Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bankomaty w Redzie - gdzie są, a gdzie ich nie ma...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Czemu mnie to nie dziwi...
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam!
Zgadza się, bankomat jest nieczynny do poniedziałku. Jednak nie jest tak źle, zawsze w kasie Agencji przy ul. Mickiewicza można wypłacić gotówkę z terminala zasada taka jak z bankomatu. Na Osiedlu Semeko również funkcjonuje od 2 miesięcy Agencja PKO BP SA. Niestety elektronika czasem się psuje i nic na to nie poradzimy.
Co do wpływu na kolejny bankomat Burmistrz, czy Rada Miasta nie ma żadnego.
Co do lokalizacji bankomatów decyduje Centrala PKO BP SA Warszawa. O bankomat przy ul. Mickiewicza walczyłam przez 1,5 roku i udało się. Trzy miesiące temu rozmawiałam z Dyrektorem PKO BP w Gdańsku jakie są możliwości usytuowania kolejnego bankomatu w Redzie, a dokładnie na osiedlu Semeko, niestety nie ma szans do końca 2008 roku.
Myślę, że nie wcześniej jak w 2009/2010. Z drugiej strony, aby usytuować bankomat na osiedlu należy zrobić analizę rynku ile osób będzie korzystało dziennie z tego bankomatu..
Na dzień dzisiejszy na osiedlu ruch niewielki, sklepy zamykają się..
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Do wiadomości!
Powyższy post pisałam jako osoba reprezentująca Agencje PKO BP SA w Redzie, a nie jako RM. Przy okazji zapraszam do korzystania z Agencji PKO BP na Osiedlu Semeko, ponieważ przy słabej frekwencji Bank PKO Bp nie będzie widział potrzeby funkcjonowania tej placówki na Osiedlu Semeko.
-
Pozdrawiam
Teresa Tkaczyk
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dziwne trochę, wydaje mi się logiczne, że na tak zaludnionym osiedlu stawia się bankomat. Może gdyby PKo jako jedyny bank postawiło tam swój bankomat, to mieszkańcy Semeko byliby bardziej skłonni założyć sobie konto w banku, z którego pieniądze wybrać można pod nosem? No i przede wszystkim, wydaje mi się, że to bank powinien wychodzić klientom naprzeciw, a nie, że oni muszą go błagać o bankomaty... Ale cóż, ja się na marketingu nie znam.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dokładnie tak, dlaczego nie bierze sie pod uwagę również mieszkańców Redy tych poza SEMEKO. Posiadacze kont w innych bankach np. internetowych też muszą gdzieś wypłacać pieniądze.....tragedia... :?
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Najlepiej bankomat Euronetu,żeby każdy mógł wypłacać.Nie wszyscy mamy konta w PKO BP.Po co nam cała Reda w jednych bankomatach.
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

T.T pisze:Do wiadomości!
Powyższy post pisałam jako osoba reprezentująca Agencje PKO BP SA w Redzie, a nie jako RM. Przy okazji zapraszam do korzystania z Agencji PKO BP na Osiedlu Semeko, ponieważ przy słabej frekwencji Bank PKO Bp nie będzie widział potrzeby funkcjonowania tej placówki na Osiedlu Semeko.
-
Pozdrawiam
Teresa Tkaczyk
Podziwiam konsekwencję w rozwijaniu sieci agencji PKO BP w Redzie, ale nie jestem pewny czy rzeczywiście ta na Osiedlu się utrzyma.
Mieszkańcy osiedla to głównie ludzie młodzi i aktywni zawodowo, dla których po pierwsze oferta PKO BP nie jest jakaś wyjątkowa, po drugie pracując do wieczora albo korzystają z oddziałów blisko pracy, albo dokonują operacji poprzez internet.

Dużo większym powodzeniem cieszyłby się bankomat, ale chyba też nie PKO BP. Tych w Redzie dość, a prowizje przy wypłacaniu środków z innych banków duże.

Pozdrawiam :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Niech będzie EURONET, albo bzwbk24;)
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Darus zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Niestety nie mogę wystąpić o bankomat inny niż
PKO Bp byłaby to konkurencja, a tego nie wolno mi robić. Prowadziłam już w tej sprawie rozmowy. Jednak każda osoba dysponująca odpowiednim lokalem prowadząca działalność gospodarczą może podpisać umowę z innym Bankiem na usytuowanie w jego lokalu bankomatu. Najlepiej jesli lokal jest własnościowy, gdyż takie umowy są długoletnie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

T.T pisze:Witam!
Zgadza się, bankomat jest nieczynny do poniedziałku. Jednak nie jest tak źle, zawsze w kasie Agencji przy ul. Mickiewicza można wypłacić gotówkę z terminala zasada taka jak z bankomatu. Na Osiedlu Semeko również funkcjonuje od 2 miesięcy Agencja PKO BP SA. ..
Pani chyba nie do końca zrozumiała o co nam chodziło. Co z tego, że można wypłacić z kasy? Nie każdy pracuje do 16, że zdąży. A poza tym my mówimy o sytuacji kiedy jest wieczór, weekend albo święta i kasy są zamknięte a bankomat jak zwykle nieczynny. Jak można zostawić ludzi na 4 dni bez możliwości wypłacenia pieniędzy?!!! Ja tego nie rozumiem. To niedopuszczalne! W piątek nikt nie mógł przyjechać do naprawy bankomatu? Panowie zrobili sobie długi weekend?

Nie może być takiej sytuacji, że przy dwuch bankomatach w Redzie co drógi weekend kiedy ludzie potrzebują pieniędzy jeden bankomat jest nieczynny ( bardzo dziwne, że akurat zawsze psuje się na weekend) a drugi zamknięty.
Wcześniej była taka możliwość, że otwierano drzwi w głownym oddziale kartą i można było wypłacić pieniądze kiedy się chce. A teraz?
Oddział miał się przenosić od stycznia. Jakoś mamy maj a oni ciągle siedzą w tym miejscu, które miało byc przejsciowe.

Coś trzeba z tym zrobić, bo tak dłużej nie może być. Bank ma klientów w nosie.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

na moje powinien byc np bankomat euronetu na zewnatrz polo marketu - praktycznie na trasie przelotowej , w sezonie ludzie by mieli jak wybierac gotowke, bo niby bankowmat otwarty w godzinach pracy banku to na moje pomylka
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

zgadza sie, w Rumi maja je w castoramie, BP naprzeciw w stacji rowniez, 2 w auchan... i to wlasciwie wszystkie w jednym skupisku. a Redzianom nie chca nawet jednego dac
Awatar użytkownika
darus
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Euronet pewnie byłby najlepszy, ale sformułowania "powinien być" albo "nie chcą dać" to jakieś nieporozumienie. Bankomaty są własnością spółki Euronet i tylko od niej zależy lokalizacja bankomatów.
Dlatego najprostszym rozwiązaniem jest wejść na ich stronę i napisać do nich wiadomość z prośbą o umiejscowienie bankomatu w Redzie. Myślę, że jak ich dział rozwoju otrzyma kilkadziesiąt maili z Redy, to może będzie jakiś skutek.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Trzeba się zmobilizować i zapchać im skrzynkę mailową z prośbami o postawienie bankomatu w Redzie.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ach oczywiście dzisiaj, gdy próbowałam wybrać pieniądze z bankomatu na Jana Pawła to też miał jakieś problemy :). Złośliwość rzeczy martwych...
ODPOWIEDZ