Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

RZEKA REDA

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

cli1 pisze:
2 lat temu
Czy deweloper na S nie miał przypadkiem zrobić pięknej ścieżki wzdłuż rzeki Redy z parku do mostku na Kazimierskiej po zakończeniu budowy osiedla Reda Park ? Chyba, że jeszcze nie skończyli go budować to przepraszam.
dlatego przydałby się jakiś radny na forum :)
bo też o tym słyszałem, ale skoro deweloper nie realizuje tego zadania to najpewniej nie było takiej umowy :( chyba, że "na gębę"
Robin pisze:
2 lat temu
Mnie boli to, że zaprojektowany park zamiast rozwijać się w oparciu o kolejną koncepcję/projekt rozwoju w tej chwili w typowo polski sposób rozwija się w sposób chaotyczny. Za moment zniszczą cały park swoimi "upiększeniami"
Tak to prawda. Też ostatnio o tym myślałem.
Tam pomnik, tam wiata, wcześniej jakaś mini biblioteczka kto wie co jeszcze będzie dostawiane w Parku. I nie twierdzę, że te nowe instalacje są nie potrzebne... tylko że zaczyna to wyglądać chaotycznie bez ładu bez składu.
redziaczki pisze:
2 lat temu
cli1 pisze:
2 lat temu
Czy deweloper na S nie miał przypadkiem zrobić pięknej ścieżki wzdłuż rzeki Redy z parku do mostku na Kazimierskiej po zakończeniu budowy osiedla Reda Park ? Chyba, że jeszcze nie skończyli go budować to przepraszam.
Nie będzie tej ścieżki bo tuz za parkiem jest nowo wybudowany parking zaraz przy Lini brzegowej wiec nie ma miejsca juz na chodnik.
Jeśli mówimy o tym parkingu zaraz obok Parku (pomiędzy Parkiem a garażami osiedla Reda Park) to akurat wzdłuż tego parkingu przy brzegu rzeki jest chodnik... tylko powinien być wydłużony co najmniej do Kazimierskiej
MicWic
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 lat temu

2 lat temu

A co sądzicie o położeniu budynków developera PRM tj. Lipova Park mieszczącego się przy ul. Lipowej w Redzie ?
ODPOWIEDZ