Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

zmniany przy Fenikowskiego...zlikwidują wychodek dla psów?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
edun
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś z Was wie co można zrobic, żeby Rada Miasta się 'opamiętała" i nie zmianiała planu zagospodarowania terenu przy ul. Fenikowskiego (chodzi o ten zielony skwerek używany jako wychodek dla psów). Jak znam życie to Semeko wybuduje tutaj jakiś fajny blok, który skutecznie zasłoni światło okolicznym mieszkańcom...
Czy my coś możemy zrobic? Może rozpocznijmy jakąś obywatelską inicjatywę i zaproponujmy przeznaczenie tego terenu na coś... tylko co nie wiem:) Czasu mało, bo Rada Miasta jest 12 marca.
edun
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jeśli teren jest prywatny czy wykupiony wcześniej przez dewelopera (a jest to bardzo prawdopodobne, bo w Redzie niewiele jest terenów należących do gminy), to niewiele zrobicie.
Poza tym sugerujesz, by coś zaproponować, ale nie wiesz co :) Z takim podejściem to niewiele da się zdziałać.
Ostatnio zmieniony |28 Lut 2012|, o 08:12 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
edun
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

teren należy do gminy.
A z zaproponowaniem to liczę na kreaktynośc mieszkańców.
edun
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

gdzie jest skwerek przy Fenikowskiego?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

suria pisze:gdzie jest skwerek przy Fenikowskiego?
Może przy Fenikowskiego :D :D :D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Romek pisze:
suria pisze:gdzie jest skwerek przy Fenikowskiego?
Może przy Fenikowskiego :D :D :D
Może zamiast mądrować wrzucisz zdjęcie mapy, o które konkretnie miejsce chodzi.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Romek pisze:
suria pisze:gdzie jest skwerek przy Fenikowskiego?
Może przy Fenikowskiego :D :D :D
Haha ;) Nie wpadłabym na to, gdyby nie Ty ;)

Ale serio, to przy samej ulicy nie ma żadnego skwerku, dlatego pytam. Bo może chodzi o ten nieużytek między blokiem a szkołą, którego nie nazwałabym skwerkiem.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Czy chodzi o ten "skwer" przy Ceynowy??Tam miało być boisko do koszykówki chyba.
Załączniki
Bez tytułu.jpg
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tutaj z tego co ja wiem ma być właśnie boisko do kosza oraz jakaś tam alejka z ławeczkami albo coś w tym stylu. Pozatym to się znajduje przy ulicy Ceynowy,a przy Fenikowskiego faktycznie nie ma żadnej trawiastej powierzchni z tego co mi wiadomo, a mieszkam tu od 20 lat ;)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Bo jeśli chodzi o ten teren to jest on przy Fenikowskiego (ta uliczka pomiędzy Lidlem a Kościołem należy do Fenikowskiego jakimś cudem), jest terenem prywatnym a zarówno śmietniskiem więc łatwo nawiązać, że jest też wychodkiem dla psiaków
Załączniki
Bez tytułu.jpg
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

edun pisze:Czy ktoś z Was wie co można zrobic, żeby Rada Miasta się 'opamiętała" i nie zmianiała planu zagospodarowania terenu przy ul. Fenikowskiego (chodzi o ten zielony skwerek używany jako wychodek dla psów). Jak znam życie to Semeko wybuduje tutaj jakiś fajny blok, który skutecznie zasłoni światło okolicznym mieszkańcom...
Czy my coś możemy zrobic? Może rozpocznijmy jakąś obywatelską inicjatywę i zaproponujmy przeznaczenie tego terenu na coś... tylko co nie wiem:) Czasu mało, bo Rada Miasta jest 12 marca.
czasu nie jest tak mało, bo po wydaniu decyzji o przystąpieniu do sporzadzania planu mamy 21 dni na wnioski, po sporządzeniu projektu planu również... 14 lub 21.. więc spokojnie

w ogóle skąd ta informacja o zmianie planu? Sesja najbliższa jest jutro... i wtedy jedyny plan jaki będą "zmieniać" (rozpoczynać procedury) jest dla parkingu za kościołem WNMP... przy Łąkowej.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

No ale jak wychodek dla psów to chyba lepiej zabudować niż patrzyć na psie kupy :-)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

narek pisze:No ale jak wychodek dla psów to chyba lepiej zabudować niż patrzyć na psie kupy :-)
tylko, że potencjalne psie kupy i tak gdzieś wylądują 8-) więc lepiej n a klepisku, już chodniku :twisted:
moon
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja bym bardzo chciała, żeby właściciel parceli przy lidlu i przy bloku na Fenikowskiego 6 dostał taki mandat za syf, który tam jest, żeby mu buty spadły. Dzwoniłam w tej sprawie i do UM i na policję, ale, mówiąc w skrócie, nikogo to nie wzrusza. Tymczasem dzieci bawią się wśród strzykawek, a okoliczni menele mają tam swój raj. Dodatkowo pozostałych śmieci jest tam zatrzęsienie, równiez za siatką. Moze jakaś telewizja się tym zajmie, bo konkretne służby mają to w nosie. Ich odpowiedź brzmi: "szukamy właściciela" i nie wiem, kogo uważają za idiotę...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

To chodzi o to miejsce, które na zdjęciu przedstawił kula65 - przy Fenikowskiego 5. Ostatnio ten temat był poruszany na sesji Rady Miasta. Ok 40 minuty relacja na ttm-ie http://www.telewizjattm.pl/serwis-infor ... edzie.html
ODPOWIEDZ