Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wywóz śmieci w Redzie po 1 lipca 2013 (nowy system)

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To mamy w Redzie rejony lepsze i gorsze w Ciechocine na moim rejonie wygląda to odmiennie. Worki za każdym razem stały lub zostały zabierane "na raty" przez dwa dni.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dzisiaj Remondis przyjechał po odpady zmieszane i przywiózł worki do segregacji. Czyżby nasze uwagi podziałały? Oby!!!
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Nie sądzę, do nas worki nie dotarły, ale śmieci wywiezione. Dorka, to zaskakujące, że przywiozła Wam worki ekipa od odpadów zmieszanych, bo nam powiedziano, że to zupełnie dwie oddzielne ekipy i jeśli chcę worki, to mam zagadać tych, którzy wywożą odpady segregowane.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Też byłam tym faktem zaskoczona... A też mieszkasz na Ciechocinie?
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Okolice 12 Marca.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Widocznie Ciechocino bardziej "pyszczyło" na forum
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

ostatnio dostarczono mi zaległe worki - normalnie jakis postęp widze
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Noo, zastanawiałam się kiedy zobaczymy taki komunikat... widzieliście to?
"Informujemy, że „Urząd Miasta w Redzie nie rozprowadza worków na odpady segregowane. W związku z tym większą ilość worków na plastik, szkło, makulaturę i odpady zielone można bezpłatnie otrzymać w siedzibie firmy Remondis w Gdyni przy ul. Hutniczej 42, od poniedziałku do piątku do godziny 14.00."
źródło: http://www.reda.pl

jak mi worków zabraknie mam brać urlop, postać w korku na hutniczej, żeby odebrać worek..
chyba ich znowu trochę poniosło...
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Powodem jest to że Remondis zarzucił urzędowi miejskiemu złe rozprowadzanie worków . Urząd za dużo rozdawała dlatego zabrakło bez komentarza....
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

buehehehe... dobre... tylko z jakiej racji ja mam jechać 15 km, marnować pieniądze na paliwo czy bilety, jeszcze w tak chorych godzinach, tylko po to, by otrzymać worki do sortowania, które powinni mi zagwarantować bez łaski? faktycznie, bez komentarza...
a jeszcze założę się, że gdybym 'upolowała' panów zabierających śmieci i poprosiła o więcej worków, to wcale by mi nie dali..
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

To po prostu zakrawa na kpinę ! Za co my w końcu płacimy? Wczoraj znów nie zabrali worków , a dzisiaj po zabraniu okazało się że wystawiłam 3 worki na odpady zielone a dostałam jeden i całe moje chomikowanie szlag trafił , mnie zresztą też
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1983 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

A my nie dostaliśmy żadnego worka! Drugi raz z rzędu. Co do odbioru ich z siedziby Remondis, to faktycznie jest jakaś kpina z mieszkańców. Coraz poważniej zastanawiam się jak to ugryźć od strony prawnej, bo UM po prostu robi sobie z nas jaja i to przestaje być zabawne. Czy ludzie w UM, którzy się tym zajmują, naprawdę nie zdają sobie sprawy, że łamią przepisy wynikające z ustawy? Przecież to nie jest umowa, którą sobie można zerwać i zawrzeć z kimś innym, tylko obowiązek podatkowy, z którego mieszkańcy muszą się wywiązywać, a UM traktuje to najwyraźniej jako mało istotną pierdółkę.
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Burmistrz się tylko uśmiecha i przeprasza mieszkańców, ale nic z tego i tak nie wynika. Mnie też trafia bo nie dość że zabrali worki dzień później to jeszcze zostawili tylko dwa worki na odpady zielone. Po resztę worków mam jechać do Remondisu czy co ?? Kpina w biały dzień wrrr.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Po prostu teraz nastąpiło" odbijanie piłeczki " pomiędzy Remondisem a UM. No a kto na tym cierpi ? Oczywiście my - mieszkańcy. Salamandro masz rację trzeba się temu przyjrzeć od strony prawnej bo w końcu płacimy więcej a jest gorzej ! A jakby nie patrzeć ktoś w UM odpowiada za rozstrzygnięcie przetargu. Jakoś poprzedniej firmie płaciłam mniej i nie miałam zastrzeżeń a na pewno im się opłacało wykonywać tę usługę ,bo nie przypuszczam aby firma pracowała charytatywnie !!! Rząd przekonywał nas że po reformie będzie nam tylko lepiej i cóż ? Wyszło jak zwykle a winnych brak. A skoro nie mamy możliwości rozliczenia ministerstwa to trzeba zacząć od dołu czyli od gminy.
ODPOWIEDZ