Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bankomaty w Redzie - gdzie są, a gdzie ich nie ma...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

MAMY BANKOMAT!!!!
Przed chwilą przetestowałam nowy bankomat CASH4YOU - stoi przy POLO MARKECIE!!!!! Wypłaty dla mbanku darmowe- i co ciekawsze wydaje wielokrotności 20 zł- nie 50!!!!! SUPER- NARESZCIE!!!!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a z jakiego banku ten bankomat.?. Fajnie, że wypłaty dla mbanku sa za darmo, ale nie wszyscy w nim są.
Ale fajnie, że jeszcze jeden bankomat jest.. Podobno zaraz obok w tym banku Rumia tez jest bankomat, ale nie wiem jakie sa opłaty na nim.

Ja chciałam zapytać czy ktos był w nowym oddziale PKO bo jestem ciekawa czy mają tam znów ten bankomat do którego zawsze można było wejsc na karte.. To było bardzo przydatne.

Swoją drogą widzieliście godziny otwarcia.: od 9 - 17.. co za bezsens.. Co to za godziny. ani rano sie nie zdazy załatwic ani wieczorem.. Zamiast właśnie wydluzyc godziny i zrobić choc w jeden dzień do 19 to nie!. Bo panie przeciez chcą isc szybciej do domu. To PKO to porażka
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nowe PKO ,ale i tak wszystko po staremu.Jeżeli ktoś podejmuje sporą gotówkę to stojący w kolejce i tak wszystko widzą-zero prywatności.Panie z obsługi tak samo""szybkie""-chodzi o kasy!Czyli stare w nowym opakowaniu!!
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To niestety było do przewidzenia.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no nareszcie;) a reszta niech sobie pluje w brode że nie dali nam bankomatu!:)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Aby tylko były zawsze w nim pieniądze.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Dormo do nowego odziału banku PKOBP można po godzinach pracy wejść za pomocą karty aby skorzystać z bankomatu...a co do godzin pracy odziału no nie sa rewelacyjne, ale jakbym miał skrytykowac to bym sie najpierw upewnił bo podane przez Ciebie godziny niestety nie sa prawidłowe.../warto przejść się i sprawdzić/ a co do Pań "Bo panie przeciez chcą isc szybciej do domu" to może ty chcesz pracować charytatywnie to się zgłoś bo one za nadgodziny nie mają zapłacone ...a z tego co się oriętuję to najwięcej ma do powiedzenia ta co nie pracuje i wiecznie tej pracy szuka.../to też o czymś świadczy jak sie nie może utrzymać/!!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

direks pisze:Dormo do nowego odziału banku PKO BP można po godzinach pracy wejść za pomocą karty aby skorzystać z bankomatu...a co do godzin pracy odziału no nie sa rewelacyjne, ale jakbym miał skrytykowac to bym sie najpierw upewnił bo podane przez Ciebie godziny niestety nie sa prawidłowe.../warto przejść się i sprawdzić/ a co do Pań "Bo panie przeciez chcą isc szybciej do domu" to może ty chcesz pracować charytatywnie to się zgłoś bo one za nadgodziny nie mają zapłacone ...a z tego co się oriętuję to najwięcej ma do powiedzenia ta co nie pracuje i wiecznie tej pracy szuka.../to też o czymś świadczy jak sie nie może utrzymać/!!!!
Dzięki za informacje, ciesze się, że można korzystać z bankomatu cały czas na kartę

Godziny otwarcia były wypisane na drzwiach starego oddziału, ale mogłam się pomylić dlatego właśnie sprawdziłam

pon.-wt. 08:00-15:00
śr.-pt. 10:00-17:00

czyli jednak o godz. krócej ( bo po 7 godz.) i tylko do 17 i to tylko w 3 dni.
A co do pań to chyba mnie żle zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że panie mają zostawać po godzinach tylko o to, że bank jest otwarty o godzinę szybciej i zamykany tez o godzine szybciej niż wcześniej. Są to moim zdaniem godziny nietrafione dla przecietnego Redzianina, który pracuje.Np. Jak pracuje od 8-16 to nie zdąży do banku w żaden z dni, jęsli od 10 -18 to ewentualnie zdąży przez dwa dni na 8 rano. I to, że akurat ja niepracuje nie ma tu nic do rzeczy.
A przecież Bank jest dla ludzi, a nie odwrotnie ( choć czasem mam rażenie, że jest odwrotnie).

Co do moich poszukiwań pracy powiem tylko, że najwięcej o szukaniu pracy wie osoba pracująca :D
Nie wiem skad wziąłeś informacje, że sie nigdzie nie moge utrzymać.
Resztę zostawie to bez komentarza
Ostatnio zmieniony |24 Kwi 2009|, o 16:08 przez Dorma, łącznie zmieniany 2 razy.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dormo a propo poprawiania błędów to piszemy wziąłeś;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:Dormo a propo poprawiania błędów to piszemy wziąłeś;)
Dzięki, zaraz poprawie. Tylko nie mogę znaleśc gdzie tak napisałam :/
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Przed ostatnie zdanie;)
Nightmare
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a przedostatnie pisze się razem :P
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Przyganiał kocioł garnkowi. :wink:
dzieju
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Cywilizacja zawitała do Redy !!!!! Nareszcie !!! Bankomat przy Polo , super sprawa .
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy Pekao SA,bez prowizji w Cash 4 you?
ODPOWIEDZ