Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa strona UM - Opinie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jeśli informacja o cenie jest prawdziwa, to strona wygląda na tyle ile kosztowała, a może nawet lepiej
Btw. 5 złotych na mieszkańca, czy 50 groszy ? Bo z dzielenia mi nie wychodzi
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

No raczej 0,50zł. Czy kwota adekwatna, to trudno niestety ocenić. Fachowcy z pewnością znajdą lepsze i tańsze projekty, ale na pewno znajdą się też droższe i gorsze. W sumie fajną stronę ma teraz Wejherowo. Nie wiem ile kosztowała, ale wygląda na droższą.
Myślę, że strona Redy byłaby odbierana dużo lepiej, gdyby została dopracowana przez grafików (bez zmiany obecnej technologii).
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Lepszy i tańszy? Może jak ktoś robi charytatywnie... jeśli nad tym siedział programista i designer, to starczyło na jakieś 15 - 20 dni roboczych ich pracy i to przy pensji 3000 - 3500 na rękę (umowa o pracę + koszta pracodawcy + koszta obsługi i utrzymania firmy). Przy czym 20 dni na taki projekt to niewiele.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Bez obrazy, ale taką stronę można zrobić w 1-2 dni. Przecież ta strona jest oparta o wordpressa.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Co nie znaczy, że nie został on zmodyfikowany Nie jedną stronę już robiłem i na gotowcu czasem 3-4 miesiące się dodaje rzeczy które klient by chciał. Samo przenoszenie danych tutaj pewnie trochę zajęło (przy okazji pewnie trochę uporządkowano). Gust firmy która to wykonywała pomijam, inne ich strony też szału nie robią i kojarzą mi się z trendami sprzed 3-4 lat.
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

rkwiat pisze:...

Wszystkie te informacje są właściwie na forum "e-reda". Wiadomości o wydarzeniach kulturalnych i sportowych również; pomysł, aby to zebrac w formie kalendarium wydaje się dobry. Co na to admin, czy jest na to szansa na portalu ? Wirtualna mapa Redy zawiera informacje o usługach, handlu, placówkach oświatowych itd, pewien problem jest z jej aktualizacją, bo jak wszyscy wiemy, jedne placówki się likwidują, inne powstają, jeszcze inne zmieniają swoje siedziby, itd.
Zgadzam się, tylko mam na myśli również inicjatywy komercyjne, a tutaj na forum jest możliwość tylko prezentacji płatnej w formie reklamy. Mam na myśli 1) kalendarium, z informacjami o wydarzeniach komercyjnych i niekomercyjnych oraz 2) bazę firm, z podziałem na kategorie (nawet coś w stylu katalogu trojmiasto.pl).
Wirtualna mapa Redy jest aktualizowana nieregularnie, ale fajnie i dobrze, że jest. Moim zdaniem przydałaby się taka strona/zakładka również z katalogiem, ew. możliwością dodania oceny lub opinii/informacji o danym miejscu.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2883 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Są to rzeczy, które są rozważane na e-reda.pl. Ale nie jest to proste, jak się nie ma typowego portalu, a coś, co w zasadzie jest forum, tylko przebudowanym na portal. Takie rzeczy wymagałyby po prostu odrębnych podstron - tak najogólniej mówiąc. Ale oczywiście nie jest to niewykonalne.
ODPOWIEDZ