Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Złapany za posiadanie narkotyków

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

otoz moderatorze zigi :) chodz zobacz co sie dzieje na podworku...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Chuck Norris pisze:otoz moderatorze zigi :) chodz zobacz co sie dzieje na podworku...
Wierz mi, że nie na jednym podwórku się było... Dodam, że dzieciństwo spędziłem na gdańskiej Oruni. Z pewnością są środowiska, gdzie palenie trawki jest rozpowszechnione, ale mówienie, że jest to powszechne wśród ludzi młodych to gruba przesada.

Z pewnością łatwiej usprawiedliwić swoje zachowanie, gdy uznamy, że wszyscy wokół tak robią. Ale otóż tak nie jest, nie wszyscy młodzi ludzie "jarają". A nawet jeśli będziemy podważać zasadność wprowadzonego w Polsce prawa związanego z legalnością narkotyków, to należy przestrzec tych młodych ludzi, że owe "jaranie" może mieć poważne skutki - nie zdrowotne, nie związane z uzależnieniem, ale właśnie ciążący na życiorysie wyrok za taką błahostkę, jak posiadanie narkotyków.
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

a czy ktos ci ta trawka szkodzi ? rozumiem twoje podejscie ale co do innych dragow po ktorych latwo stracic kontakt z otoczeniem... ale to tylko rozluznia i zwieksza apetyt... jesli ktos mowi inaczej nic nie wie!...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Chuck Norris pisze:...ale to tylko rozluznia i zwieksza apetyt... jesli ktos mowi inaczej nic nie wie!...
Hehe... a rozumiem, że Ty wiesz wszystko na ten temat, bo Ciebie to rozluźnia i zwiększa Twój apetyt? :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja wogole wiem wszystko :) a moje samopoczucie?... dziekuje dobrze... :)
Awatar użytkownika
MS 13
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

a Ciebie Zigi stresuje,denerwuje i cisnienie podnosi a po co? :D chuck zakończ z półobrotu
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

MS 13 pisze:a Ciebie Zigi stresuje,denerwuje i cisnienie podnosi a po co? :D chuck zakończ z półobrotu
Niepotrzebnie się produkuję w tym temacie... Posty jak powyżej mówią same za siebie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jako ciekawostka, wyniki badań opublikowane wczoraj w "Rzeczpospolitej". Badanie było przeprowadzone w dwóch grupach 15-16 latków, oraz 17-18 latków. Badanie jest realizowane przez ESPAD co cztery lata. W tym roku na grupie 4,5 tys. uczniów.

W obu grupach analizowanych łącznie, do spróbowania marihuany kiedykolwiek przyznało się w tym roku 27,9% badanych. W 2003 roku, w identycznym badaniu było to 36,7%.
Pytano też o to, czy upili się alkoholem w ciągu ostatniego miesiąca. 21,7% 15/16 latków przyznało, że tak. W grupie 17/18 latków "tak" powiedziało 31,8%. W 2003 roku było to odpowiednio 29,2% oraz 31,8%.
Dodatkowo, spadło palenie papierosów. W tegorocznym badaniu do palenia papierosów w ciągu ostatniego miesiąca przyznało się 35% osiemnastolatków. Cztery lata wcześniej było to 45%.

Można powiedzieć, że nadal jest źle, ale po raz pierwszy od 1995 roku, kiedy rozpoczęto robić badania na ten temat, niekorzystny trend został odwrócony. Komentatorzy badania zwracają uwagę, że młodzież jest coraz mniej ciekawa narkotyków. A palenie papierosów najzwyczajniej w świecie nie jest trendy.
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

z tym sie zgodze zigi bo do takich zeczy sie przyznaja ludzie ktorzy sa juz niezalezni... wogole chcial bym aby takich testow nie bylo... zeby odlaczyc mlodziez od alkoholu trawy czy prochow... malinka my rozmawiamy o marihuanie a nie o nacpanych prochami... wiec daj sobie spokuj z takimi opowiadaniami...
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Rumia: narkotyki na ambonie

W czwartek w lesie przy ul. Gniewowskiej rumscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które miały przy sobie narkotyki. Młodzi mężczyźni odurzali się na myśliwskiej ambonie.

Dwóch 19-latków i i ich o rok starszy kompan mieli przy sobie 6 woreczków z marihuaną oraz 9 z amfetaminą. Ponadto jeden z nich - mieszkaniec Redy, miał w portfelu prawie 4 tys. zł. Policjanci ustalają, czy pieniądze te nie pochodziły z handlu środkami odurzającymi.

Mężczyzn osadzono w policyjnym areszcie. W piątek zostali doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Za: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie / Gazeta Świętojańska
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Odświeżam temat

wygląda na to, że w Redzie są idealne warunki do hodowli narkotyków hehe

http://telewizjattm.pl/serwis-informacy ... ml?play=on
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nie wiedziałam, że w Redzie mamy takie dogodne do uprawy gleby Ale, że narkotyki można hodować to nie wiedziałam
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

A może tu nikt nie pilnuje ?
Karol S
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Sprawa jest ciekawa z innego punktu. Był to rozumiem przypadkowy sukces Policji. Brawo. Szkoda, że jak mi okradli mieszkanie to przypadkiem kogoś nie złapali i nie odzyskali skradzionych rzeczy.
Ogłoszono sukces Policji, która wyłapała przestraszonego gówniarza zwiększając sukces 6 krotnie - żenada. Ostatnio to nasi śledczy mają same sukcesy, wyłapują szczeniaków i są z tego dumni. Mam kolegę w pracy, którego dużo młodszy brat siedzi w więzieniu za "dilerkę" bo któryś z handlarzy go wskazał. Nawet jeśli chłopak jest winny to my utrzymujemy małolata (koszt ok. 3000zł/mc) i cały system wyłapywania. To z naszych pieniędzy gówniarze są wyłapywani i osadzeni w więzieniach zamiast iść do roboty i nauczyć się trochę życia. Te chłopaki mają po 19 lat i całe życie przed sobą. Ile Policja złapała handlarzy heroiną i kokainą? zero, bo to jest intratny biznes przez nią kontrolowany - smutne.
ODPOWIEDZ