Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

''BEZPLATNE PRZEDSZKOLE'' w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

A kto normalnie pracujący może pozwolić sobie na oddawanie dzieciaka do przedszkola na 5h...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Wracam do tematu.
Gdzie są w tym roku gwarantowane miejsca dla 4-ro latków ?
4-ro Latki od września tego roku mają mieć zagwarantowane przez gminę miejsce w przedszkolu na 5 godzin i za każdą dodatkową godzinę 1 zł.
Mój syn jeszcze niema 4 lat ale już mu mało zostało.
Może ktoś ma jakieś info na ten temat.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

W Redzie masz same prywatne przedszkola więc zapomnij, że oddasz dziecko na 5h za free
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Poczekaj jak dziecko będzie szło do zerówki. W żadnej szkole w Redzie nie oddasz go do świetlicy ponieważ gmina nie daje na to pieniędzy. Świetlice są dopiero od 1 klasy. Na pytanie co masz zrobić odpowiedz dyrektora szkoły jest prosta-zerówki są prowadzone w przedszkolach również wiec problem nie istnieje. A to ze musisz za to płacić ok 500 zł miesięcznie to już inna sprawa. To nic ze w sąsiedniej Rumi taki problem nie istnieje i w szkołach mają oddzielna świetlice dla zerówki

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

W którym przedszkolu czesne wynosi 500 PLN/mc?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

w Akademii Pana Kleksa-340 zł opłaty stałej+ 7 zł stawki dziennej za wyżywienie,czyli średnio ok 480 zł + zajęcia dodatkowe typu tańce,karate,robotyka czy zajęcia musicalowe-jedno dobre-angielski w cenie czesnego
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Marcin pisze:W którym przedszkolu czesne wynosi 500 PLN/mc?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk


Omnibusek 540pln/ msc
Plus
300 wpisowe
ok 20-30 zł ubezpieczenie
i co jakiś czas jakieś drobne na przedstawienie itp

Widziałem w przetargach że właśnie omnibusek startował w programie bezpłatnego przedszkola dla 4-ro latków.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Przedszkole przy Parku 330 zł plus 7 dziennie za wyżywienie. Wychodzi ok 480 zl/m-c . Na szczęście brak wpisowego, angielski w cenie

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Redzkie przedszkola to świetny biznes. 500 zł czesne plus ok. 400 zł dotacji z miasta. Powinny kosztować najwyżej 300 zł msc ale nastąpiła jakaś dziwna zmowa cenowa bo jest duży popyt ze względu na ilość chętnych. Takie reguły kapitalizmu.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Zobaczymy. Jedno przedszkole się dopiero otwiera, a już w tych otwartych nie było problemu z zapisaniem dziecka. Wydaje się, że przyrost przedszkoli jest większy niż przyrost mieszkańców - ale to dobrze
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

W Rumi przedszkole 280 + 7 zł za wyżywienie dziennie. I to w przedszkolu bardzo obleganym, które - teoretycznie - mogłoby podnieść cenę a i tak by miało chętnych. Czyli można taniej.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Zigi pisze:Zobaczymy. Jedno przedszkole się dopiero otwiera, a już w tych otwartych nie było problemu z zapisaniem dziecka. Wydaje się, że przyrost przedszkoli jest większy niż przyrost mieszkańców - ale to dobrze
Ale to które się otwiera to kolejne przedszkole tej samej osoby.
280 zł plus ok. 160 zł wyżywienie to 440 zł. Różnica kosmetyczne ale trochę taniej jest.
ODPOWIEDZ