Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Metropolitalne Forum Wojtów, Burmistrzów i Prezydentów NORDA

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Coraz głośniej mówi się o tym, że Kosakowo oraz MTK mogłoby być zapleczem dla Portu Gdynia

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdy ... 86130.html
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Ech, te stowarzyszenia. W głowie się kręci od ilości różnego rodzaju stowarzyszeń, grup, inicjatyw. Wszystko ku polepszeniu naszej marnej egzystencji. We wszystkich tych tworach siedzi masa ludzi a efektów .... jakoś nie widać. Mam wrażenie, że jesteśmy w jakiejś pętli, z której nie ma wyjścia. Trzeba, by założyć stowarzyszenie zainteresowanych wyjściem z bałaganu stowarzyszeń ....
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

W Redzie zaplecze logistyczne dla portu? Niby gdzie? Na Mości (Moście?) Błotach? bo dalej to już Rumia i gmina Puck. Być może na tych podmokłych terenach można coś wybudować. Z technicznego punktu widzenia z pewnością jest to możliwe...vide Wenecja. Czy to będzie opłacalne? Nie wiem. nie znam sie na tym.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Romek pisze:W Redzie zaplecze logistyczne dla portu? Niby gdzie? Na Mości (Moście?) Błotach? bo dalej to już Rumia i gmina Puck. Być może na tych podmokłych terenach można coś wybudować. Z technicznego punktu widzenia z pewnością jest to możliwe...vide Wenecja. Czy to będzie opłacalne? Nie wiem. nie znam sie na tym.
Szukaj pod hasłem "Dolina Logistyczna". Temat istnieje już od kilku lat.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Salamandra pisze:
Szukaj pod hasłem "Dolina Logistyczna". Temat istnieje już od kilku lat.
Poszukałem. Tam głównie dyskusja o wyższości NORD'y nad GOM'em lub odwrotnie. Ostatnio gdzieś przeczytałem, że trwają (lub mają być rozpoczęte) jakieś prace studialne nad tym całym zagadnieniem. W dalszym ciągu zachodzę w głowę o roli Redy w tym całym przeedsięwzięciu. być może wynika to z tego, ze moja wiedza na ten temat jest mocno niepełna.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

to tak jak GOM robi strategię dla obszaru metropolitalnego, bliźniaczo podobną do tego co robią urbaniści w planach przestrzennych województwa. Ech... stowarzyszeń pełno, efektów brak.
ODPOWIEDZ