Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Moście Błota w granicach Redy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
sir_Roberto
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Co do Rolniczej to ludzie otrzymuja sprzeczne info
Rob
Karol S
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Byłem dzisiaj w UM w Referacie Inwestycji i dowiedziałem się kilku ciekawostek. Pozwolenie wodno-prawne na pobór wody z ujęcia gdyńskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji wygasa w czerwcu. Złożono już wniosek o nowe pozwolenie, które obejmuje mniejszy obszar pośredniej ochrony ujęcia wód. Wniosek jest taki, że być może zostaną odblokowane decyzje o zakazie wydawania pozwoleń na budowę studni i tym samym budynków mieszkalnych przynajmniej na części dawnych Mościch Błot.
Zła informacja jest taka, że nasza gmina jest biedna i nie planuje do 2016 żadnych inwestycji wod-kan i drogowych na terenie dawnych Mościch Błot. Chyba, że nastąpi zmiana w polityce Burmistrza na co wszyscy bardzo liczymy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

z pustego i Salomon nie naleje
maximm
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam, mam pytanie, posiadam warunki zabudowy wydane w gminie Puck, czy beda one aktualne, czy znowu trzeba sie ubiegac o nowe w Redzie?
maximm
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dodam ze mam dzialke w Moscich Blotach
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Reda nie będzie akceptowała warunków z Pucka a nowych Ci nie wyda bo pracują nad planem zagospodarowania plus muszą ustalić z Pewikiem co z wodą. To tak w skrócie-poczytaj dokładnie temat to wszystko jest dokładnie opisane
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

herring pisze:Reda nie będzie akceptowała warunków z Pucka a nowych Ci nie wyda bo pracują nad planem zagospodarowania plus muszą ustalić z Pewikiem co z wodą. To tak w skrócie-poczytaj dokładnie temat to wszystko jest dokładnie opisane
jeśli pracują nad planem to wstrzymanie wydawania decyzji o warunkach zabudowy mogą wstrzymać na mx 9 miesięcy. A niektórzy chyba dużo dłużej z tym walczą..dziwne
maximm
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

tak ale dzilke jest uzbrojona a to tez w niczym nie pomaga?
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A w co uzbrojona? W prąd zapewne bo wodę to mieszkańcy mieli ze studni, a tu się o wode rozchodzi
Tomasz05
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam. Czy ktoś ma jakieś świeże informacje odnoście planów pewiku na wodociąg lub pozwoleń na budowe?
Pozdrawiam
pomidor
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Byłem i pytałem się czy jest coś nowego i okazje się że jeszcze rok może dwa więc występuję do sądu o odszkodowanie z tytułu że nie mogę otrzymać pozwolenia na budowę a warunki zabudowy gdy działkę kupowałem były. Niech płaci Reda.JAK zapłacą to się może ruszą tyłki bo tych działek jest tam sprzedanych dużo a chyba są podstawy o odszkodowanie!!!!
pomidor
maximm
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

tez o tym myslimy aby na drodze sadowej ta sprawe zalatwic
Tomasz05
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Też o tym myślałem, ale odpowiedź pewnie będzie taka: "My robimy zgodnie z prawem, roszczenia to do Pucka"
maximm
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

tak tak ale od 3 lat odpowiedz jest prosze czekac a od tego czasu mam 4 sasiadow co juz mieszkaja
arek8100
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam
W załaczeniu przesyłam link do Regionalnego Zarzadu Gospodarki Wodnej w Gdańsku dotyczacy ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wód podziemnych w Moście Błotach z dnia 20.02.2013
http://edziennik.gdansk.uw.gov.pl/WDU_G ... 43/akt.pdf
ODPOWIEDZ