Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda pod lupą NIK

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Warto by dodać, że kontrole NIK jednostek samorządowych nie są odpowiedzią na nieprawidłowości, a są czynnościami cyklicznymi i prewencyjnymi. Domniemam, że w Redzie zatrudniono jakiegoś urzędnika i teraz sprawdzają, czy wszystko było OK.

Co ciekawe, Delegatura NIK z Gdańska nie ma w planie prac na ten rok tego typu kontroli. Jedynie Delegatura w Zielonej Górze ma coś takiego zapisane.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A czemu to do takiej małej Redy NIK zawitał? Może jednak jakieś nieprawidłowości wykryto??? Tylko pisać o tym lekko niemedialnie jest
ceń dzień
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ksantypa pisze:A czemu to do takiej małej Redy NIK zawitał? Może jednak jakieś nieprawidłowości wykryto??? Tylko pisać o tym lekko niemedialnie jest
wykryto trotyl
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

A to wszystko przez białego kotka albinosa.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ksantypa pisze:A czemu to do takiej małej Redy NIK zawitał? Może jednak jakieś nieprawidłowości wykryto??? Tylko pisać o tym lekko niemedialnie jest
Nie siej fermentu. To już kolejna plotka, jaką puszczasz na forum. Jak nie mafia redzkich wyłudzaczy to kosmiczne ceny za dowóz pizzy czy kontrola Sanepidu w Lusi. Żadna nie potwierdzona. Nudzisz się chyba
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Salamandra pisze:
Ksantypa pisze:A czemu to do takiej małej Redy NIK zawitał? Może jednak jakieś nieprawidłowości wykryto??? Tylko pisać o tym lekko niemedialnie jest
Nie siej fermentu. To już kolejna plotka, jaką puszczasz na forum. Jak nie mafia redzkich wyłudzaczy to kosmiczne ceny za dowóz pizzy czy kontrola Sanepidu w Lusi. Żadna nie potwierdzona. Nudzisz się chyba

Mafia Redzkich wyłudzaczy??? Puściłam plotkę o Mafii Redzkich wyłudzaczy??? Kosmiczna cena za dowóz???
Nie, nie za dowóz, taki był ogólny rachunek ( z dowozem 69, coś tam). A sanepid w Lusi? Zapytałam bo słyszałam WYKLUCZAJĄC PLOTKĘ. Także jeśli żywisz do mnie niechęć, trudno ale nie powielaj nieprawdy. Zadawanie pytań nie jest jak to nazywasz "fermentowaniem"
Pozdrawiam
ceń dzień
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie zadałaś pytań, by się czegoś dowiedzieć, lecz sformułowałaś je w taki sposób, jakby treść w nich zawarta była prawdą. Tak rodzi się plotka.
Z kolei uwag odnośnie cen w pizzerii nawet nie skomentowałaś, chociaż wykazano Ci, że minęłaś się z prawdą.
To tyle ode mnie, bo schodzimy z tematu.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Kontrola NIK w urzędach to nic szczególnego. W większych urzędach takich jak w Gdańsku czy w Gdyni NIK potrafi kontrolować różne płaszczyzny działalności okrągły rok.
Nawet jak coś wypłynie to też nie ma się czym przejmować. Wyraźnie widać było to po kontroli NIK w ministerstwie pani Muchy. Pani minister "nie wierzy w dogmat nieomylności Najwyższej Izby Kontroli" i brak tej wiary wystarcza, a jak twierdzi była pełnomocnik ds. zwalczania korupcji pani Pitera - 6 milionów to niewielka kwota.
Spoko.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Salamandra pisze:Nie zadałaś pytań, by się czegoś dowiedzieć, lecz sformułowałaś je w taki sposób, jakby treść w nich zawarta była prawdą. Tak rodzi się plotka.
Z kolei uwag odnośnie cen w pizzerii nawet nie skomentowałaś, chociaż wykazano Ci, że minęłaś się z prawdą.
To tyle ode mnie, bo schodzimy z tematu.

Nie mogę pozostać obojętna na to co piszesz. W kwestii pytania o sanepid zadałam pytanie bo właśnie plotkę usłyszałam. Wiec jak mogę tworzyć coś co chce zdementować???
To przecież nie logiczne!
A co do ceny pizzy, co miałam komentować? W którym miejscu ktoś wykazał mi mijanie się z prawdą??? Nie ma takiego miejsca!
I co miało by być ową nieprawdą??? Kwota na rachunku czy słabowatość samej pizzy?
Z resztą co tu komentować 70 zł z dowozem za ciasto do pizzy z drobnymi dodatkami. Jeśli ktoś dostał inaczej doposażoną pizze to fanie, nam trafił się biedny placek.

To jest dopiero mijanie z prawdą. Tworzenie plotki że ktoś pisze nieprawdę!!!


To nie miejsce na takie dyskusje ale zarzucasz mi pisanie nieprawdy jak i sianie plotek tworząc nieprawdziwy obraz mojej osoby.
Jedno i drugie jest NIEPRAWDĄ i w ten sposób mogę zarzucić dokładnie to czym ty mnie oczerniasz.

Koniec na ten temat bo taka dyskusja ma szanse nigdy sie nie skończyć. Pozdrawiam
ceń dzień
Jarek

10 lat temu

A jaki związek z kontrolą NIK ma zbyt droga, niedopieczona, czy też zwyczajnie niesmaczna pizza?! Pytanie kieruję raczej... do moderatora
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jarek pisze:A jaki związek z kontrolą NIK ma zbyt droga, niedopieczona, czy też zwyczajnie niesmaczna pizza?! Pytanie kieruję raczej... do moderatora
Nic wspólnego nie ma. Skończyłam pisanie nie na temat w tym wątku
ceń dzień
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Dokładnie, proszę trzymać się tematu Sprawy kulinarne to nie dość, że w innym wątku, to jeszcze w innej kategorii
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A tu jakoś ciągle do tego jedzenia się wraca A co do wątku głównego, to kiedy wyniki?
ceń dzień
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

A przeczytałaś artykuł?
O tym czy doszło do nieprawidłowości w redzkim magistracie dowiemy się za kilka miesięcy gdy zakończy sie kontrola NIK'u.
ODPOWIEDZ