Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

13?.... - wypadki na Obwodowej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dwa wypadki w tym samym czasie (ok 19) na Obwodowej.
DWA.
Jeden na skrzyżowaniu z Łąkową - drugi 200m dalej w kierunku ronda.
Ten drugi - zadziwił mnie.
Dwa auta zderzyły się p r a w y m i stronami: ciężkie Vito i osobówka. Jak to było możliwe? przecież nie żyjemy w Anglii a wypadek miał miejsce na prostej!
Osobówka była bez szans - nie wiem jak z ludźmi ale dobrze to nie wyglądało.
Wie ktoś coś więcej?
Nie gonię za sensacją - już się chyba za dużo naooglądałem ale zawsze staram się wyciągać wnioski i uczyć czegoś.
ludzie - uważajcie....
good by my love, good bye...
Michalek
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jedna osoba zginęła a dwie są poszkodowane.

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/1573 ... 06e0,1,3,5

Nikt by się nie spodziewał że w tym miejscu dojdzie do tragedii, praktycznie centrum miasta...
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Wczoraj wieczorem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego...

Video: http://youtu.be/4k8Zhe7Akq0
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zginął 21-letni chłopak. Czy wie ktoś czy był mieszkańcem redy?
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

straszny wypadek .. całe życie przed nim
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

antek pisze:Zginął 21-letni chłopak. Czy wie ktoś czy był mieszkańcem redy?
Proboszcz w czasie mszy mówił, że chłopak mieszkał na ul. Leśnej.
sonia2012
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

tak ten chlopak ktory zginal byl z redy:(
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Chodzę często z psem Obwodową i nieraz boję się, że przy tak szybkiej jeździe niektórych kierowców, któryś z samochodów wyląduje na mnie. Ten samochód wyleciał na pobocze...
niunia23772
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

tez to moje oczy widziały-straszne co sie wydarzyło na tak krotkim odcinku trasy
niunia23772
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

reanimacja,kroplowki-dalej nie patrzyłam,bo byłam z dzieckiem ale modliłam sie by przywrocono mu dech
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Proponuje przemilczeć to co się stało a pomyśleć jak wpłynąć na władze żeby przebudowali ul.Obwodową bo nie jest bezpieczna.Kto jezdzi ten wie.Wydaje mi się ,że nawierzchnia nie była wymieniana od początku istnienia tej drogi a poza tym jest zbyt wąska i fajnie byłoby gdyby była szersza. Najgorsze chyba na trasie od ul.Gdańskiej do mostku są wyboje ,koleiny przy skrzyżowaniu koło pralni.Fotoradar mógłby być najlepszym rozwiązaniem dla ograniczenia prędkości lub chociaż te nieroby z komisariatu jak nie maja zgłoszeń mogliby tam częściej stać bo z tego co widać robią wszystko żeby nic nie robic (za Nasze).No ,ale jak ktoś pije piwko na mieście to są w moment.....
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

a ja poponuję żeby zacząć myśleć samodzielnie a nie szukać winy u innych.Tym bardziej że to powinno (teoretycznie) być łatwiejsze.
Droga jest jaka jest - i niewiele się zapewne zmieni.
Powracam do pytania: ktoś wie jak to możliwe ze auta zderzają się prawymi stronami?!
good by my love, good bye...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Podmiejski pisze: ktoś wie jak to możliwe ze auta zderzają się prawymi stronami?!
Przy niezachowaniu odpowiedniej prędkości wszystko jest możliwe. Prawo fizyki.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ja również uważam, że nie wolno przemilczeć - tylko po takich tragediach ludzie zaczynają myśleć, zwłaszcza kolego RedaMojeMiasto, że ulica Obwodowa nie jest drogą szybkiego ruchu i obowiązuje na niej ograniczenie prędkości do 50km/h - a tutaj po prostu ta prędkość była zdecydowanie za duża sądząc z obrażeń i zniszczeń aut, żadne remonty, nakazy i nowe nawierzchnie nie zastąpią rozumu - zwłaszcza w młodym wieku gdy rządzi adrenalina i testosteron, co nie znaczy, że nie współczuję rodzinie tego młodego człowieka - mówmy więc jak najwięcej o tych tematach, ale w sposób wyważony i delikatny bo dotyczą tragedii
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Gdyby, gdyby, gdyby....
Gdyby droga była szersza, gdyby nie było wybojów, gdyby stał radar, gdyby stali policjanci,,,,to co? To nie byłoby wypadków? Byłyby!
To my, kierowcy w większości je powodujemy! Źle jeździmy! Nawet bardzo źle. Drogi są takie jakie są (mogłyby być lepsze, to jasne) lecz do wielu z nas to nie dociera. Nie przestrzegamy przepisów, ostrożność, zasada ograniczonego zaufania i umiejetność przewidywania to dla aielu z nas pojęcia abstrakcyjne. niestety \
No i mamy efekty...
ODPOWIEDZ