Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kamery w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wiem, że na przykład w chyloni, kamera która jest umieszczona na domu towarowym jest dostępna w sieci kablowej Multimedia.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Pewnie to kamera zainstalowana przez sieć kablową Multimedia...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Właśnie nie. Kamera działała tam już dobre kilkanaście lat, był okres, że obraz był dostępny w internecie na jakiejś prywatnej stronie. Potem strona zakończyła swoją działalność i parę lat później pojawił się kanał w kablówce..
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Faktycznie Telewizja Chopin też nadawała obraz z kamery,ale z Wejherowa ze skrzyżowania z dachu bloku-jak jest teraz to nie wiem,bo już nie korzystam z ich usług
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

w Redzie w Chopinie nie ma zadnego kanalu z obrazem z kamer
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
mar1975
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Szkoda że nie ma kamery na ulicy obwodowej - chodzi mi o ten duży parking a tak po za tym to gdyby trochę tych kamer dołożyć to nie było by błędem ja widziałem na dyżurce w komisariacie w Redzie że są takie drewniane płyty nad monitorami ( chyba miejsca na rozbudowę ) A przecież Reda to nie tylko Semeco i Łąkowa jest Rekowo 12 marca itp.
209
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

system monitoringu w Redzie jest co jakiś czas uzupełniany o jakąś kamerę, przykładem jest zamontowana kamera na ul. Parkowej, jednak moim zdaniem są bardziej niebezpieczne miejsca gdzie kamera byłaby bardziej potrzebna. Ciekawy jestem kto decyduje o zamontowaniu nowej kamery, powinna to robić Policja w miejscach gdzie jest najwięcej przestępstw, lub zgłoszeń mieszkańców o zakłócaniu porządku, jednak z tego co wiem to decyduje o tym Urząd Miasta.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jeżeli ta kamera o której piszesz, to ta nowo zamontowana w parku w ciechocinie, to uważam, że lepszego miejsca nie ma w Redzie. Codzienne imprezy parkowe do nocy , codzienne używki w czasie przerw naszych gimnazjalistów i tz. ustawki , które maja tam nagminnie miejsce oraz jak się ciepło zrobiło sceny prawie erotyczne, to niestety nie miłe widoki szczególnie dla dzieci które także tamtędy przechodzą do szkoły.
209
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

tak to ta kamera, jednak od dwóch lat nic poważnego się tam nie stało, a w tym czasie w innych miejscach działo się co chwile np, skrzyżowanie ul. Puckiej i Kazimierskiej, ul, 12-go Marca, Obwodowa przy Aqua-Sferze, no i ul. Cechowa gdzie doszło do napadu z nożem. Zgadzam się że na Ciechocinie jest potrzebna no ale mimo wszystko...
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kamery są, a jak przyjdzie co do czego to i tak jest problem z identyfikacją sprawców czynu.Mój samochód stał pod kamerą,co nie przeszkodziło wandalom wybić tylną szybę.Sprawa umorzona z braku sprawcy.
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Tempest
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

209 pisze: a w tym czasie w innych miejscach działo się co chwile np, [...] ul, 12-go Marca,
A co takiego działo się co chwilę na 12-Marca?
209
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

na 12-go marca włamanie
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

3 lat temu

Na stronie portalu "Nadmorski 24.pl/kamery" pojawiły się trzy nowe widoki z kamer które zamontowane zostały na kominie redzkiego Koksik-a.
Jedna kamera to podgląd na gniazdo sokoła w środku, druga na jego platformę,
oraz trzecia kamerka obrotowa z piękną panoramą Redy. :D

Rok temu zamontowano kamerkę na ul.Jarej z panoramą miasta, ale ona nie jest obrotowa a widok jest skierowany wyłącznie na centrum, natomiast obraz z kamerki na kominie jest dużo ciekawszy.

No to teraz mamy podgląd na miasto w całości, i na takie widoki czekaliśmy kilka lat... czekamy też na potomstwo ptaszka w gnieździe :D
https://www.nadmorski24.pl/
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

3 lat temu

Petarda widoczki :D winszuje
Redzianin od urodzenia
ODPOWIEDZ