Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wywóz śmieci w Redzie po 1 lipca 2013 (nowy system)

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Redziczki, ja jestem autorem wpisu na forum mtk.pl nie mam nic przeciwko kopiowaniu moich wpisów, to tylko zabawa. Jednak przypisywanie sobie autorstwa jest niepoważne. Traci na tym powaga tego forum. Pozdrawiam sąsiadkę
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja sobie nie przypisałem Twojego postu, tylko zadałem pytanie w swojej poprzedniej wypowiedzi.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Mogli podać harmonogram odbioru pojemników.25 06 PUK odbiera ostatni raz.Przez parę dni bez pojemnika.Aczasu mieli bardzo dużo.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No to mam pecha. Jestem klientem PUK. Między 27 a 30 czerwca mam być "na terenie posesji" bo przywioza pojemnik. Szkoda, ze nie wpadli na pomysł jakiegoś harmonogramu....

Przed chwila zauwazyłem, że wyżej juz o tym było
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

kowalski pisze:Mogli podać harmonogram odbioru pojemników.25 06 PUK odbiera ostatni raz.Przez parę dni bez pojemnika.Aczasu mieli bardzo dużo.
A wiadomo, czy segregowane PUK też odbierze jeszcze w czerwcu? Czy powinienem przesypać moje odpady segregowane do worków Remodis, i niech oni już to wywożą w pierwszym tygodniu lipca?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

U nas zabierają jednego dnia.
mar1975
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mam do Państwa pytanie - może ktoś z kolegów oriętuje się czy istnieje możliwość dokupienia worka na odpady segregowane ( dokładnie chodzi o plastyk ) gdyż w moim domu pije się mnustwo napojów gazowanych a one są w butelkach plastykowych i tak jak w Puk Rumia tak i tu nie jestem w stanie upchnąć wszystkich pozgniatanych butelek do jednego worka. W Rumi raz do roku gdy jechałem odebrać worki na odpady zielone kupowałem kilka worków po 1.5 zł za sztukę i problem z głowy. Wogule to ta firma rem... coś tam ma jakąś swoją siedzibę w okolicy?. Domyślam się i to tylko domysł, że skoro fakturę opłacam w UM Reda to od nich muszę kupować dodatkowe worki i to do nich zwracać się gdy jest coś nie tak z wywozem bo wskazana przez miasto firma nie jest stroną w umowie między mną a miastem. I znowu mamy kulą w płot Ja do miasta - miasto to nie my to firma wywozowa - firma spadaj nie jesteśmy z tobą związani żadną umową. I co winnych nie ma.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś z Was dostał może pojemniki/worki od firmy Remondis? Pytam, bo jutro już obowiązuje nowa ustawa, UM twierdzi, że firma, która wygra przetarg dostarczy własne kontenerki i żeby nic nie kupować, a tu ani widu ani słychu.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2882 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

U mnie właśnie przynieśli pojemniki i worki. Pojemnik wielki.

I jeszcze raz spytam. Czy ktoś się orientuje, czy i kiedy zostaną zabrane śmieci segregowane w workach PUKu? Dzwoniłem ostatnio do PUK, to oni jeszcze nie wiedzieli. Remondis dostarczył swoje worki. Przesypać śmieci do worków Remondis?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Do nas. tzn na Ciechocino nowe worki nie dotarły...... W/g informacji wydanej przez UM to w lipcu już tylko R. odbiera odpady.
Ponieważ Agora, która zabierała nasze posegregowane nie dała już worków na czerwiec a ostatnie zabrała już na początku miesiąca- to przez cały czerwiec zbieraliśmy w zwykłe wory i trzeba będzie przekładać......
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Też mieszkam w Ciechocinie (na?) korzystałem z usług PUK. Stoi ich pojemnik, mam ich wory. nowych nie ma. Śmieci wsypuję do istniejącego pojemnika, a pozostałe do worków. Gdy przywiozą nowe, to po prostu stare wory włożę do nowych i po kłopocie.
Od początku nie wierzyłem, że nowa firma upora sie z wymianą pojemników i dostarczeniem worków. Jak narazie to mi to przeszkadza, moge pare dni poczekać. Będzie dobrze
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Na 3 maja właśnie rozwożą pojemniki-widzę przez okno
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mamy 1 lipca, a w śmietniku przy Łąkowej (z tyłu Biedronki) śmieci walają się po ziemi a w wiacie śmietnikowej stoją jeszcze kubły ZUK Wejherowo.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Na J Pawła też stare śmietniki są-pełne po dach
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Brawo !!!!! Firma REMONDIS spisala sie na medal.W smietnikach panuje totalny chaos , pojemniki na smieci sa bardzo male, brak smietnikow na segregacje.I tylko patrzec jak po miesiacu beda podwyzki, bo stwierdza,ze nie segregeujemy wyrzucanych smieci.I tu chyba w tym wszystkim o to chodzi.
ODPOWIEDZ