Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bankomaty w Redzie - gdzie są, a gdzie ich nie ma...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Mamy jeszcze GetInBank na JP II
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jest jeszcze bankomat Banku Rumia Spółdzielczego na Łakowej - spoko bank i przynajmniej bezpieczny
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

wpłatomat by się przydał :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

w tym spółdzielczym chyba wlasnie jest wplatomat
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

jest jest wpłatomat
aurora
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

dzieju pisze: Dlaczego w dzielnicy ,,za torami" brak bankomatu ???? Czy jest nas za mało???. To nazywa sie dbanie o klienta ??? Może władze naszego miasta zajmą sie tym problemem. Kto do cholery właściwie rządzi tym miastem ???????????
A co mają bankomaty do rządzenia? :lol:
Poza tym miasto w takie rzeczy ingerować nie może ignorancie.
A jak ci nie odpowiada podejście banku to go zmień :lol:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

aurora pisze:
dzieju pisze:Kto do cholery...
...ignorancie.
Zarówno cholera, jak i ignorant to określenie trochę nie na miejscu ;) Ja macie wątpliwości jakich słów użyć, to zastanówcie się, czy użylibyście tych określeń w rozmowie bezpośredniej z daną osobą.

Faktem jest, że bankomaty to biznes i władzom miasta nic do tego. Pocieszeniem jest fakt, że jednak liczba bankomatów w Redzie się zwiększa...
aurora
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Zigi pisze:
aurora pisze:
dzieju pisze:Kto do cholery...
...ignorancie.
Zarówno cholera, jak i ignorant to określenie trochę nie na miejscu ;) Ja macie wątpliwości jakich słów użyć, to zastanówcie się, czy użylibyście tych określeń w rozmowie bezpośredniej z daną osobą.

Faktem jest, że bankomaty to biznes i władzom miasta nic do tego. Pocieszeniem jest fakt, że jednak liczba bankomatów w Redzie się zwiększa...
Panie Zigi,
ignorancja oznacza nieznajomość albo brak wiedzy w jakimś temacie, tak więc według mnie przerzucanie odpowiedzialności na miasto za brak bankomatów uważam za przejaw ignorancji.
Co do samych bankomatów nie twierdzę, że jest ich dużo/wystarczająco dużo czy jakkolwiek inaczej to ując. Odnoszę się tylko do kwestii tego, kto za to odpowiada. W ten sam sposób ignoranckie jest stwierdzenie o bankach, że "skoro tak to może trzeba je wyrzucić z naszego miasta", ponieważ w tym przypadku miasto również nie decyduje. Owszem, może odmówić np. wynajmu powierzchni, ale jeśli zrobi to firma prywatna to nie ma już na to wpływu.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zigi starał się zwrócić grzecznie uwagę, że jeśli któryś z forumowiczów wykazuje się nawet ponadprzeciętną niewiedzą na jakiś temat, to staramy się nie pisać do niego, że jest głupi, tylko wyjaśniać sprawę, o której jest mowa w wątku. Pozdrawiam aururę.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

aurora... ach kocham takich "yyynteligentów"!
dzieju
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zdecydowanie twierdzę , że nie macie pojęcia co mogą i co powinny robić władze samorządowe . Bez osobistych wycieczek ,,aurora" . Szanuj się , kimkolwiek jesteś . :!: :!:
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Zastanawiam się, jak to możliwe, że w pięknym, nowiuśkim oddziale banku PKO od sporo ponad miesiąca nie działa bankomat... Słyszałam, że to podobno problem z cieknącą wodą :> Super, fajnie, świetnie - ale może ktoś by to w końcu naprawił? Jasne, można się przejść do drugiego bankomatu tego banku, ale jest to spore nadłożenie drogi i strata czasu, jeśli chce się zrobić zakupy w sklepie na Łąkowej... No a tak poza tym - wstyd!
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Na Mickiewicza wiecznie kolejka (albo bankomat nie działa) a na Łąkowej - bankomat widmo... Ile to juz razy nie dalo sie w Redzie wypłacic pieniedzy z bankomatu PKO..
joyavenue

14 lat temu

Marcin pisze:Na Mickiewicza wiecznie kolejka (albo bankomat nie działa) a na Łąkowej - bankomat widmo... Ile to juz razy nie dalo sie w Redzie wypłacic pieniedzy z bankomatu PKO..
Ta historia to już powtarza się latami, niestety :/... Sama miałam tam konto, ale się zdenerwowałam na ich usługi. W bankomacie innego banku przy Polo kasa zawsze, kolejki nigdy. Oby tak dalej :)
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Właśnie przed chwilą wysłałem e-maila do PKO BP. starając się naświetlić nasze problemy , teraz czekam na odpowiedź :roll:
ODPOWIEDZ