Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa strona UM - Opinie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ciekawa jestem co sądzicie o nowej stronie http://www.reda.pl?
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Nareszcie!
pi
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Dla mnie zmiana zdecydowania "na plus"
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Co do funkcjonalności strony to jest troszkę gorzej z portalem ponieważ:
- znalazlem RSS w źródłach strony to na plus duzy http://miasto.reda.pl/feed/, ale nie widze go normalnie ... ciekawe...
- nie wiadomo KIEDY dana informacja została opublikowana (na RSS jak sie ściągnie to wiadomo) a poprzedni portal z tego co pamiętam zawierał tą informację normalnie widczną.
Skoro nie wiadomo kiedy coś opublikowano ciężko nawet określić co się do tej pory nie przeczytało na www(no chyba że ktoś tak jak ja wydłubie tego RSSa) tym bardziej iż podzielono informacje i Obwieszczenia nie widać na głownej stronie ... trzeba wejść do aktualności obwieszczenia.
I teraz konia rzędem temu kto wiem kiedy to opublikwoano :http://miasto.reda.pl/2013/konsultacje-spoleczne/
Ja widzę że w 2013 roku a to trochę _mało_
Nie ma tej informacji w RSS, dziwne ...
Artur
Jedrek
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

RSS jest po lewej w Aktualnościach a ja w chrom mam info w pasku adresu. Mi to podoba sie fotka redy z góry ma fajne kolory i klimat jest o wiele ładniejsza od nowej strony Rumi czy Gdyni. Szkoda tylko że nie ma jakiegoś działu z filmami z tych festynów czy innych zabaw było by śmiesznie. Duży + za to że działa mi to na staramy telefonie samsung galaxy s

Szkoda też że radni w redzie boją sie poza wyborami pokazywać i na stronie nie ma fotek. Brakuje też informacji co Ci radni tam robią jak nas reprezentują, czy może co dobrego dla nas planują

Daty sie pojawiły ktoś tam sucha głosu ludu

O i wreszcie jest porządny dział z dokumentami na starej stronie nic nie mogłem znaleźć

Moderator: Jędrek, jesteś nowy na forum, więc kilka wskazówek. Wypowiadaj się na temat. I nie umieszczaj kolejnych postów pod swoimi wypowiedziami - korzystaj z opcji "Edytuj" post. Połączyłem Twoje trzy posty w jeden.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Mnie powala logo. Jest tak amatorskie, że dzieci w przedszkolu chyba lepsze robią. Może to właśnie jakiś efekt konkursu przedszkolnego .... ?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Fajne jest to logo właśnie, mnie się podoba A zostało ono stworzone na okładkę do Redzkiego Talara
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Jedrek
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Fajne jest to logo właśnie, mnie się podoba A zostało ono stworzone na okładkę do Redzkiego Talara
ja tam jestem zdziwiony że jest nowe i że jest Talar. myślałem że herb to jest logo. Kolory może dziwne ale pomysł fajny i oryginalny, a gdzie można kupić tego Talara i ile on kosztuje ?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To była moneta okazjonalna, wybita na Dni Redy parę lat temu. Raczej jej nigdzie nie kupisz, może jeszcze w UM mają. W galerii na forum jest gdzieś fotka tego talara i okładki z tymże logo.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Jedrek
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

dzięki za wyjasnienie
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Według mnie to dali "ciała", twórcom zabrakło pomysłu, grafika jest szablonowa, niedopracowana.
Taka ciekawostka z portalu małego trójmiasta http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/urzad- ... nternetowa są screeny wszystkich odsłon od 2001 roku, mi najbardziej podobała się wersja z roku 2003.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Strona jest na pewno lepsza niż była, widać progres ale nie oczekujmy za wiele... Myślę, że miasto szukało kogoś kto zrobi to jak najtaniej i takie są tego efekty...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Moi Drodzy - strona miała być przede wszystkim bardziej funkcjonalna i czytelna dla mieszkańców- i moim zdaniem jest, w przeciwieństwie do starej - jest dostępna na urządzeniach mobilnych, posiada RSS o co od dawna zabiegał Artur B , zatem nie zastanawiajcie się nad jej ceną, i nie dyskutujcie np. nad logiem, które funkcjonuje już od kilku lat...a czy jest adekwatne, ładne, czy brzydkie,to rzecz gustu, a skupmy się raczej nad tym, czy brakuje jakiś ważnych informacji dla mieszkańców, uważam jak poprzednik, że Radni Miejscy mogliby dać więcej informacji o sobie, ale nie jest to oczywiście priorytet, pozdrawiam i czekam na dalsze uwagi... ps. jak ktoś wejdzie za granicą na naszą stronkę, to mu przeglądarka automatycznie przetłumaczy tekst...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Po otwarciu jakiegoś artykułu pasek udostępniania jest mało widoczny, u mnie na firefoxie nachodzi na elementy od powiekszania/zmniejszania tekstu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Dodam na duży plus - działa normalnie na linuksie tj portal nie używa jakiś śmieci windowsowych w stylu silverlight.
Działa nawet "jako tako" w trybie tekstowym - przegladarka links.
Artur
ODPOWIEDZ