Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pożar w garażu na Obwodowej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
bulimaxiu

10 lat temu

Właśnie płonie garaż na Obwodowej 35B, pierwszy garaż od strony południowej. Groźnie to wygląda.

4 wozy bojowe straży + karetka.

https://mapy.google.pl/maps?q=Reda&hl=p ... rskie&z=20
Załączniki
DSCF6010.JPG
DSCF6008.JPG
DSCF6008.JPG (65,1 KiB) Przejrzano 6609 razy
DSCF6006.JPG
Ostatnio zmieniony |11 Gru 2013|, o 22:20 przez bulimaxiu, łącznie zmieniany 7 razy.
agnes
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

O kurcze...właśnie widziałam jak jechały straze i karetka ,widziałam i czułam ten smierdzacy dym...
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

w ktorym miejscu dokładniej ?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Tez widzialem straz jak jechala ostro, z dwojga zlego lepiej , ze to garaz niz mieszkalne pomieszczenie...
Mamo.... bo się potnę !!!
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Gruba akcja, podobno kolesie prowadzili w tym garażu jakieś lewe interesy, często pojawiały się tam luksusowe auta. To nawet nie byli mieszkańcy tego bloku, jedynie wynajmowali ten garaż. Na mtk.pl jest całkiem spora galeria z tego pożaru. http://mtk.pl/galeria/reda-wybuchy-butl ... dlu-semeko
Annaaa
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dwie osoby zostały poparzone.

Więcej info i więcej zdjęć znajduje się tutaj:

http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/16 ... rzone.html
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Kurde, jak sobie pomyślę, że też mieszkam tak nad garażem... Swoją drogą dobrze, że udało się te butle wynieść zanim eksplodowały, bo było by naprawdę niewesoło - i tak straty są spore i mieszkanie nad pewnie się do zamieszkania przez dłuższy czas nie nada.
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Gruba akcja, podobno kolesie prowadzili w tym garażu jakieś lewe interesy, często pojawiały się tam luksusowe auta
Nie lewe a prawe.
2 To że pojawiały tam się luksusowe auta ( i to najemcy garażu ) o niczym nie świadczy. Cieżko pracował na nie to ma.

Acha i niech żaden "płytko-myślący" nie stawia samochodu na drogach dojazdowych do posesji... ( co juz nie raz było) bo kiedyś może to skonczyć się gorzej... Wiem co niektórzy najchętniej wjechali by do domu takie lenie z nich są .
jacek-jequ
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

no nie rozumiem oczerniania wlasciciela tego garazu ponoc probowal gasic - no coz nie udalo sie - a z drugiej strony mial facet jakas pasje to grzebal przy autkach - no wydarzyl sie wypadek ale zeby tak go szkalowac i oskarzac to chyba z pozno na to - dlaczego nikt nie informowal odpowiednich sluzb ze cos sie tam dzieje wczesniej tylko teraz wszyscy sie madruja - a moze facet ciezko po 12 h pracuje i po prostu ma moze wiecej niz wy i moze sobie pozwolic na takie hobby - typowe dla Polakow niestety - na koniec szybkiego powrotu do zdrowia zycze popazonym no i mieszkancom bloku aby wiecej nie spotkalo ich takie nieszczescie
ODPOWIEDZ