Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bankomaty w Redzie - gdzie są, a gdzie ich nie ma...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

aisne pisze:Zastanawiam się, jak to możliwe, że w pięknym, nowiuśkim oddziale banku PKO od sporo ponad miesiąca nie działa bankomat...
Od ponad miesiaca? Ja pamietam, że juz praktycznie od Świąt

Dla mnie to jest porażka. Najłagodniej mówiąc. Dopiero co otwary oddział a tu taka skucha. Masakra. co sie z tym PKO dzieje. Też usłyszelismy, że mozemy wypłacać w bankomacie na Mickiewicza. Tylo że wczoraj czy przedwczoraj ten bankomat tez nie działał
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No właśnie też mi się wydawało, ze znacznie dłużej, ale nie chciałam przesadzać... ech
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Proponuję żeby wszyscy forumowicze podobnie jak ja to zrobiłem , napisali e-maila do PKO BP i naświetlili naszą sytuację. p/s czekam na odpowiedź z Banku , jak mi odpiszą to dam znać. :roll:
joyavenue

14 lat temu

Poszłabym na Waszym miejscu do kierownika oddziału na Łąkowej, lepiej twarzą w twarz... przez maila takich spraw to chyba mają multum... :/
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zmieńcie bank i po problemie.PKO nic z swoich klientów sobie nie robi.
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Sprawa bankomatu jest uciążliwa dla wszystkich dla pracowników i klientów. Na Łąkowej będzie bankomat wymieniony jak naprawią dach, ponieważ zalało bankomat. Słyszałam, że za 2 miesiące. Wizyta u Dyrektora O/Reda na Łąkowej nic nie zmieni. Trzeba napisać do PKO BP SA O/R Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59 80-557 Gdańsk z dopiskiem BAM.
Często sama interweniuję w/s bankomatu na Mickiewicza. Dzisiaj bankomat jest pusty, cały dzień był oblężony no i kasa się skończyła. Nie przewidywali takich wypłat. Dzisiaj spłynęły zasiłki no i każdy chciał wypłacić, ale w sobotę nic na to nie poradzimy przyjadą uzupełnić w poniedziałek.
Cieszmy się, że w ogóle mamy na Mickiewicza bankomat. To są przypadki naprawdę sporadyczne, że jest nieczynny.
-
Pozdrawiam:-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

T.T pisze:Często sama interweniuję w/s bankomatu na Mickiewicza. Dzisiaj bankomat jest pusty, cały dzień był oblężony no i kasa się skończyła. Nie przewidywali takich wypłat. Dzisiaj spłynęły zasiłki no i każdy chciał wypłacić, ale w sobotę nic na to nie poradzimy przyjadą uzupełnić w poniedziałek.
Cieszmy się, że w ogóle mamy na Mickiewicza bankomat. To są przypadki naprawdę sporadyczne, że jest nieczynny.
-
Pozdrawiam:-)
Ja pamietam takie sytuacje na Mickiewicza co drugi weekend. Wiec prosze nie pisać, że to sporadyczna sytuacja. Bo sama wypłacałam i pamietam że co jakis cza, srednio dwa razy w miesiacu był nieczynny bankomat. Myslę, że po takim czasie można by się juz nastawić na to, że w weekend pieniędzy brakuje i coś z tym zrobić. Teraz dodatkowo jest nieczynny bankomat na łąkowej i ludzie zostali bez żadnych możliwości wypaty. Dla mnie to jest totalna porażka.. Żaden bank tak nie robi.

W tym PKO to już sie zachowują jak jacys monopolisci, a ciągle robiaą tylko błędy. Słysze od znajomych o błędach w umowach o kredyt gdzie na koszt kredytobiorców trzeba to rozwizywać, ściagąc ludzi na ponowne podpisy( gdzie czasem mieszkają oni w różnych miejscach polski), o spóżnieniach transz za kredyt gdzie odsetkami deweloper oczywiscie obciąża kredytobiorce.Bank sobie z tego nic nie robi.

Sama zostałam obciżona wezwaniem o uregulowanie debetu , za które dopisali mi 20 zł a wysłane to było zwykłą pocztą więc nawet nie mają dowodu, że to w ogóle doszło ( co innego polecony). To chyba jest nawet niezgodne z prawem. Ale co sadzić się mam z nimi o 20 zł?
I wiekszość ustepuje, żeby nie mieć tego na głowie
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Pani Dormo - z całym szacunkiem do Pani osoby, ale te żale to nie do mnie. Zapewniam Panią, gdyby ode mnie zależało uzupełnianie bankomatu takie sytuacje nie miały by miejsca.
-
Miłej niedzieli:-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Stwierdziła Pani fakt z którym się nie zgadzam więc napisałam. Nie traktuję Pani jak osoby od której coś w Banku zalęży jednak często akurat w tym temacie się Pani wypowiada. Więc można by tak pomysleć
Ostatnio zmieniony |29 Gru 2011|, o 15:00 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
T.T
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No cóż... czasem coś zależy. Bankomat również.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Doczekaliśmy się bankomatu Euronetu na Osiedlu przy Młynie. Stoi sobie tuż obok ronda. Nareszcie :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

suria pisze:Doczekaliśmy się bankomatu Euronetu na Osiedlu przy Młynie. Stoi sobie tuż obok ronda. Nareszcie :)
No brawo! Chodzi o to rondo z młynem pośrodku czy jakieś inne? Rzadko tam bywam, więc przepraszam za głupie pytanie :)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Fajnie, pierwszy ich bankomat u nas :) Ale jak ostatnio czytałem to ten bankomat przy Polo też obsługuje podobne karty jak Euronet, ale jakoś nigdy nie miałem okazji z niego wypłacać :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lubię to również jestem ciekaw w którym miejscu;>
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Bankomat jest wolnostojący. Jeśli wjedziesz na rondo z kołem młyńskim,to z pewnością go dostrzeżesz. :)
ODPOWIEDZ