Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wypadek - Samochod wjechal w blok Wspolnoty przy ul. Łąkowej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dzis po godzinie 14 w blok Wspolnoty przy ulicy Łąkowej 26 wjechal samochod osobowy.
Niestety nieznam wiecej szczegolow jak do tego doszlo gdyz tylko przejezdzalem obok.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

link wrzuciłem do wątku o wspólnocie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

i teraz wyobraźmy sobie, że przechodziłoby tamtędy dziecko... a już nie daj Bóg, pod samym blokiem bo zostało by zmiażdżone.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dokladnie o tym samym pomyslalem. Mogl tez cofac na pelnym gazie i zatrzymac sie na innych samochodach bedacych w ruchu.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to jak już sobie tak mamy wyobrażać to może od razu wyobraźmy sobie że zamiast tego stosunkowo małego auta mogła to być wielka i ciężka ciężarówka . . .
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

suchysuszi pisze:to jak już sobie tak mamy wyobrażać to może od razu wyobraźmy sobie że zamiast tego stosunkowo małego auta mogła to być wielka i ciężka ciężarówka . . .
tylko, że tamtędy przechodzi bardzo dużo osób... więc gwizdnąć kogoś nie byłoby sztuką.
alhena
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Z tego co się orientuje (a koleś, który wjechał w blok jest moim sąsiadem) to gość był nieźle wstawiony, a jechał razem z niepełnosprawnym synem. Całe szczęście nikomu nic się nie stało. A dokładne przyczyny bada cała czas policja.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie wiem co oni tu badają ;) Dla mnie sparwa jasna, pijany jegomość (pewnie bardoz pijany) wsiadł za kółko nie opanował auta i przydzwonił w blok za co należy mu się wysoka kara.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Pewnie czy w ogole wyjechał na drogę publiczną bo jeśli nie to nie zabiorą mu prawka ani nie postawią zarzutu prowadzenia pod wpływem a jedynie wystawią mandat za stwarzanie zagrozenia w ruchu ladowym czy cos w ten deseń.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ciekawe czy policjanci mieli alkomat;>
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Były badania krwi i alkomatem,niestety panowie/było ich dwóch ;ojciec i syn/ byli dobrze pod wpływem.Z tego co się zorientowałam,to ów kierowca wracał z trasy i próbował zaparkować przed blokiem,tylko niestety...... wylądował na budynku.Tak więc był uczestnikiem ruchu drogowego i stwarzał zagrożenie życia dla innych.Poza tym chodnikiem chodzi wiele osób,w tym również dzieci,strach pomyśleć co by było,gdyby tam ktoś szedł. :evil:
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jestem ciekaw jak on dojechal do Redy i trafil na parkingu miedzy samochody?!
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a zrobił ktoś z forumowiczów jeszcze jakieś zdjęcia poza tymi które są na portalach: nadmorski i kontakt24 ?
ODPOWIEDZ