Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wybory dyrektora MOKSiR - ktoś coś wie na ten temat?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Witam!

Po rozmowie przeprowadzonej z pewnym znajomym zaczęła mnie zastanawiać taka sprawa - mianowicie jak, gdzie i kiedy przeprowadzane są wybory dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie?

Jak wiadomo ta osoba decyduje o wydatkach setek tysięcy złotych z budżetu miasta i ma "wiele do gadania".

Jak wiadomo od wielu lat (ponad 20 z tego co wiem) jest nim p. Conradi. Nie chcę tutaj decydować czy on jest dobrym dyrektorem, czy złym bo nie o to chodzi.

Chodzi o to, dlaczego każdy kogo pytam nie potrafi odpowiedzieć kiedy i gdzie były wybory? Kto kandydował? Jak w ogóle to przebiega?

Może ktoś z was to wie, bo pewne rzeczy jak wybory rady miasta czy burmistrza są nagłaśniane a co z wyborami na przewodniczącego chyba najbardziej dofinansowanego ośrodka w Redzie??

Czekam na wasze zdanie i liczę na dyskusję - dodam, że mam w planie wystosować oficjalne pismo w tej sprawie do UM. Przy okazji prosiłbym kogoś doświadczonego w sprawach tego typu pism o podpowiedzenie jak to powinno być wysłane i gdzie , tak żeby musieli mi odpowiedzieć.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Na stanowisko dyrektora MOKSIR nie ma wyborów
Jest organizowany konkurs.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jakieś szczególy?? Jak to przebiega, kiedy, jak można się zgłosić hehe (żart)
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Dyrektora powołuje, odwołuje i konkurs też ogłasza burmistrz miasta. Pewnie są jakieś Uchwały, które to regulują. Może na stronach UM albo bezpośrednio w Urzędzie dowiesz się.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Skoro to przebiega jak normalne zatrudnienie pracownika , to wszystko jasne Przecież p. Krzemiński i p. Conradi to starzy kumple A ja tu sie dziwie, czemu ta sama osoba ciągle na tym stanowisku...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Wszystko przed Tobą. Zaproponuj coś lepszego i przystąp do konkursu, jak będzie ogłoszony
Swoją drogą zawsze zastanawia mnie, skąd młody człowiek ma wiedzę, kto jest czyim "starym kumplem"...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Po pierwsze skąd Ty wiesz ile ja mam lat kobito, że się o to czepiasz? Co to ma w ogóle za znaczenie?

Widzę tak zwany "ból d**y" ( w związku z tym, że możesz nie rozumieć slangu młodzieży wytłumaczę, że jest to czepianie się dla samego czepiania) tylko nie wiem dlaczego go kierujesz w moją stronę skoro ja ogólnie chcę dobrze dla miasta/mieszkańców i chciałem tylko znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, które wg mnie ma związek z bardzo słabą sytuacją w jeśli chodzi o Redzki sport??

Skoro Cie to tak zastanawia to już śpieszę tłumaczyć - młody człowiek , którego interesuje otoczenie w którym żyje i działa społecznie w tym otoczeniu skądinąd bardzo niewielkim nie ma wielkich trudności by dowiedzieć się kto z kim trzyma i kto komu trzyma palec nie powiem gdzie w tym redzkim kółeczku wzajemnej adoracji zwanym "Urząd Miasta"
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Maximreality pisze:Witam!

Po rozmowie przeprowadzonej z pewnym znajomym zaczęła mnie zastanawiać taka sprawa - mianowicie jak, gdzie i kiedy przeprowadzane są wybory dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie?

Jak wiadomo ta osoba decyduje o wydatkach setek tysięcy złotych z budżetu miasta i ma "wiele do gadania".

Jak wiadomo od wielu lat (ponad 20 z tego co wiem) jest nim p. Conradi. Nie chcę tutaj decydować czy on jest dobrym dyrektorem, czy złym bo nie o to chodzi.

Chodzi o to, dlaczego każdy kogo pytam nie potrafi odpowiedzieć kiedy i gdzie były wybory? Kto kandydował? Jak w ogóle to przebiega?

Może ktoś z was to wie, bo pewne rzeczy jak wybory rady miasta czy burmistrza są nagłaśniane a co z wyborami na przewodniczącego chyba najbardziej dofinansowanego ośrodka w Redzie??

Czekam na wasze zdanie i liczę na dyskusję - dodam, że mam w planie wystosować oficjalne pismo w tej sprawie do UM. Przy okazji prosiłbym kogoś doświadczonego w sprawach tego typu pism o podpowiedzenie jak to powinno być wysłane i gdzie , tak żeby musieli mi odpowiedzieć.
A próbowałeś sie czegos dowiedzieć u źródła, czyli w UM?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

czekam na odpowiedź, chociaż słyszałem, że jest to tam niejako temat tabu i odpowiedzi mogę się nie doczekać.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Maximreality pisze:Po pierwsze skąd Ty wiesz ile ja mam lat kobito, że się o to czepiasz? Co to ma w ogóle za znaczenie?

Widzę tak zwany "ból d**y" ( w związku z tym, że możesz nie rozumieć slangu młodzieży wytłumaczę, że jest to czepianie się dla samego czepiania) tylko nie wiem dlaczego go kierujesz w moją stronę skoro ja ogólnie chcę dobrze dla miasta/mieszkańców i chciałem tylko znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, które wg mnie ma związek z bardzo słabą sytuacją w jeśli chodzi o Redzki sport??

Skoro Cie to tak zastanawia to już śpieszę tłumaczyć - młody człowiek , którego interesuje otoczenie w którym żyje i działa społecznie w tym otoczeniu skądinąd bardzo niewielkim nie ma wielkich trudności by dowiedzieć się kto z kim trzyma i kto komu trzyma palec nie powiem gdzie w tym redzkim kółeczku wzajemnej adoracji zwanym "Urząd Miasta"
Ból d**y to ty masz, bo Ci miasto kasy nie daje na Feniksa. Ale z drugiej strony nie dziwię się, skoro Twoje rozmowy z nimi przebiegają w tym tonie, co na tym forum. Dziwię się, że sport jaki uprawiasz i osiągasz jakieś wyniki, nie nauczył Cię pokory.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Maximreality pisze:czekam na odpowiedź, chociaż słyszałem, że jest to tam niejako temat tabu i odpowiedzi mogę się nie doczekać.
Miałem na myśli coś szybszego...np telefon do wydziału organizacyjnego lub do sekretarza urzedu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Trochę nie w temacie tego wątku ale na ostatniej sesji Rady Miasta nastąpił rozłam MOKSiRu. Teraz będzie MOSiR i Dom Kultury.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze: Teraz będzie MOSiR i Dom Kultury.
Wraca stare

Potrzebny bedzie dyrektor, zastepca, główny ksiegowy, personel merytoryczny, techniczny. Czy będzie lepiej? Może. Taniej z pewnością nie.
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kultura ma podlegać teraz pod bibliotekę więc nowego dyrektora nie będzie
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

słoneczko pisze:Kultura ma podlegać teraz pod bibliotekę więc nowego dyrektora nie będzie
Mylisz się. Kultura będzie miała nowego dyrektora wybranego w drodze konkursu i będzie oddzielną jednostką.
A wybory nowego dyrektora MOSiR-u też będą jak obecny odejdzie na emeryturę
ODPOWIEDZ