Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

28 Sierpnia zbiórka krwi pod parafią na Fenikowskiego

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Przykre to że tak organizacja wygląda...ludzie mają szczere chęci pomóc, a po takim czymś się odechciewa.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

To prawda organizacja mogła być lepsza. Jednak to była pierwsza akcja w nowym miejscu i miała głównie na celu sprawdzenie ile będzie chętnych. Okazało się, że dużo więcej niż się spodziewali. Z tego co usłyszałem od jednej z osób zajmującej się organizacją to zdarzały się im podobne wypady gdzie chęć oddania krwi wykazało raptem 5 osób. Ja osobiście też czekałem ponad 1,5h i w tym czasie znalazła się tylko jedna osoba, która wepchnęła się bez kolejki.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

no mi sie udalo po 1,5 godziny czekania, ale rzeczywiscie z kolejka byl lekki hardcore, za mna wszedl jakis koles co praktycznie na koncu przyszedl. ale z tego co mowili w srodku byli zdziwieni iloscia osob i z pewnoscia przyjada nastepnym razem wczesniej i zostana dluzej
pozdr
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jeszcze jak mówiła obsługa krwiobusa, chętnie przyjęliby więcej osób ale jest też problem z krwią pobraną już od pierwszych osób, gdyż musi być ona przerobiona w ciągu 6 godzin, inaczej będzie do wyrzucenia. Siłą rzeczy takie akcje są ograniczone ale fakt, 2 dodatkowe łózka w krwiobusie usprawniłby akcję.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Super ze był spory odzew o 12 juz zakonczyli przyjmowanie nowych osob tylko Ci co czekali mogli oddac chyba ze ktos sie wykruszył szkoda było mi ludzi ktorzy stali sporo w kolejce a potem okazało sie ze np przez złe cisnienie nie moga oddac .Ja sama odpadłam przez za słaba zyłę.No coz skonczyło sie na dobrych checiach jak ale coz poradzic. Ekipa ambulansu miała wczoraj co robic .Załowali ze nie wzieli wiekszego autobusu z 4 łozkami ale coz nikt sie nie spodziewał .Nie wiedzieli z ena Rede mozna liczyc.Niedługo wpadna znowu do nas .A teraz we wtorek sa w Sopocie .
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jeśli tak to wyglądało to najlepiej aby osoby z BRh+ i ABRh+ w ogóle tam nie szły , tej krwi jest pod dostatkiem.

Grup krwi ktorych brakuje u nas można sprawdzić tu:
http://www.krew.gda.pl/index.php
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jeżeli ktoś bardzo chce oddać krew, to proponuję nie czekać na autobus tylko wyskoczyć do punktu krwiodawstwa np. do wejherowskiego szpitala. Rejestracja codziennie (pn-piąt) od 7 do 11. Każda zdrowa krew chętnie widziana. Robi się naprawdę dobry uczynek i jeszcze ustawowo przysługuje dzień wolny.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tylko wez dojedz, wydaj na dojazd. Pozatym nie każdy moze ot tak sobie wziac dzien wolny na oddawanie krwi, z różnych powodów, mimo że jest to uregulowane ustawą.

Piję do tego,że jak zrobią to dobrze i w niedziele tak jak ostatnio każdy kto będzie chciał i miał 30-45min wolnego czasu (nawet po/przed kosciolem) zdazy sobie na spokojnie oddac krew.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dnia 18.03 w Redzie przy Kościele św. Antoniego przy ulicy Fenikowskiego 4 w godzinach 09:30-13:00 odbędzie się zbiórka krwi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Gajos pisze:Dnia 18.03 w Redzie przy Kościele św. Antoniego przy ulicy Fenikowskiego 4 w godzinach 09:30-13:00 odbędzie się zbiórka krwi.
o! o! o! niedziela, okolice czasowe między poranną mszą a obiadkiem :) to może wyjść
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Napiszę to samo co w poprzednim wątku, bo w sumie to samo.
Po ostatniej akcji wole oddać krew jadąc samodzielnie gdzies bez okazji niz stać 3 godz i i tak nie zostane przyjeta. Ostatnio było więcej chętnych niz była możliwość przyjęcia. To sie mija z celem. Jesli widzieli, że ostatnio w Redzie był taki duży odzew to powinni cos z tym zrobić. a nie rutynowo jak zawsze. robią akcje a nie są do tego przygotowani. ludzie chca oddać krew a ich nie przyjmują. Dziwne to.
ODPOWIEDZ