Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Skarga na policję

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:swiadków obok radiowozu było z 7 !
Ale czy ktokolwiek chciał złożyć zeznać to nie anonimowo.
Artur
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:zgłoszenia dokonana telefonicznie, policjantow uwagę zwracano parokrotnie... , że owy winowajca na powrót próbuje wejść do swojego auta. Zawsze staram się zachować trzeźwy rozsądek, ale jeżeli ktoś cudem nie rozjechał po pijaku 3 osób i jeszcze ma to w poważaniu i on i policja to moje zdziwienie sięga zenitu.
Witam.

Jako że sporo czasu mnie tutaj nie było, to mam zapytanie, czy ten temat został wydzielony z innego ?? Bo jeżeli nie to ja już nie wiem, kto był pod wpływem, kierowca, czy autor tematu.
O pozostałej siódemce nie wspomnę.

Pozdrawiam, Leszek.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Z tego co ja wiem to Policja w Redzie nie ma alkomatu :P Kiedyś kolega miał wypadek na Gdańskiej obok kościoła, przyechala policja i nie sprawdzali alkomatem. Innm razem co do kolegi mieli podejrzenie, że pił to dzwonili do kolegów z Rumi po alkomat :D
Inna sprawa jak koleś mi potrącił psa na polu za Semeko przyjechała też policja i nawet jak sugerowałem dziwne zachowanie kolesia (jazda po polu na drodze która prowadzi do nikąd) stwierdzili że badanie jest niepotrzebne.

To tak w odniesieniu do tej obojętności policji, im się poprostu ne chce najczęsciej, wolą sobie pokimać koło semaforu albo postać na dworcu niż zająć się czymś pożytecznym.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

zgadzam się z przemówcą, osoby przechodzące przez tory od razu się wyłapię, ale takich co jeżdża po chodnikach i ludzkich stopach... to można olać. Najwyżej kogoś trzepnie taki domorosły kierowca.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja kilkakrotnie zwracałam się w różnych sprawach do naszych policjantów i zawsze była reakcja.
reda29
anja

12 lat temu

[quote="Maximreality"]Z tego co ja wiem to Policja w Redzie nie ma alkomatu :P


Ogólnie alko mają ale ostatnio im pozabierali na legalizacje, Wejherowo spisywało z całego powiatu, co rok się podbija świadectwo legalizacji w związku z czym przez długi czas alkomatu nie było na rejonie.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Te sytuacje które opisywałem były w duzym odstępie czasowym i nie mieli, więc nie sądze by tu chodizło o legalizację ;) Ale oczywiście nie wykluczam, że się mylę i to były tylko przypadki.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze:Ja kilkakrotnie zwracałam się w różnych sprawach do naszych policjantów i zawsze była reakcja.
Również, składałem zeznania na komisariacie i Policja skutecznie zadziałała i ustaliła sprawcę, ukarała mandatem i zamknęła sprawę bez umarzania.
Artur
Leszi1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Policja w Redzie ma 2 alkomaty w sezonie sam korzystałem z jednego :D z rozmowy z policjantem wyszło że drugi w tym czasie był w legalizacji.
kinia_57
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Moim zdaniem powinno sie takie sytuacje zglaszac, bo popatrzcie na to z innej strony. jezeli beda zglaszane skargi to oni wkoncu wyleca i dadza normalnych policjantow ktorzy reaguja na zgloszenie skuteczna interwencja a nie bagatelizowaniem sprawy. i sie skoncza jakies uklady i ukladziki! takze jestem jak najbardziej za tym aby to zglaszac!
king_james
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

śmiało piszcie skargi na policję
palcie gandzie, bo umrzecie!
mar1975
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja nie mam na co pisać jestem mieszkańcem Redy od 2007 r jak do tej pory dwa razy prosiłem policję o interwencje i zawsze interweniowali. Może dla tego że zawsze przedstawiam się z imienia i nazwiska to ich mobilizuje bardziej niż anonimy. Poważne zgłoszenie - poważnie potraktowane.
Awatar użytkownika
Marion_Wu
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

zawsze trzeba zgłaszać jakieś nieścisłości, bo (nieraz wbrew pozorom), to właśnie oni są dla nas i dostają kasę z naszych podatków. nie widzę powodów, dla których policjanci mieliby pozostawać bezkarni. jak mówiła kinia_57 w ten sposób będzie można pozbyć się osób, które nie wypełniają należycie swoich obowiązków.
ODPOWIEDZ