[/i]
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

reda to nie sopot, polska nie francja. nie mamy takiego budzetu, przy takich dochodach burmistrz nawet wstawilby mieszkancow pozłacane klamki. w gdyni tez maja sie wziasc porzadnie za dworzec glowny, jego otoczenia (-> nowe centrum handlowe) a takze pobliskie torowisko (wiezowce)
Reage

16 lat temu

Mnie to martwi głównie brak podjazdu na peron dla wózków.
Dla mnie - matki małego dziecka, jest to katorgą:(.
Nie każdy wyraża chęć pomocy....
Wjazd do tunelu jest, ale co dalej?
Monitorowałam do gazety...najważniejsze jest teraz naprawianie ....torów....
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja też pisałem, do PLK tylko CI tam piją kawy i maili nie czytają!
Ciekawe za co to im płacą?
Gość

16 lat temu

Gazeta umiescila art. na temat podjazdów dla wózków....i na nic się zdało, nie ma kasy!
Szkoda,że na monitorinu nie widać, jak matki meczą się z wózkami na schodach:/
A wiadomo, czym dojechać do Gdyni?Tylko skm, bo autobusy to tylko do Rumi( w korkach), gdzie znowu czeka kolejnych 15 minut na kolejny autobus w stronę Redy:/. Szkoda dziecka, pół drogi w autobusach:/
ODPOWIEDZ