Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

DROGÓWKA W REDZIE

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ostatnio dosyć często nasza Redzka Policja zajmuje się chowaniem za barierkami na wysokości zjazdu na obwodową w jadąc stronę Wejherowa,
zamiast pilnować wandali o których była mowa w ostatnich postach Policja codziennie czaji się za barierkami i wyłapuje jeleni dobrze że w Redzie nie ma straży miejskiej bo też by stała z fotoradarem.Niedługo inne służby będą pilnować drug i zarabiać na kierowcach!Po co my płacimy podatki jak i tak zarabiają na kierowcach.czysty biznes
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A dzięki temu biznes związany z CB ma się tak dobrze, jak nigdy przedtem. Może i dobrze, bo dzięki temu poprawia się bezpieczeństwo - mam tu na myśli możliwość wezwania pomocy okolicznych kierowców w sytuacjach awaryjnych.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A ja dodam do wzywania pomocy, że CB przede wszystkim jest przydatne w jeździe przez zakorkowane 3miasto - znając miasto można większość korków objechać, jeśli się o nich z wyprzedzeniem słyszy :)
Awatar użytkownika
MS 13
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

z tego co wiem to nasz premier nie ma prawa jazdy,ale stara sie o bezpieczenstwo nawet na redzkich drogach.panie premierze...dziekujemy!
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie chce zakładać nowego tematu bo szkoda śmiecić forum. Jednak muszę o tym napisać bo po prostu to jest chore. Jak wiecie albo i nie gimnazja nr 1 i 2 jadą na wymianę do zaprzyjaźnionej szkoły w Holandii w tą niedziele. Z racji tego, że w wymianie uczestniczy moj brat postanowiłem, a żeby autokar sprawdziła Policja. Więc zadzwoniłem na Redzki komisariat przedstawilem sytuacje - to nie ich zadania, skierowano mnie do Drogówki w Wejherowie dzwonie tam przedstawiam znowu sytuację po czym Pan swoją drogą nie uprzejmy informuje mnie, że takie coś to trzeba pisemnie złożyć wniosek do kogoś tam bla bla bla... a ja się go pytam czy stanie się coś jak przyjmie wniosek telefonicznie. Na to że wnioski telefoniczne przyjmuje tylko w poniedzialki w godiznach od do...
Po czym zacząłem się ironicznie śmiać i podziękowałem.
Po jaką cholere im taka biurokracja żyjemy w XXI wieku w świecie telefonów, internetu a ja mam wypisywać podania o to żeby kierowca dmuchnął w balonik, a policjant sprawdził hamulce światla itp...
To jest chore...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Masz racje. Biurokracja jest chora. ale te pionki ktore siedza przy telefonie nie mają nic do gadania.. Jeśli chodzi o policję. To tak jak już pisałam we wczesniejszym wniosku.. Ja ich widuje na ulicach redy codziennie albo co drugi dzien napewno.. I to nie stoją tylko sprawdzają grupki gówniarzy które moga budzić podejżenia..
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Kiedy rok temu młodzież jechała do Holandii na wymianę- autokar odjechał ponad 2 godziny później między innymi przez policyjną kontrolę....te sprawy załatwia szkoła ( niejako z urzędu dbając o swoich uczniów). Tak jest w Gimnazjum nr 2 praktycznie przed każdą wycieczką!
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dziękuję Aniu, za odpowiedź przynajmniej będziemy spokojniejsi;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Wczoraj po raz kolejny po wyjściu z Tropikany po 23 widziałam panów policjantów. I to nie stali czy przejeżdzali tylko spisywali jakichś gości czających się czy ul. Poniatowskiego. Więc tak jak mówiłam jeżdzą, a wy się moim zdaniem jesteście nadgorliwi. Moim zdaniem jest dobrze i duzo lepiej niz było kiedyś..
leonek16
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a gdzie jest Tropikana?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Bodajże na ulicy Adama Asnyka. Na przeciwko tego baru na ul. Św. Wojciecha.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

tak racja.. Asnyka 1 taki schowany domek..

A co do policji.. Chciałabym zaznaczyć, że wczoraj wracałam od koleżanki z osiedla Przy Młynie i znów objeżdzali ulicy.. Proponuję tym, którzy mi nie wieżą aby się sami późnym wieczorem przeszli na spacer..
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja tam policje czesto widuje w godzinach pozno wieczornych i nocnych...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dzisiaj w nocy raczej się nie popisali :wink:
Ruszyła akcja kradzieży tablic rejestracyjnych, ale cóż wszystkiego nie upilnują.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Samochodów kradną jakby mniej, ale tablice rejestracyjne nadal trzeba mieć przynitowane (niezawodne zabezpieczenie) :/
ODPOWIEDZ