Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mocny dzwon na Leśnej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

RECIECH pisze:musicie się spotkać bo to napięcie pomiędzy Wami trzeba rozładować.... nie wiem... tenis ziemny... szachy... SEX ??
kapelusznik zapraszaj na kawę, salamandra nie daj się prosić i jazda.... i nie dziękujcie - tym razem nic nie wezmę za bycie swatką... Wasze szczęście będzie dla mnie wystarczającą nagrodą
Wprawdzie Salamandra podobno bardzo atrakcyjna , ale dla mnie najlepszą nagrodą będzie bezpieczna jazda zgodnie z przepisami po Redzie i nie tylko. Wiesz, ja starej daty jestem...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

kapelusznik pisze:
RECIECH pisze:musicie się spotkać bo to napięcie pomiędzy Wami trzeba rozładować.... nie wiem... tenis ziemny... szachy... SEX ??
kapelusznik zapraszaj na kawę, salamandra nie daj się prosić i jazda.... i nie dziękujcie - tym razem nic nie wezmę za bycie swatką... Wasze szczęście będzie dla mnie wystarczającą nagrodą
Wprawdzie Salamandra podobno bardzo atrakcyjna , ale dla mnie najlepszą nagrodą będzie bezpieczna jazda zgodnie z przepisami po Redzie i nie tylko. Wiesz, ja starej daty jestem...
Ja również dziękuję, nie skorzystam. Jestem szczęśliwą mężatką i to mi w zupełności wystarczy
Kapelusznika mimo wszystko pozdrawiam i zapewniam, że wbrew temu, co może się wydawać, jeżdżę wyjątkowo bezpiecznie.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

trudno, próbowałem
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Aby temat zamknąć - zostało popełnione wykroczenie i w związku z tym są prowadzone przez Policję czynności mające na celu ustalenie kierowców, tym samym jednoznacznie można stwierdzić, że nie wolno takiego manewru wykonywać .
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

A tu burmistrz zapowiada zmiany. Dość enigmatycznie na razie, ale trzymamy za słowo:

http://www.telewizjattm.pl/dzien/2017-0 ... ml?play=on
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Obrazek

Na Leśnej bez zmian. Tym razem czołóweczka w godz. 9-10. Nadal bez ofiar śmiertelnych, więc "nic się nie stało"...

Więcej info:
http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/33 ... wskim.html
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

No, ale to nie było w Redzie. Na szczęście.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Romek - jakieś 30 metrów za miedzą
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Huherko pisze:Romek - jakieś 30 metrów za miedzą
To fakt. No, ale miedza, to miedza. Pamietasz co przeżyła rodzina Kargula i Pawlaka z powodu miedzy. Co je moje to nie twoje
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

syfnalesnej2.jpg
Nie zakładam nowego tematu, bo ulica ta sama, tylko kolejny wątek Jakiś as od chyba dwóch lat leje wodę na chodnik i ulicę. Cały czas jest syf, nawet jak nie pada, a trwa to ze 2 lata co najmniej! Naprawdę nikt tego nie widzi??? Jak była ujemna temperatura to chodnik na długości 100 metrów był pokryty lodową czapą, lód też na ulicy, nie mówiąc o ochlapywaniu przechodniów itd. To wszystko miesza się z piachem i ogólnie jest megasyf. Panowie radni, ja wiem, że nikt od tego nie zginie, ale czyim znajomym jest ten mieszkaniec, że od ponad 2 lat tak robi i nic się w temacie nie dzieje??
syfnalesnej.jpg
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

kapelusznik pisze: Panowie radni, ja wiem, że nikt od tego nie zginie, ale czyim znajomym jest ten mieszkaniec, że od ponad 2 lat tak robi i nic się w temacie nie dzieje??
Skąd wiesz, że nikt nie zginie? Aby "w temacie' cos sie zadziało, zadzwon do Policji, lub wyslij mail do Burmistrza. Zrobiłeś to moze? czy patrzysz na to ponad 2 lata. Znasz tego mieszkańca? moze z nim wystarczy pogadać?
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Podobną sytuację obserwuję przy 12Marca. Piach spływa z wodą i zapycha kanalizację deszczową. Potem, kiedy dochodzi do powodzi znowu cytowane jest przysłowie o mądrym Polaku. A jest w UM wydział od tych spraw.....
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Romek pisze:
kapelusznik pisze: Panowie radni, ja wiem, że nikt od tego nie zginie, ale czyim znajomym jest ten mieszkaniec, że od ponad 2 lat tak robi i nic się w temacie nie dzieje??
Skąd wiesz, że nikt nie zginie? Aby "w temacie' cos sie zadziało, zadzwon do Policji, lub wyslij mail do Burmistrza. Zrobiłeś to moze? czy patrzysz na to ponad 2 lata. Znasz tego mieszkańca? moze z nim wystarczy pogadać?
1. zaznaczyłem na mapie zagrożeń policji - nie potwierdzono... czyli nie uważają tego za zagrożenie/zaśmiecanie/dewastację
2. sąsiad wysłał maila do UM chyba ponad rok temu - "zajmiemy się", jest jak było

Szkoda, że w Redzie nie ma Straży Miejskiej, bo temat idealnie dla nich.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Proponuje złozyc do Burmistrza wniosek w trybie art 241 kpa. Moze byc drogą elektroniczna.
ODPOWIEDZ