Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

RADA MIASTA

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Alfista pisze:
Gajos pisze:Całe szczęście nasi radni potrafią dogadać się w komisjach i przed TV nie urządzają cyrków.
Wolałbym żeby się nie "dogadywali" i nie wywalali pieniędzy w błoto tzn.
za pośrednictwem MOKSiR-u w budowę pustych po wsze czasy trybun.
A ja bym wolała, żeby tworzyli nowe miejsca pracy ( normalnej.. a nie wszędzie tylko studentów na zlecenie lub na staż)

Ty znów o tych trybunach a Redzie wydaje się kasę nie tylko na trybuny, ale też na dużo bardziej bezsensowne rzeczy...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dlatego musimy je piętnować na każdym kroku w przeciwnym razie władza czuje się bezkarna, a dzierży ją z naszego mandatu i powinna przed nami się tłumaczyć ze swoich błędnych inwestycji.
Dawaj Dorma te bezsensy, ja dopatrzyłem się jeszcze już zdewastowanych przystankowych wiat.
Jak oni stworzą miejsca pracy Dormo to będzie ona pracą nikomu niepotrzebną. Oni mają tylko nie przeszkadzać.
No dobra syp tymi bezsensami chętnie poczytamy.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Np.remont ul.Szkolnej a pózniej budowa przy niej przez Semeko a powinno byc odwrotnie.Semeko powinno ten kawałek wybudowac.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Np.remont ul.Szkolnej a pózniej budowa przy niej przez Semeko a powinno byc odwrotnie.Semeko powinno ten kawałek wybudowac.
Semeko nie musiałoby budować ul. Szkolnej. Jedynie doprowadzić drogę od Szkolnej do bloków, ewentualnie zrobić chodnik i wjazd.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Czytałam o tym w jakimś artykule, ale chyba juz go nie mam bo nie mogę znaleść.. A niepamietam. więc może inni też cos zauwazyli. Jak sobie przypomnę to napiszę.

Teraz wyszło, że nie mam argumentów :)
Ostatnio zmieniony |6 Mar 2009|, o 12:56 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Masz Gajos rację.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Szkolna nie załapuje się do tych kryteriów. Semeko "atakuje" jej końcowy albo początkowy fragment jak kto woli i nie zauważyłem by coś się z kostka działo jeżeli zniszczą zawsze można zażądać remontu na ich koszt.
Sama inwestycja wymiany nawierzchni nie jest niewypałem władz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

I oto chodzi ze przy bloku, chodnik i wjazd.Tak się praktykuje.OD inwestora mozna tego zarządac.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Mnie najbardziej denerwuje nieuregulowana sprawa dworca w Redzie... Który jak juz pisałem nie jest zabytkiem... A każda kadencja za przeproszeniem daje d...
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W najbliższą środę w Redzie odbędzie się XXX sesja Rady Miejskiej.
Sesja rozpocznie się przedstawieniem sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej w roku 2008. Później radni zajmą się projektami uchwał dotyczącymi planów zagospodarowania przestrzennego rejonów pomiędzy terenami kolejowymi a granicą administracyjną z gminą Wejherowo oraz rejonów przy ulicy Leśnej, Cechowej, Puckiej, Wiejskiej oraz Jodłowej, Akacjowej i Kazimierskiej.

Przedstawiony będzie również raport z wykonania i efektów realizacji w 2008 roku Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Redzie, a następnie sprawozdanie kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za rok 2008. Radni zajmą się również sprawą dofinansowania Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Chodzi o 10 tysięcy zł na dofinansowanie remontu.

TM
Express Powiatu Wejherowskiego
Na rumskiej sesji Rady nie przyznano dofinansowania w wys. 20 tys. na remont szpitala. Ciekawe, jak zachowają się redzcy radni.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Reda powinna przyznac.To nie są aż tak duże pieniądze.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

w Rumi jest opcja rozpisania nowych wyborów samorzadowych, trzeba zebrać 3500 podpisów
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Patrząc na to co się tam teraz dzieje raczej nie powinno to stanowić dużego problemu.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Np.remont ul.Szkolnej a pózniej budowa przy niej przez Semeko a powinno byc odwrotnie.Semeko powinno ten kawałek wybudowac.
Nie jestem pewien jak to było, ale zdaje mi się, że Semeko miało coś wspólnego ze zrobieniem kanalizacji na odcinku Szkolnej od Norwida do Obwodowej, aby można było położyć nową nawierzchnię do samego końca. Inna rzecz, że nowe bloki trzeba było gdzieś podłączyć 8)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Na Kazimierskiej pozwolono na stawianie bloku a infrastruktura na to nie zezwala. Tak nie wolno robic.
ODPOWIEDZ