Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gimnazjum w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

wszystko tylko o ZS1, a co ZS2? Mam wrażenie, że ten post stał sie wyłącznie reklamą tej pierwszej. Więc ja mogę powiedzieć od siebie, ze córka chodzi do dwójki i jestem zadowolony. Co więcej od dłuższego czsu zauważam, że chętniej sie uczy. Dzieci mniej niż w 1 co powoduje, że jest troszkę inny kklimat w tej szkole.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Temat otwarty dla zwolenników obu gimnazjum...założyłam go w zeszłym roku poszukując informacji .
Nie byłam jeszcze mieszkanką Redy.
Fajnie ,że powstają nowe posty w tym wątku:))
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

HarrY pisze:wszystko tylko o ZS1, a co ZS2? Mam wrażenie, że ten post stał sie wyłącznie reklamą tej pierwszej. Więc ja mogę powiedzieć od siebie, ze córka chodzi do dwójki i jestem zadowolony. Co więcej od dłuższego czsu zauważam, że chętniej sie uczy. Dzieci mniej niż w 1 co powoduje, że jest troszkę inny kklimat w tej szkole.
Każdy tutaj może pisać, a to że szkoła ZS1 odnosi więcej sukcesów niż ZS2 to już inna sprawa. Nikt nie zabrania przecież szkole ZS2 chwalić się swoimi osiągnięciami jeśli takie mają...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Gimnazjum nr 1

Mam prośbę-moglibyście również tą drogą informować o wszelkiego rodzaju zbiórkach organizowanych z szkole?!
Moja córka uczęszcza do Was,ale jest tak zawinięta,że nic nie wie
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Postaramy się
Najbliższy podobny temat, to kiermasz używanych książek. Ponieważ w naszym gimnazjum podręczniki nie zmieniają się często, zachęcamy rodziców do mobilizacji swych pociech, by się sprawą zainteresowały. Będziemy starali się kojarzyć klasy niższego rocznika z wyższym. Prosimy rodziców, by wydali dzieciom dyspozycję sprzedaży lub kupna używanego podręcznika. Lista podręczników będzie umieszczona na stronie internetowej szkoły w zakładce PODRĘCZNIKI 12 czerwca w godzinach popołudniowych.
Jak zwykle zapraszamy do zapoznania się z nowościami na www.zs1reda.eu
Lukas
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Drużyna Gimnazjum nr 1 ( Patryk Regulski, Maciej Cackowski, Dawid Hebel, Sebastian Grzenkowicz, Przemek Ronkowski, Jakub Nalepa, Jakub Zdrojewski, Daniel Stuba, Daniel Grunwald i Bartek Trocki) pod opieką pana Jarosława Sapińskiego (i pomocy p.Tomka Formeli) zajęła 3 miejsce w tegorocznym finale ogólnopolskim Coca Cola Cup 2013.
Wczoraj i dziś w Krakowie odbyły się finałowe mecze Coca-Cola Cup 2013 . Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. L. Wałęsy w Redzie (którzy wygrali rozgrywki wojewódzkie) zajęli 2 miejsce w swojej grupie, w ćwierćfinale pokonali Gimnazjum nr 38 z Wrocławia, a w półfinale ulegli Gimnazjum nr 4 z Białej Podlaski. W meczu o 3 miejsce pokonali Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 57 w Bydgoszczy.
Serdeczne Gratulacje
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Gratulacje za dobre miejsce i walkę do końca
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

gratulacje !
Redzianin od urodzenia
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tu widać naszych chłopaków www.facebook.com/CocaColaCupPolska i można poczytać komentarze.
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W naszym gimnazjum panuje pełna równowaga : chłopcy zdobywają laury na boisku, a dziewczęta w salach Filharmonii Kaszubskiej jako chórzystki. Zapraszamy do oglądania i słuchania na www.zs1reda.eu
Warto dodać, że niektóre chórzystki można też rozpoznać w innych okolicznościach jako medalistki w LA.
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Przypominamy o kiermaszu podręczników. Więcej na www.zs1reda.eu
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Informujemy zainteresowanych o wynikach egzaminu gimnazjalnego w Gimnazjum nr 1 http://zs1reda.eu/wyniki-egzaminu-gimna ... -20122013/
Listy przyjętych do klas pierwszych będą opublikowane dzisiaj wczesnym popołudniem na http://zs1reda.eu/
Do zobaczenia po wakacjach
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Witamy po wakacjach!
Początek roku http://zs1reda.eu/hurra-do-szkoly/
Spis podręczników http://zs1reda.eu/k/dokumentacja-szkoln ... recznikow/
Do zobaczenia w szkole!
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Zespół Szkół nr 1 w Redzie obchodzić będzie 25-lecie. Gimnazjum nr 1 otrzyma z tej okazji sztandar.
O planowanych wydarzeniach można przeczytać na www.zs1reda.eu
ODPOWIEDZ