Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

RADA MIASTA

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jako, że założyłem taki temat na sąsiednim forum, a tam czasem pojawiają się informacje nt RAD Miejskich, czy jakiś spotkań, konsulatacji:)

I tak Pan radny Dariusz Czylkowski napisał na tamtym forum:


"W najblizsza srode tj. 26 wrzesnia o godz. 16:00 odbedzie sie XII sesja Rady Miejskiej w Redzie-Oczywiscie miejsce obrad zwyczajowo to samo co zwykle-Mam nadzieje, ze jutro na oficjalnej stronie internetowej miasta pojawi sie stosowna informacja wraz z porzadkiem obrad."
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ktoś z Was chodzi na takie Rady? Ja osobiście, nawet jakbym chciał, nie mogę ze względu na pracę. Ale jestem ciekaw opinii niezależnych obserwatorów ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja jak tylko mogę to jestem, ale że ostatnio często jest tak że mam nawał obowiązków szczególnie w popołudniowe środy to mnie dawno nie było.
Byłem chyba na 3-4 Radach Miasta(reszte dooglądam w TTM:) ), czasem można się dowiedzieć ciekawych rzeczy odnośnie Redy:) Można porozmawiać z radnymi, poznać ich i wg mnie sprawdzić kto się tam nadaje, a kto tam jest tylko dlatego, że jest znany wśród Redzian. Bo tak naprawdę to ja odnoszę wrażenie, że co nie którzy 'siedzą' tam i nie mają zielonego pojęcia co się tam dzieje.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Osobiście byłem raz. Obowiązki nie pozwalały. W większości oglądałem w TV.
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na sesji m.in. projekt uchwały w sprawie zmiany granic miasta Reda oraz o przystąpieniu Redy do projektu Turystyczny Szlak Północnych Kaszub.
Źródło: Urząd Miasta, TTM
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja osobiście również byłem raz, ale jak mam okazję to oglądam w TTM. Dobrze jest popatrzeć co robią ludzie, którym w ostatnich wyborach udzieliliśmy kredytu zaufania. To my ich będziemy w następnych wyborach rozliczać. Jak nie idziesz głosować, to nie masz prawa później krytykować władzy.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy ktos coś wiecej wie o projekcie Turystyczny Szlak Północnych Kaszub, który ma byc omawiany na najbliższej sesji Rady Miasta.
Na sesje nie mam czasu pójść, a tv kablowej nie posiadam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:To pewnie jest coś na temat:
http://pup.lebork.sisco.info/zalaczniki ... y_w ww.pdf
To bardziej o Lęborku, ale i tak dziekuję :roll:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze: To bardziej o Lęborku, ale i tak dziekuję :roll:
Dokument dotyczy Lęborka, ale mówi o tym Programie, a także o powiecie wejherowskim.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

I co z tym szlakiem turystycznym ? Wie ktoś coś ? Na stronie Urzędu Miejskiego nic nie znalazłem.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Autor: Darczyrad (www.mtk.pl/forum) Data: 23 paź 2007 - 21:23:12
Witam-We wtorek 30 października br. o godz. 16.00 w sali reprezentacyjnej Urzędu Miasta w Redzie, przy ul. Puckiej 9 odbędzie się XIII sesja Rady Miejskiej-Porządek obrad dostępny jest na stronie internetowej miasta.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:
Autor: Darczyrad (www.mtk.pl/forum) Data: 23 paź 2007 - 21:23:12
Witam-We wtorek 30 października br. o godz. 16.00 w sali reprezentacyjnej Urzędu Miasta w Redzie, przy ul. Puckiej 9 odbędzie się XIII sesja Rady Miejskiej-Porządek obrad dostępny jest na stronie internetowej miasta.
Czy ktoś może był lub widział w TV i napisze co było ciekawego na sesji ?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Oglądałem w TTM`ie. Na początku były wręczane stypendia dla najlepszych uczniów, potem przeszli do obrad, a zajmowali się między innymi : wyborem ławników, zmianą budżetu(drobna korekta) przyjmowali jakieś ustawy o trzeźwości, i używkach, mówili o sprzedaży i kupnie działek.

RzeczY które by mogła nas zainteresować to to, że trwają rozmowy AUCHAN-SEMEKO apropo drogi... (Kosynierów-Obwodowa) Tak powiedział burmistrz. Rozmawiali też jeszcze o yy połączeniu Leśna - Cegielniana(przybliżony koszt to 72mln zł i nie wiedza czy dostaną pieniądze). To chyba takie najważniejsze rzeczy które zapamiętałem.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

20.11.2007 w SP 2 Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców organizują spotkanie z radnym Andrzejem Byczkowskim. Mowa będzie o szkole, boisku szkolnym i terenach przyszkolnych, działalności kulturalno-oświatowej miasta, organizacjach pozarządowych. Na spotkanie zaproszeni są rodzice i wszyscy zainteresowani. Jako rodzic planuję tam się wybrać.
ODPOWIEDZ