Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gimnazjum w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z jednaj strony to dobrze ,że organizują egzaminy , ponieważ już na wstępie mogą sprawdzić poziom dzieci starających się dostać do wybranych klas.Oceny 5 czy 6 czasami są nieadekwatne do wiedzy .Kolega mojego Młodego mający w szkole syna naciąganą 2 (na półrocze ) obecnie matematyk chce mu postawić 6 ....
Mira _belle_myślę ,że teraz może jest więcej osób chętnych do klas językowych:)).
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Michał pisze:jak ja byłem to poszedłem do klasy tzw europejskiej spoko było nic wygurowanego :) ale nie wiem czy jeszcze jest
Napisz coś więcej ,bo moje dziecię mi przebąkuje o tej klasie-nadal istnieje.Czego jest tam więcej?chodzi mi o przedmioty.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Natkare, czy więcej - nie wiem, po prostu zmienili system rekrutacji, czyli przyjmowanie na podstawie średniej ocen. I słusznie :)
gimnazjum nr 1
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wszyscy zainteresowani uzyskaja informację o ofercie edukacyjnej na naszej stronie internetowej http://www.zs1reda.eu w zakładce rekrutacja i profile klas.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Gimnazjum nr 1 :)) strona szkoły bardzo nam pomogła w wyborze Tylko nie znalazłam informacji o dniu otartym w szkole ....czyżby takiego nie było???....
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

z tego to co pamiętam nic więcej chyba nie miałem wszystkiego w normalnym trybie ale ewentualnie o 1,2 lekcje więcej w zależności od klasy czy I, II czy III ;) ja byłem zadowolony zbytnio się nie przemęczałem ;)
Redzianin od urodzenia
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

jeszcze tylko parę dni i moje najstarsze dziecię będzie pisało test szóstoklasisty...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Będziemy trzymać kciuki :) A już zdecydowaliście ostatecznie czy idzie do jedynki gdyńskiej czy redzkiej?
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

natkare pisze:jeszcze tylko parę dni i moje najstarsze dziecię będzie pisało test szóstoklasisty...
No ja też piszę we wtorek, ale ze średnią 5.6 nie mam się chyba czego obawiać :D Niestety, z powodów rodzinnych nie będę mógł chodzić do gimnazjum w Redzie :( W każdym bądź razie trzymam kciuki ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To Ty Geniodekt jesteś dopiero w podstawówce?? Myślałam, że tu sami dorośli :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

hahaha.. Dobre.. Widzicie jak się czasem można oszukać :D
Pozory mylą :)
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:To Ty Geniodekt jesteś dopiero w podstawówce?? Myślałam, że tu sami dorośli :)
No widzisz jak pozory mylą :lol: Jednak ktoś z młodego pokolenia tu zagląda :twisted:
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

:))
Młody też uczy się dobrze , póki co na półrocze miał trzy czwórki ...no ale patrząc po ocenach z tego semestru ...zamieniają się w piąteczki ....a średnia półroczna też powyżej 5...
Młody cały czas się waha ..byliśmy 30 .03 na dniu otartym w gdyńskiej 1...też fajna szkoła .
Żałują ,że takiego dnia nie ma w redzkim gimnazjum:(( szkoda ..
Widzę ,że Młody strasznie chce do klasy matematycznej ...i chyba bez różnicy w którym z wybranych gimnazjów..
Pozdrawiam i dziękuję w imieniu swoim i synka za kciuki ...na pewno się przydadzą
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Geniodekt:))
Życzę powodzenia !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Geniodekt
Forumowicz
54 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

natkare pisze:Geniodekt:))
Życzę powodzenia !!!!!!!!!!!
Dzięki i wzajemnie :sunny: To już jutro... :)
ODPOWIEDZ