Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Miejsca wstydu w mieście Reda

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Chciałbym zapytać kto odpowiada za teren zielony między parkingiem Biedronki a ul. Obwodową niedługo w tym miejscu powstanie dzikie wysypisko śmieci.
Załączniki
e.jpg
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Świetny wątek założyłeś! To jest jeszcze nic, w porównaniu z terenem położonym miedzy ul. Gdańską a ul. Ogrodową. Tam codziennie przybywa worek z wysypującymi się śmieciami. Natomiast w lesie graniczącym z domami jednorodzinnymi na ul. Piaskowej lądują wszystkie śmieci z ogrodów: gałęzie, skoszona trawa, chwasty wyrywane z ogródka, przekwitnięte kwiaty ze skrzynek ogrodowych. Przeraża mnie taka mentalność ludzi, którzy w swoim ogrodzie posprzątają, a za płotem wysypisko robią i przez okno na te góry zeschniętych śmieci patrzą
Obrazek
ul.Piaskowa
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

miejsce za Lidlem pomiędzy Orlexem a wejściem do tunelu PKP też chluby nie przynosi (choć raz na koszt miasta było sprzątane)
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Niestety ale cala Reda jest miejscem wstydu. Żadnego pomysłu nie ma nasz wspaniały burmistrz. Więcej bloków. Wszędzie gdzie się da.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Nie przesadzaj. Zawsze można się wyprowadzić...
Poza tym wątek jest o zaśmieconych miejscach, a nie o inwestycjach
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Takim miejscem wstydu jest również zakole rzeki po stronie Ciechocina - syf jakiego nie powstydziłby się żaden szalet z czasów PRL-u.... (z góry przepraszam wszyskiebabcie klozetowe.... i dziadków ), fotki nie mam, ale ta gęsta zupa suto okraszona śmieciami straszy zawsze gdy idę z dzieckiem na spacer do parku...
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Goya jeśli kupisz ode mnie dom to z checia się wyprowadze...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

grabula pisze:Goya jeśli kupisz ode mnie dom to z checia się wyprowadze...
grabula, tak źle Ci się mieszka w Redzie ? - dlaczego ?
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A powiedz mi co takiego atrakcyjnego zaproponować mi morze miasto Reda? W ostatnich latach można jedynie pochwalić burmistrza za stworzeniu parku przy rzece a tak po za tym nic. Tylko bloki i bloki. I proszę mi nie mówić ze powstanie Aquaparku to będzie wielka atrakcja bo na ten wydatek będzie później szło bardzo dużo pieniążków na utrzymanie bo nie wiele jest takich Aquaparkow w Polsce które przynoszą zyski. Jeśli w Sopocie przynosi straty to nie wierze żeby w Redzie było inaczej.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

trochę odchodzimy od tematu... ale grabula napisz czego oczekujesz.
Co ten burmistrz ma zrobić, co mają inne miasta (do których się chętnie wyprowadzisz) a jednocześnie nie trzeba tego będzie utrzymywać?

Moim zdaniem Reda w ostatnich latach bardzo ładnie się rozwija. Powstał Park Miejski, powstają restauracje na poziomie i fast foody też , pojawiła się kręgielnia, lada chwila pojawi się centrum rozrywki zwane Aquaparkiem... wiadomo, że chciałoby się więcej, ale rany to Reda - 20 tyś miasto, nie Nowy York... nie da się w 3 lata zmienić wszystkiego.

I ta gadka o tym, że powstają bloki... no właśnie dlatego, ze powstają te bloki, to miasto się rozwija. Trudno, żeby budowano obiekty rozrywkowe dla 4 chałupek w lesie...

A i odnoszę wrażenie, ze z tym Aquaparkiem to co by nie było to źle
Najpierw gadka, że nie powstanie, a SEMEKO to oszuści, teraz jak już gołym okiem widać budowę, to że powstanie, ale miasto będzie to utrzymywać, jak powstanie to pewnie będzie gadka, ze już za chwile upadnie... czyli zawsze źle
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Grabula... Tobie Reda na pewno nic zaproponować nie morze! Buhahaha
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

no na pewno nie morze... jest trochę za daleko.... może zatokę ? - nie chciałem Mazur, ale skoro już poleciałeś to się podłączę
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

grabula pisze:A powiedz mi co takiego atrakcyjnego zaproponować mi morze miasto Reda?

Może słownik
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

O zaczyna się hejtowanie. Bardzo lubię takie konstruktywne odpowiedzi.

Budowanie bloków gdzie popadnie można nazwać rozwojem. Dlaczego temu wszystkiemu towarzyszy chaos. Bo jak można to inaczej określić jeśli przy domach jednorodzinnych stawia się bloki( ul. Polna, 12 Marca, ul . Dluga ). Tu masz odpowiedz na temat planu zagospodarowania przestrzennego. Nie robmy z Redy sypiali trójmiasta ale na to już chyba za późno.
A co mógłby zrobić Pan burmistrz. Stworzyć miejsce które było by punktem centralnym Redy. Wokół którego powstawałby by restauracje, miejsce gdzie można posiedzieć przy kawie, wyjść z rodzina. Tylko nie mówcie o centrum handlowym.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Mazur i RECIECH loża-(ereda)-szyderców się uśmiałem dzięki...

@Wicek przy lidlu na koszt miasta posprzątali po interwencji TTM-u może czas znów się im przypomnieć??
ARKA TO MY FANATYCY !!!
ODPOWIEDZ