Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zajęcie dla dzieci.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy w Redzie są prowadzone zajęcia gimnastyki artystycznej , nie chodzi mi o szkołę sportową a zajęcia w np. MDK lub przy sp.??
Myślę ,że już po wakacjach jak wcześniej oddadzą nam mieszkanie i szybko pójdzie nam remont zamieszkamy w Redzie ..Moja 9 letnia córeczka 4 rok uczęszcza na zajęcia w MDK Gdynia , no ale może gdzieś na miejscu udało by się znaleźć podobne lekcje a bliżej...
Pozdrawiam serdecznie:))
Miłego dnia !!! :D :D :D
Aha moje najmłodsze dziecię marzy o grze w piłkę nożną ...obecnie syn ma 7 lat , może ktoś z Was wie jakie są kryteria przyjęcia do jakiejś redzkiej drużyny ???.
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam:))) i życzę słoneczka :D :D :D
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

UKS Jedynka w zakresie piłki nożnej jest dość prężną organizacją i osiągającą dobre wyniki sportowe, szczegóły warto sprawdzić w Moksirze redzkim, o ile dobrze pamiętam kryteriów przyjęcia do sekcji piłkarskiej nie ma, koszt c.a 50 zł miesięcznie. Gimnastyki artystycznej nie kojarzę aby takową ktoś prowadził w redzie. Ale jeżeli chcesz warto się zainteresować tańcem na dobrym poziomie tj Deep side studio", w Rumii "Spinki", w Wejherowie nie pamiętam nazwy pamiętam tylko że prowadzi szkołę Pan Bernaśkiewicz, generalnie w Redzie nie można narzekać na brak zajęć... Możesz zainteresować się np tenisem, w którymś przedszkolu kojarzę zajęcia baletowe, dodatkowo prywatna szkoła muzyczna, z innej "beczki" stadnina koni... jest z czego wybierać :-)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W soboty dzieciaki mają swoje zajęcia w redzkiej szkole tańca. Poziom zajęć bardzo dobry.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Bardzo dziękuję:)).
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To niezupełnie gimnastyka artystyczna, ale w Rumi działają "spinki"
http://www.zespolspin.com.pl/
Dosyć ambitnie tam dziewczynki ćwiczą. Koleżanki córeczki chodzą i szpagaty to norma na wejście.
Tylko niestety kosztowne dosyć dla rodziców.
słucham zza płota...
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Magdaeska czy jesteś zorientowana jaki jest miesięczny koszt zajęć ??
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To tylko z tego co słyszałam jednym uchem, więc nie jest to sprawdzona informacja 250zł/miesiąc. Najlepiej zadzwonić i zapytać się.
słucham zza płota...
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Magdaeska bardzo dziękuję.Zadzwonię dziękuję...
Dla zainteresowanych w MDK Gdynia gdzie uczęszcza moja córcia już parę lat miesięczny koszt (darowizna) za zajęcia wynosi 30 złotych . Zajęcia 2 razy w tygodniu po 1.5 godzinki grupowe...polecam ...no tylko te dojazdy ..:((
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

natkare pisze: no tylko te dojazdy ..:((
Przyzwyczaisz się szybciej, niż Ci się wydaje :)
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dziękuję Salamandro:)) nie będę miała wyjścia ...i tak będę musiała w jakiś sposób dostać się do Gdańska gdzie pracuję:))))...kupując mieszkanie w Redzie wiedziałam na co się muszę przygotować...pozdrawiam
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Reda to nie koniec świata, większość jej mieszkańców regularnie dojeżdza do Trójmiasta i nie stanowi to problemu :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Natkare - najtaniej i najszybciej SKMką. Z tego, co kojarzę, to mieszkać będziesz rzut beretem od dworca, więc żaden problem, bo kolejki rano mają przyzwoity rozkład jazdy. Samochodem nie polecam ;-) No chyba, że w Gdańsku pracujesz blisko obwodnicy, wtedy się opłaca. Ew. jeśli jeździsz rowerem i masz gdzie zostawić rower w pracy, to też się opłaca, bo przewóz roweru w SKM jest za darmo. Ja się właśnie ostatnio zaczęłam przemieszczać do Gdyni w taki właśnie sposób i bardzo sobie chwalę :) Fakt, gorzej jak pada, ale jak dotąd jakoś udało mi się nie zmoknąć.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wiem wiem ...jestem zakochana w Redzie:)) już nie mogę się doczekać , kiedy w niej zamieszkamy:))...
No do pracy oczywiście tylko SKM:))..
Kurczaki niech w końcu będzie ten odbiór ...ale zboczyłam od wątku...jeszcze raz pozdrawiam sympatycznych mieszkańców Redy....:))
ODPOWIEDZ