Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

28 Sierpnia zbiórka krwi pod parafią na Fenikowskiego

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Obrazek

28 Sierpnia pod Parafia w Redzie w godzinach 9-12 na ulicy Fenikowskiego będzie stał pojazd przystosowany do oddawania krwi.

Z tego miejsca chciałbym wszystkich mieszkańców Redy zachęcić do wsparcia tej szlachetnej akcji.

Zgodnie z tym, że Klub Feniks również wspiera tą akcję postaramy sie pojawić w jak najepszej liczbie, bo wiemy, że możemy tym uratować czyjeś życie!
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Mój bliski krewny zaraził się przy takiej okazji żółtaczką.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to chyba jeden przypaek na miliard bo zrazisz wszystkich do udziału w akcji i co wtedy?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja idziesz do dentysty,kosmetyczki,na zabieg do szpitala,oddajesz krew do badania itd itp też możesz się zarazić.Ja dziś byłam oddać do badania i na szczęście pani za każdym razem zmieniała rękawiczki co nie zawsze się zdarza,trzeba na to zwracać uwagę...Oddać mimo szczerych chęci jako krwiodawca niestety nie mogę :(
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dokładnie pilnujmy takich szczegółów jak zmiana rekawiczek i trzymajmy kciuki aby udało sie zebrac duzo krwi. Wiec kochani po mszy do autobusu :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

reda 29 panie malkontencie, dziekujemy za informację, my na pewno zjawiamy sie w dobrej liczbie ;)!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze:Mój bliski krewny zaraził się przy takiej okazji żółtaczką.
a moja prababcia zmarła przy porodzie.... wniosek: nie rodzić
Awatar użytkownika
AdamMaj
Bywalec
190 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ryszard:) masz rację, po co w ogóle żyć jeśli i tak człowiek umiera ;) heh, malkontenci
ze swojej strony, chcę tylko dodać iż świadomość oddających krew i pobierających ją wzrasta a poziom obsługi gwarantowany przez obsługę ambulansu z Centrum Krwiodawstwa z Gdańska jest doprawdy wysoki.
Zachęcam do udziału zarówno w tej akcji jak i w innej z 30 sierpnia przy KPP w Wejherowie - link na naszej klubowej stronie HDK Wejherowo ;)
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

[quote="Maximreality"]reda 29 panie malkontencie, dziekujemy za informację, my na pewno zjawiamy sie w dobrej liczbie ;)![/q


Życzę szczęścia :)
reda29
Agamtb

12 lat temu

Superowo, czas najwyższy zostać honorowym dawcą :)

reda29 - a ja Tobie życzę, żebyś nigdy nie znalazł się w sytuacji, w której będziesz potrzebował krwi, a tej nie będzie....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ostatnio słyszałam, że jakiś szpital we Wrocławiu apelował pilnie o krew ( oczywiście najbardziej potrzebna moja- 0 rh-, gdyż może być dana każdemu) bo całą podali kobiecie, która miała powikłania przy porodzie. Zużyto ponad 9 litrów krwi na raz. Ale na szczęście kobieta przeżyła.
Co do naszej akcji to szkoda, że tylko do 12.00. Trzeba będzie się zwlec wczesniej ( o 12.00 jak mam wolną niedzielę to dopiero zwlekam się z łóżka ;) )
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

będę :) 1 raz będę oddawał więc się dowiem jaką mam krew i czy w ogóle mogę oddać :P
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja tez mam zamiar iscs i mam nadzieje ze okaze ze moge pomoc a Tobie Maximreality dzieki za nagłosnienie akcji
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

reda29
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Może i kiedyś można było coś złapać przy pobieraniu krwi, ale to chyba w czasach kiedy igły były sterylizowane... Osobiście nie spotkałem się z przypadkiem żeby ktoś złapał WZW przy pobieraniu, a teraz to nawet stazy (te opaski na przedramię) są jednorazowe. Tak więc do zobaczenia pod parafią ;)
ODPOWIEDZ