Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

CZY TO JEST PARKING ?? !!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 21:00 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Szkoda, że niema podjazdu na peron I, bo można by było parkować na peronie i prosto z samochodu wskakiwać do SKMki
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

A tak na poważnie, likwidacja miejsc parkingowych podczas inwestycji „leśna – cegielniana” (PODNIESIONE KRAWĘŻNIKI pisaliśmy o tym w wątku o tej inwestycji), spowodowała, że kierowcy parkują gdzie popadnie, oprócz tego miejsca na fotografii to widziałem samochody zaparkowane na podjeździe do PREFABETU. Legalny parking z racji tego, że jest to po pierwsze teren PKP a po drugie włączanie się do ruchu na drogę powiatową z parkingu z bardzo ograniczoną widocznością (konstrukcja zabudowy wejścia do tunelu) jest tam raczej wykluczony. Więc prawdopodobnie takie sceny z parkowaniem gdzie popadnie będziemy oglądać jeszcze wiele razy.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A jest tam znak zakazu ?
1,5 m dla pieszych jest ?
Nie wiem jak z tym przejściem dla pieszych które ewidentnie tam jest to być może jest wykroczenie np jazda po przejściu nie mam pewności jak z tym jest
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 21:00 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Myślę, że gdyby policji to przeszkadzało, to dostałby mandat. Na zdjęciu widać kamerkę, która raczej powinna obsługiwać ten teren, więc nasza "mundurówka" na bank ten proceder widzi ... lub widzieć nie chce ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ram13 pisze:nie wyobrazam sobie jak mozna zaparkowac w takim miejscu samochod.
Jak widać można i ten kierowca najwyraźniej sobie wyobraził
A tak poważnie - jeśli nie ma znaku zakazu parkowania, a pojazd nikomu nie przeszkadza, to w czym właściwie problem? A może sam chciałeś tam zaparkować, ale Cię uprzedzono
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Proxima, tu raczej chodzi o to, czy można stać w ten sposób na chodniku, bo teoretycznie mysląc w ten sposób stawiać samochody można na ulicy od strony torów (od str torów znaku zakazu zatrzymywania się i postoju nie ma) i będzie to zgodnie z przepisami. Chodzi tu o sam fakt, że ktoś z kawałka chodnika urządził sobie parking P+R tylko dla tego, że projektant ulicy Leśnej-Cegielnianej zapomniał że na Redzki dworzec też może ktoś przyjechać samochodem i będzie potrzebować miejsca parkingowego. Ja bym się nie doszukiwał problemu w tym, że obywatel stanął na chodniku, tylko gdzie się podziały parkingi po tej stronie torów.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 21:00 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ram13 pisze:
Proxima pisze: A może sam chciałeś tam zaparkować, ale Cię uprzedzono
Nie skomentuję tego, poziom gimnazjalisty
Sorki ale uważam to za niepotrzebne .

Kiedyś sama wychodziłam tam z dworca i i chcąc wyjść z tunelu na chodnik niespodziewanie zajechał samochód pod same nogi widocznie jechał od strony gniewowskieji tak się spieszył i nagle skręcił pod same schody , nie pomyślał że ktoś może wychodzić z tunelu . A gdyby to było dziecko ? Co wtedy ? Czy zawsze musi działać prawo silniejszego ? A gdzie rozsądek i odpowiedzialność ? Powinien tam być zakaz parkowania .
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 21:01 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

NIE PISZĘ ŻE TEMAT JEST NIEPOTRZEBNY TYLKO TAKIE WŁAŚNIE UWAGI . O WYPADEK NIETRUDNO DLATEGO TEŻ TRZEBA ZWRACAĆ UWAGĘ NA TAKIE SYTUACJE.
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 20:59 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ram13 pisze: Nie skomentuję tego, poziom gimnazjalisty
Zdziwiłbyś się, jaki wysoki poziom wiedzy i kultury prezentuje wielu gimnazjalistów.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ram13 pisze: Nie skomentuję tego, poziom gimnazjalisty
Proszę nie obrażać innych użytkowników forum
No właśnie, więc dlaczego mnie obrażasz?
Oj widzę, że przez ten brak słońca niektórzy całkiem stracili poczucie humoru
Przecież tam była emotka, więc chyba wiadomo, że to żart, więc niepotrzebnie to sobie do serca wziąłeś.

A wracając do tematu - nie wiem, co mówią przepisy odnośnie parkowania w takim miejscu, ale jeśli uważasz, że ten pojazd stoi tam nieprzepisowo i naprawdę przeszkadza przechodniom, to po prostu zgłoś to na policję i będzie po problemie.
ODPOWIEDZ