Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Włamanie - kradzież komputera

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

nawiązując do linku z Wikipedii :
"Arsène Lupin - Główny bohater to szarmancki, inteligentny mistrz charakteryzacji, czuły na wdzięki kobiet, potrafiący znaleźć wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Żył z kradzieży, ale jego ofiarami padali zawsze ludzie źli i podli. Działając poza prawem, wymierzał im sprawiedliwość."

wychodzi na to, że nasz kolega Starszy, jest jednak kobietą....., która w dodatku została uwiedziona przez przystojnego złodzieja...po fakcie upiła się tymi piwami i jest na niego wściekła, że nie zostawił nawet numeru telefonu....kto zrozumie kobietę ??
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

RECIECH pisze:wychodzi na to, że nasz kolega Starszy, jest jednak kobietą....., która w dodatku została uwiedziona przez przystojnego złodzieja...po fakcie upiła się tymi piwami i jest na niego wściekła, że nie zostawił nawet numeru telefonu....kto zrozumie kobietę ??
Dobre, bardzo dobre

Obrazek
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Starszy
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jak tfajno wcadić kijek w mrowiko, wystarszy pisyć nie po ichnemu i jósz jest odbicie, jakie to nasze jake to polske brawo. Pozdrówka Swiateczne sie Nalerzą.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy ty nie widzisz jak piszesz czy robisz to celowo?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Starszy pisze:Jak tfajno wcadić kijek w mrowiko, wystarszy pisyć nie po ichnemu i jósz jest odbicie, jakie to nasze jake to polske brawo. Pozdrówka Swiateczne sie Nalerzą.
Starszy,Ty hiba nje prubójerz, trollować, co? No bo jecli hsiałeć tfajno wcadić kijek w mrowiko, to powinienec wjedzec, rze mrofki terac spio, a mrowika zamażły i kijka trodno wsadic

Tobie też wesołych swiąt
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Starszy postrufka świąteczne i dla Cię się nalerzą,a jagże )
Starszy
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Kochani jakie to jest proste, pisząc tekst czystą plszczyzną niebyłby wogóle zauważony. Pisząc w sposób dziwolągowaty wszyscy, wiedząc o co chodzi dali sobie spokój, a reszta sczerstwiaków nabiła sobie posty. Jeśli chodzi o włam na Arsena Lupina to chyba wszscy wiedzą. Jak nie to mogę wjaśnić. Dziękuję serdecznie za Życzenia Świąteczne i opowiednio POZDRAWIAM.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No, aż taka czysta ta polszczyzna nie jest. Naliczyłem 7 błędów....no odejmijmy "literówki" w dalszym ciągu pozostają 3 błędy ortograficzne.
Gdy zdawałem maturę, to za taką ilość błędów (lub 5 interpunkcyjnych) miałeś "pozamiatane". I jak to śpiewały Czerwone Gitary..."znów za rok matura"...

Sporo w naszych postach błędów gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych. A przecież komputerek umie to poprawić
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Starszy pisze:Kochani jakie to jest proste, pisząc tekst czystą plszczyzną niebyłby wogóle zauważony. Pisząc w sposób dziwolągowaty wszyscy, wiedząc o co chodzi dali sobie spokój, a reszta sczerstwiaków nabiła sobie posty. Jeśli chodzi o włam na Arsena Lupina to chyba wszscy wiedzą. Jak nie to mogę wjaśnić. Dziękuję serdecznie za Życzenia Świąteczne i opowiednio POZDRAWIAM.

kolego Starszy, strasznie się napinasz..... przyjąłeś (w/g Ciebie) ciekawą formę wypowiedzi - bardzo odmienną od tego co jest tutaj przyjęte (ja również jestem nowy, ale przeczytałem sporo postów i nikt nie kaleczy języka, żeby zwrócić na siebie uwagę - świadczy to chyba również o przeroście formy nad treścią), ale w momencie gdy parę osób przyjęło twoją konwencję zacząłeś ich obrażać wyzywając od "sczerstwiaków" - brawo kolego, świetnie zaczynasz znajomości na tym forum...... powodzenia życzę
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To Kochani czy Sczerstwiaki,bo nie wiem czy mam się obrażać czy nie
Ale tak jak mówisz,przecież tu chodzi o nabijanie postów,no to wsio rawno
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1799 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Jejciu jejciu, przecież Starszy zwyczajnie was nakręcił, jedna głupia wypowiedź a z tematu "kradzież komputera" zrobiła się rozmowa w ogóle nie w tę stronę. Olejcie to zwyczajnie, bo takie polemizowanie do dla trolla zwyczajnie zabawa a nam się bałagan robi.

Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia w sprawie włamania do domów to zapraszam do dyskusji, jeżeli nie, to temat raczej do zamknięcia albo do zostawienia.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ